TOP 08 ZÁPAD: výsledky holčičí kategorie

Ze skupiny “A” postoupily s plným počtem 3 výher dívky z Mladé Boleslavi, ostatní týmy se seřadily v pořadí  Ústí nad Labem (2 výhry), Chodov (1 výhra) a Dolní Bělá. Ze zamotanější skupiny “B” postoupily bez porážky s bilancí 2 výhry a jedna remíza žačky ZŠ Smržovka, na druhém místě se umistíly dívky ze Soběslavi, třetí příčku obsadily dívky z Chebu, které měly shodnou bilancí 1 výhry a dvou porážek jako reprezentantky ZŠ Červený Vrch, o postupu do čtvrtfinále rozhodl vzájemný zápas, který pro sebe získaly v poměru 3:2 právě dívky ze západního cípu Čech.

Utkání o sedmé místo nabídlo pěknou podívanou s osmi brankami, nakonec při samostatných nájezdejdech stálo štěstí u hráček ze ZŠ Červený Vrch. Reprezentantky ZŠ Soběslav se prezentovaly kvalitními výkony v základní skupině, ve které obsadily druhé místo, ve čtvrtfinále však nezvládly nájezdy a musely se spokojit s utkáním o 5. místo, ve kterém si spravily chuť vysokým vítězstvím nad soupeřkami ze ZŠ Cheb. V semifinále, do kterých postoupily tři týmy ze skupiny A, potvrdily skvělé výkony žačky z Mladé Boleslavi a Ústí nad Labem, které své sokyně deklasovaly výsledky 7:1, resp. 5:0. Důležité utkání o bronzové medaile, které zároveň rozhodovalo o postupujícím do Velkého finále, vyhrály hráčky ze ZŠ Smržovka po velkém boji 2:0. Vidina jisté účasti na dubnovém finálovém turnaji možná mohla za to, že na hřišti 1 se odehrálo krásné finále, plné zvratů  a branek na obou stranách. Po výsledku 6:4 ze zlatých medailí i z odplaty za porážku v základní skupině radovala děvčata z Ústí nad Labem.

Nejlepší golmankou byla vyhlášena Karolína Žáková z Mladé Boleslavi, trojici nejlepších hráček z pole tvoří Barbora Špačková z Chodova, Markéta Žbánková z Mladé Boleslavi, Sára Dračková Ústí nad Labem.

utkání o 7. místo
ZŠ Červený Vrch x ZŠ Dolní Bělá 5:4 po samostatných nájezdech

utkání o 5. místo
ZŠ Cheb x ZŠ Soběslav 1:5

čtvrtfinále
ZŠ Cheb x ZŠ Ústí nad Labem 0:5
ZŠ Chodov x ZŠ Soběslav 4:3 po samostatných nájezdech

semifinále
ZŠ Smržovka x ZŠ Ústí nad Labem 1:7
ZŠ Mladá Boleslav x ZŠ Chodov 5:0

o 3. místo
ZŠ Smržovka x ZŠ Chodov 2:0

finále
ZŠ Mladá Boleslav x ZŠ Ústí nad Labem 4:6


 

» Zobrazit všechny aktuality.

Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/top-08-zapad-vysledky-holcici-kategorie/