Detail turnaje Detail turnaje

Výsledky turnaje

Úroveň:
Top 10 Západ
Kategorie:
Kluci
Kde:
Základní škola Kunratice, Praha 4, Předškolní 420 - Předškolní 420, Praha 4, 14800 ( Ukaž na mapě )
Kdy:
26.3.2013
Čas:
10:00
Kontaktní osoba:
Michal Kuchta ( 603459280 )

Pořadí týmů

Pořadí Tým Zápasů Výher Remíz ProherGólů Ø G
1.Tygři z Borku401382
2.K44112164
3.Šestka4202246
4.ZŠ Kunratice (postupující)4301276.8
5.Česká mládež (postupující)4400276.8
6.ZŠ TGM Lomnice n. P. - Yellow Devils4013123
7.ZŠ Eden5203173.4
8.Tygři - ZŠ F.L.Č. Strakonice (postupující)5311183.6
9.ZŠ Plánická KT4121194.8

Výsledky zápasů

ZŠ TGM Lomnice n. P. - Yellow Devils vs ZŠ Kunratice2: 6
Tygři - ZŠ F.L.Č. Strakonice vs ZŠ Eden4: 2
Šestka vs Česká mládež3: 4
ZŠ Eden vs Tygři z Borku7: 3
K4 vs Šestka1: 8
Tygři z Borku vs Tygři - ZŠ F.L.Č. Strakonice3: 3
Česká mládež vs K48: 2
ZŠ Plánická KT vs ZŠ TGM Lomnice n. P. - Yellow Devils7: 7
ZŠ Kunratice vs ZŠ Plánická KT10: 4
ZŠ Plánická KT vs Tygři z Borku4: 0
K4 vs Tygři z Borku9: 2
ZŠ Plánická KT vs K44: 4
Šestka vs ZŠ TGM Lomnice n. P. - Yellow Devils11: 1
ZŠ Eden vs Tygři - ZŠ F.L.Č. Strakonice1: 7
Šestka vs ZŠ Eden3: 5
Tygři - ZŠ F.L.Č. Strakonice vs ZŠ TGM Lomnice n. P. - Yellow Devils4: 2
ZŠ Kunratice vs ZŠ Eden5: 4
Česká mládež vs Tygři - ZŠ F.L.Č. Strakonice5: 3
ZŠ Kunratice vs Česká mládež6: 10

Statistiky hráčů za turnaj

# Jméno Tým G A B Z Ø G Ø A Ø B
1 Štěpán Kalbáč Tygři - ZŠ F.L.Č. Strakonice 5 1 6 5 1 0.2 1.2
2 Dalibor Thoma ZŠ Eden 1 -- 1 5 0.2 -- 0.2
3 Václav Svach Tygři - ZŠ F.L.Č. Strakonice 1 6 7 5 0.2 1.2 1.4
4 Prokop Limanovský ZŠ Eden 5 2 7 5 1 0.4 1.4
5 Filip Andrle Tygři - ZŠ F.L.Č. Strakonice 8 4 12 5 1.6 0.8 2.4
6 Vojtěch Jágr ZŠ Eden 2 3 5 5 0.4 0.6 1
7 Matyáš Milec ZŠ Eden -- 1 1 5 -- 0.2 0.2
8 Jakub Sýkora ZŠ Eden 1 1 2 5 0.2 0.2 0.4
9 Matěj Tabášek ZŠ Eden 5 3 8 5 1 0.6 1.6
10 Vilém Braun Tygři - ZŠ F.L.Č. Strakonice 4 1 5 5 0.8 0.2 1
11 Maxim Havrda ZŠ Eden 2 2 4 5 0.4 0.4 0.8
12 Michal Novák ZŠ Eden 1 1 2 5 0.2 0.2 0.4
13 Šimon Stránský ZŠ TGM Lomnice n. P. - Yellow Devils -- 2 2 4 -- 0.5 0.5
14 Zdeněk Vyhnánek Šestka 15 4 19 4 3.8 1 4.8
15 Ondřej Klubal Tygři z Borku 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
16 Martin Hlava ZŠ TGM Lomnice n. P. - Yellow Devils -- 2 2 4 -- 0.5 0.5
17 Patrik Černý ZŠ Kunratice 9 3 12 4 2.3 0.8 3
18 Sebastian Malát ZŠ Plánická KT 9 5 14 4 2.3 1.3 3.5
19 Jakub Jílek K4 14 2 16 4 3.5 0.5 4
20 Jiří Dolejší Česká mládež 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další >


Zpět na seznam turnajů

Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/detail/150/?order=6&dir=DESC