Detail turnaje Detail turnaje

Výsledky turnaje

Úroveň:
Okresní kolo
Kategorie:
Kluci
Kde:
Základní škola, Trutnov 2, Mládežnická 536 - Mládežnická 536, Trutnov, 54102 ( Ukaž na mapě )
Kdy:
1.11.2012
Čas:
8:30
Kontaktní osoba:
Jaroslav Marks ( 606026991 )

Pořadí týmů

Pořadí Tým Zápasů Výher Remíz ProherGólů Ø G
1.Základní škola Mládežnická, Trutnov (postupující)33003010
2.ZŠ Radvanice3201175.7
3.KALEŇÁCI310241.3
4.Vrchlabáci300331
5.ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. (postupující)33005719
6.Domky3201113.7
7.Bernartice310293
8.Vlčata300351.7

Výsledky zápasů

ZŠ Radvanice vs Základní škola Mládežnická, Trutnov3: 4
ZŠ Radvanice vs KALEŇÁCI5: 2
ZŠ Radvanice vs Vrchlabáci9: 2
Základní škola Mládežnická, Trutnov vs Vrchlabáci14: 2
Základní škola Mládežnická, Trutnov vs KALEŇÁCI12: 0
Vrchlabáci vs KALEŇÁCI0: 2
Domky vs ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.0: 13
Domky vs Bernartice6: 3
Domky vs Vlčata5: 2
ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. vs Bernartice23: 0
ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. vs Vlčata21: 1
Bernartice vs Vlčata6: 2

Statistiky hráčů za turnaj

# Jméno Tým G A B Z Ø G Ø A Ø B
1 Filip Reil ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 18 -- 18 3 6 -- 6
2 Tomáš Hynek ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 15 -- 15 3 5 -- 5
3 Martin Mečíř Základní škola Mládežnická, Trutnov 9 5 14 3 3 1.7 4.7
4 Ondřej Petrů Základní škola Mládežnická, Trutnov 7 6 13 3 2.3 2 4.3
5 Michal Havran ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 12 -- 12 3 4 -- 4
6 Matěj Strnad Základní škola Mládežnická, Trutnov 9 3 12 3 3 1 4
7 Tomáš Poskočil ZŠ Radvanice 6 3 9 3 2 1 3
8 Matouš Podroužek Základní škola Mládežnická, Trutnov 3 3 6 3 1 1 2
9 Martin Kopera ZŠ Radvanice 1 5 6 3 0.3 1.7 2
10 Pavel Fiedler ZŠ Radvanice 2 4 6 3 0.7 1.3 2
11 Tomáš Hošek Bernartice 6 -- 6 3 2 -- 2
12 Filip Kopera ZŠ Radvanice 5 -- 5 3 1.7 -- 1.7
13 Josef Vognar ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 5 -- 5 3 1.7 -- 1.7
14 Milan Odvárka Domky 3 1 4 3 1 0.3 1.3
15 Luděk Fišer Domky 4 -- 4 3 1.3 -- 1.3
16 Vít Vejnar ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 4 -- 4 3 1.3 -- 1.3
17 Radim Zengler Domky 1 3 4 3 0.3 1 1.3
18 Matyáš Štrégl Vrchlabáci 2 1 3 3 0.7 0.3 1
19 Vojtěch Tomko Bernartice 2 1 3 3 0.7 0.3 1
20 Vilém Podzimek ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 3 -- 3 3 1 -- 1
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další >


Zpět na seznam turnajů

Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/detail/10