Detail turnaje Detail turnaje

Výsledky turnaje

Úroveň:
Eliminace
Kategorie:
Kluci
Kde:
Sportovní hala SOŠ Dopravní - Moravská 2, Ostrava, ( Ukaž na mapě )
Kdy:
21.12.2012
Čas:
9:00
Kontaktní osoba:
Radomír Mrázek ( 603459273 )

Pořadí týmů

Pořadí Tým Zápasů Výher Remíz ProherGólů Ø G
1.BOROVACI4202112.8
2.Proskovice410351.3
3.lvíčata4301194.8
4.ZŠ Moravská Havířov4112----
5.Alšováci54202123
6.Ohniví střelci 5.ZŠ4301112.8
7.NINJOVÉ (postupující)4400256.3
8.Bruntaláci400430.8
9.ZŠ OPAVA-KOMÁROV400441
10.Kylešovice 5 (postupující)4310133.3

Výsledky zápasů

BOROVACI vs NINJOVÉ2: 8
BOROVACI vs Ohniví střelci 5.ZŠ3: 5
BOROVACI vs ZŠ OPAVA-KOMÁROV3: 1
ZŠ OPAVA-KOMÁROV vs Ohniví střelci 5.ZŠ1: 2
ZŠ OPAVA-KOMÁROV vs Proskovice1: 3
ZŠ OPAVA-KOMÁROV vs NINJOVÉ1: 4
Ohniví střelci 5.ZŠ vs NINJOVÉ1: 6
Proskovice vs NINJOVÉ0: 7
Ohniví střelci 5.ZŠ vs Proskovice3: 1
BOROVACI vs Proskovice3: 1
Alšováci5 vs Bruntaláci6: 0
Alšováci5 vs ZŠ Moravská Havířov4: 3
Alšováci5 vs Kylešovice 51: 6
Alšováci5 vs lvíčata1: 2
lvíčata vs Kylešovice 50: 2
lvíčata vs Bruntaláci7: 1
lvíčata vs ZŠ Moravská Havířov10: 0
Bruntaláci vs ZŠ Moravská Havířov2: 3
Bruntaláci vs Kylešovice 50: 3
ZŠ Moravská Havířov vs Kylešovice 52: 2

Statistiky hráčů za turnaj

# Jméno Tým G A B Z Ø G Ø A Ø B
1 Marek Golas NINJOVÉ 4 4 8 4 1 1 2
2 Maximilián Grobař Alšováci5 4 3 7 4 1 0.8 1.8
3 Jiří Hrušovský lvíčata 5 2 7 4 1.3 0.5 1.8
4 Martin Dzida Kylešovice 5 3 1 4 4 0.8 0.3 1
5 Jakub Kubičík Bruntaláci 1 1 2 4 0.3 0.3 0.5
6 Radek Šafarčík Kylešovice 5 5 1 6 4 1.3 0.3 1.5
7 Lukáš Horný Kylešovice 5 1 1 2 4 0.3 0.3 0.5
8 Michal Morávek lvíčata 4 1 5 4 1 0.3 1.3
9 David Němec Alšováci5 1 1 2 4 0.3 0.3 0.5
10 Jan Toman Alšováci5 5 1 6 4 1.3 0.3 1.5
11 Adam Klečka Proskovice 1 1 2 4 0.3 0.3 0.5
12 Hynek Jakub Špačinský Alšováci5 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
13 Jan Hřivnáč ZŠ OPAVA-KOMÁROV 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
14 Roman Rigo lvíčata 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
15 Adam Bocián NINJOVÉ 4 -- 4 4 1 -- 1
16 Michal Šubert Proskovice 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
17 Tomáš Nivnický BOROVACI 4 -- 4 4 1 -- 1
18 Lukáš Buga Kylešovice 5 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
19 Martin Snokrot Bruntaláci 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
20 Ladislav Michna NINJOVÉ 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další >


Zpět na seznam turnajů

Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/detail/137/?order=3&dir=DESC