Detail turnaje Detail turnaje

Výsledky turnaje

Úroveň:
Top 10 Východ
Kategorie:
Kluci
Kde:
Sportovní hala Čajka Aréna Olomouc - Čajkovského 9, Olomouc, 77900 ( Ukaž na mapě )
Kdy:
20.3.2013
Čas:
10:00
Kontaktní osoba:
Michal Kuchta ( 603459280 )

Pořadí týmů

Pořadí Tým Zápasů Výher Remíz ProherGólů Ø G
1.ŽELÁTKY (postupující)5500285.6
2.Devils Zlín (postupující)5311224.4
3.Kylešovice 5 (postupující)6402254.2
4.ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.6213233.8
5.NINJOVÉ5203193.8
6.CMcZŠ Lerchova5203183.6
7.Lubenská sebranka4103164
8.Sokolíci4004133.3

Výsledky zápasů

Lubenská sebranka vs CMcZŠ Lerchova3: 6
Lubenská sebranka vs ŽELÁTKY3: 7
NINJOVÉ vs ŽELÁTKY2: 5
CMcZŠ Lerchova vs NINJOVÉ5: 1
Sokolíci vs ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.2: 5
ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. vs Devils Zlín2: 2
Kylešovice 5 vs Devils Zlín4: 5
Kylešovice 5 vs Sokolíci4: 3
CMcZŠ Lerchova vs ŽELÁTKY4: 6
Lubenská sebranka vs NINJOVÉ4: 5
Devils Zlín vs Sokolíci8: 3
ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. vs Kylešovice 52: 5
CMcZŠ Lerchova vs ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.2: 3
Kylešovice 5 vs NINJOVÉ6: 4
CMcZŠ Lerchova vs NINJOVÉ1: 7
Sokolíci vs Lubenská sebranka5: 6
Devils Zlín vs ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.7: 5
ŽELÁTKY vs Kylešovice 56: 3
Kylešovice 5 vs ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.7: 6
Devils Zlín vs ŽELÁTKY3: 4

Statistiky hráčů za turnaj

# Jméno Tým G A B Z Ø G Ø A Ø B
1 Antonín Lavička CMcZŠ Lerchova 9 3 12 5 1.8 0.6 2.4
2 Radek Šafarčík Kylešovice 5 10 1 11 6 1.7 0.2 1.8
3 Filip Chytil ŽELÁTKY 5 4 9 5 1 0.8 1.8
4 Ladislav Michna NINJOVÉ 8 1 9 5 1.6 0.2 1.8
5 Filip Reil ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 8 1 9 6 1.3 0.2 1.5
6 Lukáš Kučera Lubenská sebranka 8 1 9 4 2 0.3 2.3
7 Michal Trejbal Sokolíci 8 -- 8 4 2 -- 2
8 Matyáš Gréč ŽELÁTKY 4 4 8 5 0.8 0.8 1.6
9 Jan Kopeček ŽELÁTKY 6 2 8 5 1.2 0.4 1.6
10 Tadeáš Dřímal Devils Zlín 4 3 7 5 0.8 0.6 1.4
11 Ondřej Theodor Krejčí CMcZŠ Lerchova 6 1 7 5 1.2 0.2 1.4
12 Josef Vognar ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 4 2 6 6 0.7 0.3 1
13 Jakub Žáček Devils Zlín 6 -- 6 5 1.2 -- 1.2
14 Jan Hodula Kylešovice 5 5 1 6 6 0.8 0.2 1
15 Milan Návrat Kylešovice 5 4 1 5 6 0.7 0.2 0.8
16 Tadeáš Talafa Devils Zlín 4 1 5 5 0.8 0.2 1
17 Dominik Šmíd Lubenská sebranka 4 -- 4 4 1 -- 1
18 Michal Havran ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 4 -- 4 6 0.7 -- 0.7
19 Michal Hrubý Sokolíci 4 -- 4 4 1 -- 1
20 Martin Jílek Lubenská sebranka 3 1 4 4 0.8 0.3 1
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další >


Zpět na seznam turnajů

Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/detail/152/