Detail turnaje Detail turnaje

Výsledky turnaje

Úroveň:
Eliminace
Kategorie:
Kluci
Kde:
Sportovní hala Týn nad Vltavou - Tyršova 780, Týn nad Vltavou, 37501 ( Ukaž na mapě )
Kdy:
19.12.2012
Čas:
8:00
Kontaktní osoba:
Jan Koten ( 777002102 )

Pořadí týmů

Pořadí Tým Zápasů Výher Remíz ProherGólů Ø G
1.Tygři - ZŠ F.L.Č. Strakonice (postupující)5410234.6
2.Sobíčci5311316.2
3.Základní škola T. G. Masaryka Suchdol n. Lužnicí5212275.4
4.Boys5_Milevsko5212306
5.Ďáblíci5203173.4
6.ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana500571.4

Výsledky zápasů

ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana vs Sobíčci1: 11
Základní škola T. G. Masaryka Suchdol n. Lužnicí vs Boys5_Milevsko7: 7
Tygři - ZŠ F.L.Č. Strakonice vs Ďáblíci4: 2
Základní škola T. G. Masaryka Suchdol n. Lužnicí vs ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana7: 3
Ďáblíci vs Sobíčci3: 1
Boys5_Milevsko vs Tygři - ZŠ F.L.Č. Strakonice4: 6
Sobíčci vs Základní škola T. G. Masaryka Suchdol n. Lužnicí6: 4
Tygři - ZŠ F.L.Č. Strakonice vs ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana3: 1
Boys5_Milevsko vs Ďáblíci6: 4
Sobíčci vs Tygři - ZŠ F.L.Č. Strakonice5: 5
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana vs Boys5_Milevsko1: 13
Ďáblíci vs Základní škola T. G. Masaryka Suchdol n. Lužnicí3: 5
Sobíčci vs Boys5_Milevsko8: 0
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana vs Ďáblíci1: 5
Tygři - ZŠ F.L.Č. Strakonice vs Základní škola T. G. Masaryka Suchdol n. Lužnicí5: 4

Statistiky hráčů za turnaj

# Jméno Tým G A B Z Ø G Ø A Ø B
1 Filip Andrle Tygři - ZŠ F.L.Č. Strakonice 16 3 19 5 3.2 0.6 3.8
2 Jakub Laurinc Základní škola T. G. Masaryka Suchdol n. Lužnicí 11 4 15 5 2.2 0.8 3
3 Adam Čížek Sobíčci 8 6 14 5 1.6 1.2 2.8
4 Roman Pokorný Sobíčci 10 4 14 5 2 0.8 2.8
5 Adam Kotrba Boys5_Milevsko 11 2 13 5 2.2 0.4 2.6
6 Roman Šebesta Základní škola T. G. Masaryka Suchdol n. Lužnicí 12 -- 12 5 2.4 -- 2.4
7 Vít Hron Boys5_Milevsko 6 1 7 5 1.2 0.2 1.4
8 Pavel Mrzena Ďáblíci 2 4 6 5 0.4 0.8 1.2
9 Marek Brychta Základní škola T. G. Masaryka Suchdol n. Lužnicí 1 5 6 5 0.2 1 1.2
10 Václav Svach Tygři - ZŠ F.L.Č. Strakonice 2 3 5 5 0.4 0.6 1
11 Jakub Ovádek Ďáblíci 4 1 5 5 0.8 0.2 1
12 Štěpán Pokorný Boys5_Milevsko 4 1 5 5 0.8 0.2 1
13 Daniel Klusák Boys5_Milevsko 4 1 5 5 0.8 0.2 1
14 Samuel Kubát Ďáblíci 3 2 5 5 0.6 0.4 1
15 Vilém Braun Tygři - ZŠ F.L.Č. Strakonice 3 2 5 5 0.6 0.4 1
16 Dominik Pauš Sobíčci 5 -- 5 5 1 -- 1
17 Ladislav Škulavík Ďáblíci 4 -- 4 5 0.8 -- 0.8
18 Vladimír Máca Sobíčci 3 1 4 5 0.6 0.2 0.8
19 Klein Kryštof ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana 2 2 4 5 0.4 0.4 0.8
20 Martin Hejný Boys5_Milevsko 4 -- 4 5 0.8 -- 0.8
< Předchozí | 1 | 2 | Další >


Zpět na seznam turnajů

Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/detail/146/