Do poháru ČFbU pro 1. stupeň ZŠ se přihlásilo 686 týmů!

Projekt, který pořádá Česká florbalová unie, vstupuje do své první fáze. Do tohoto celorepublikového projektu, který je poměrně ojedinělý právě svou věkovou kategorií, se nyní zapojilo celkem 686 týmů!

Soutěže, ve které změří se svými vrstevníky síly malí florbalisté a florbalistky, se účastní 561 chlapeckých a 125 dívčích týmů napříč republikou. Zatímco chlapecké týmy čekají vzhledem k vysokému počtu přihlášených hned čtyři stupně soutěže, pro většinu dívčích týmů začne turnaj až na úrovni Krajské eliminace.

Úvodní Okresní kvalifikace se rozběhnou na konci října a potrvají téměř celý listopad, další fáze pak bude následovat na přelomu roku. Úspěšné týmy z Krajských eliminací se pak můžou těšit na turnaj nejlepších týmů Čech a Moravy – TOP 8 Západ a Východ. A ti nejlepší se pak v dubnu utkají o pozici nejlepšího českého školního florbalového týmu prvního stupně v obou kategoriích na Finálovém turnaji v Praze.

Díky partnerům projektu čekají na malé sportovce kromě florbalových zážitků i hodnotné ceny v podobě medailí, florbalových a dalších sportovní cen, cen pro nejlepší hráče utkání a další. Pro ty nejlepší také vstupenky na vrchol florbalové extraligové sezóny – dubnové Superfinále v O2 areně. Zkrátka samozřejmě nepřijdou ani úspěšné školy, které malí florbalisté reprezentují.

Ale i ti, kteří přímo nezasáhnou do bojů na palubovce, nemusí přijít zkrátka. Na stránkách turnaje www.mladeznickyflorbal.cz/zakladniskoly2012 se můžete účastnit soutěže o ceny nejen ve vědomostním kvízu, ale také o nejlepší fotografii nebo video. Podrobnosti o všech soutěžích získáte na stránkách projektu.

Chtěli bychom popřát všem účastníkům projektu hodně štěstí, pevnou pušku a úspěšný turnaj. Těšíme se na shledání během v tělocvičnách, florbalových halách nebo nakonec i v pražské O2 areně.

» Zobrazit všechny aktuality.

Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/do-poharu-cfbu-pro-1-stupen-zs-se-prihlasilo-685-tymu/