Staň se partnerem projektu a poskytni žákům ještě lepší zážitek …

Vážení sportovní příznivci a sportovní nadšenci,

jsme velice rádi, že jste se rozhodli zúčastnit projektu Pohár České florbalové unie pro 1. stupeň základních škol 2012/2013. Tím, že jste Váš školní tým alespoň v jedné ze dvou kategorií (chlapecké či dívčí) přihlásili, jste se zapojili do ojedinělého celorepublikového projektu, který nemá v České republice v této věkové kategorii téměř obdoby. Jediným dalším sportem pořádajícím turnaj takovéhoto rozsahu je fotbal.

Florbal, který se stále dynamicky rozvíjí a ke školním hodinám tělesné výchovy již neodmyslitelně patří, se tak nyní díky ČFbU může dostat opět ještě více do povědomí Vás i vašeho okolí. Hracím modelem tento projekt navazuje na loňskou veleúspěšnou soutěž O pohár ministra školství, mládeže a tělovýchovy ve florbalu, ovšem Pohár ČFbU je určen pouze pro žáky první až páté třídy. Konečně tak i menší děti mohou poměřit síly se svými vrstevníky.

K tomu, abychom mohli udělat celou soutěž co nejatraktivnější a žákům i školám nabídnout co nejvyšší možnou kvalitu, můžete moci i Vy! Česká florbalová unie, která celý projekt organizuje a zaštiťuje, nemá neomezené možnosti, a tak v rámci této soutěže uvítá jakoukoli formu podpory, díky níž byste mohli přispět ke zvýšení kvality a atraktivnosti turnaje.

Pokud byste tedy měli zájem a možnost, budeme velice rádi, když se stanete partnery tohoto ambiciózního projektu, v němž jde v první řadě o děti. Čím více budeme moci soutěž vylepšit, tím hezčí zážitek si z něj soupeřící školáci a nepřímo i školy odnesou.

Proto pokud byste chtěli našemu projektu pomoci, napište na adresu marketingového oddělení: landa@cfbu.cz. Individuálně by se poté domluvilo, o jakou formu spolupráce by se mohlo jednat (slevové kupóny do obchodu jako odměna týmům, věcné ceny apod.). Vaše logo nebo logo Vaší firmy by se následně mohlo objevit na oficiálních internetových stránkách celého projektu, případně v samotné hale nebo by se domluvila jiná forma kooperace.

Děkujeme za Vaši pozornost, přejeme mnoho úspěchů v turnaji a budeme se těšit na případnou spolupráci!

» Zobrazit všechny aktuality.

Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/stan-se-partnerem-projektu-a-poskytni-zakum-jeste-lepsi-zazitek/