Přihlaste se do nového ročníku Školského poháru pro děti 1.-.5. tříd ZŠ!

Stejně jako vloni, i letos si budou malí školáci užívat svoji velkou florbalovou soutěž – Školský pohár České pojišťovny ve florbale. V návaznosti na loňský úspěšný Pohár ČFbU pro 1. stupeň ZŠ připravila letos Česká florbalová unie další sportovní projekt, ještě ambicióznější než ten předchozí. Na jeho stránky se dostanete přes odkaz: www.mladeznickyflorbal.cz. Školy napříč celou republikou budou od října opět soupeřit o prestižní titul nejlepšího školního florbalového týmu v kategorii dívek i chlapců. Zatímco v loňském školním roce opanovala soutěž týmy chlapecká ZŠ Kunratice a dívčí Šestka z Mladé Boleslavi, letos bude o celkový triumf bojovat ještě více základních škol. Celkově očekáváme až 1000 týmů!

A právě proto do tohoto ambiciózního projektu vstupuje velice silný generální partner – Česká pojišťovna. Očekávané pokoření magické hranice 1000 přihlášených družstev nás zavazuje, aby byl

nový ročník této soutěže ještě lepší. Česká pojišťovna, mezinárodně známá společnost s dlouholetou a bohatou tradicí, je tím pravým partnerem, který pozvedne tuto soutěž ještě výše. Díky tomu, že se společnost, která je součástí nadnárodního Generali PPF Holdingu, zapojila do tohoto dětského projektu, který je svým rozsahem a věkovou kategorií v Česku poměrně výjimečný, se mohou školáci těšit na ještě kvalitnější a úžasnější soutěž. Podporu nového partnera chceme plně využít, aby letošní ročník přinesl všem dětem ještě intenzivnější zážitky.

„Motem České pojišťovny je ´Pomáháme vám jít dál´ a já jsem ráda, že můžeme podporovat nejen prestižní národní a mezinárodní florbalové soutěže, ale také Školský pohár. Věřím, že tak pomůžeme dětem a mládeži v tom, aby se florbal a sport obecně stal součástí jejich života,“ komentuje partnerství Hana Kovářová, vrchní ředitelka úseku marketingu České pojišťovny.

Budeme velice rádi, když se do zápolení v tomto stále populárnějším sportu zapojí i Vaše škola. Formát soutěže, tedy zaměření na chlapce i dívky na prvním stupni, zůstává stejný. Podmínkou pro zařazení do soutěže je vyplnění on-line přihlášky umístěné na internetových stránkách soutěže ZDE, jiný způsob přihlášení není možný. Uzávěrka přihlášek je stanovena na 4. října 2013. Každá škola následně obdrží do 11. října 2013 e-mailem potvrzení o zařazení do soutěže.

Vyvrcholením celého projektu, který bude mít v průběhu školního roku opět čtyři hrací fáze, bude dubnový Finálový turnaj pořádaný v Praze. V něm se utká šest nejlepších týmů z obou kategorií. A právě finalisté se mohou těšit na výjimečný zážitek. Všichni účastníci Finálového turnaje se totiž jako diváci zdarma zúčastní florbalového Superfinále 2014, což je finálové vyvrcholení mužské AutoCont extraligy a Extraligy žen konané v moderní O2 areně.

Nedopusťe, aby se děti z Vaší školy nemohly okusit florbalové boje a radost z případných vítězství. Kromě nezapomenutelných zážitků totiž budou bojovat o věcné ceny nejen pro sebe, ale přímo pro svoji školu! Těšíme se na viděnou přímo v tělocvičnách či hracích halách. Hodně štěstí!

» Zobrazit všechny aktuality.

Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/prihlaste-se-do-noveho-rocniku-skolskeho-poharu-pro-deti-1-5-trid-zs/