Detail turnaje Detail turnaje

Výsledky turnaje

Úroveň:
Top 10 Východ
Kategorie:
Holky
Kde:
Sportovní hala Čajka Aréna Olomouc - Čajkovského 9, Olomouc, 77900 ( Ukaž na mapě )
Kdy:
19.3.2013
Čas:
10:00
Kontaktní osoba:
Michal Kuchta ( 603459280 )

Pořadí týmů

Pořadí Tým Zápasů Výher Remíz ProherGólů Ø G
1.ZŠ Lutín (postupující)550030.6
2.Alšovačky5 (postupující)5401316.2
3.ZŠ Nová Paka, Husitská (postupující)6402305
4.ZŠ Šitbořice Dívky6213162.7
5.ZŠ Jablonné nad Orlicí5203214.2
6.Butulka510471.4
7.ZŠ TGM a MŠ Horní Bečva410371.8
8.ZŠ ODRY Komenského401392.3

Výsledky zápasů

ZŠ Šitbořice Dívky vs ZŠ Jablonné nad Orlicí4: 3
ZŠ Lutín vs ZŠ ODRY Komenského5: 3
Alšovačky5 vs ZŠ TGM a MŠ Horní Bečva6: 0
ZŠ Nová Paka, Husitská vs Butulka5: 1
ZŠ Šitbořice Dívky vs ZŠ ODRY Komenského2: 2
ZŠ Lutín vs ZŠ Jablonné nad Orlicí3: 1
ZŠ TGM a MŠ Horní Bečva vs ZŠ Nová Paka, Husitská2: 5
Butulka vs Alšovačky52: 8
ZŠ ODRY Komenského vs ZŠ Jablonné nad Orlicí3: 8
ZŠ Šitbořice Dívky vs ZŠ Lutín1: 7
ZŠ Nová Paka, Husitská vs Alšovačky53: 4
ZŠ TGM a MŠ Horní Bečva vs Butulka1: 2
ZŠ Šitbořice Dívky vs Butulka5: 1
ZŠ Nová Paka, Husitská vs ZŠ Jablonné nad Orlicí6: 4
ZŠ TGM a MŠ Horní Bečva vs ZŠ ODRY Komenského4: 1
Butulka vs ZŠ Jablonné nad Orlicí1: 5
Alšovačky5 vs ZŠ Šitbořice Dívky8: 2
ZŠ Lutín vs ZŠ Nová Paka, Husitská5: 3
ZŠ Lutín vs Alšovačky57: 5
ZŠ Nová Paka, Husitská vs ZŠ Šitbořice Dívky8: 2

Statistiky hráčů za turnaj

# Jméno Tým G A B Z Ø G Ø A Ø B
1 Mariana Polášková Alšovačky5 22 2 24 5 4.4 0.4 4.8
2 Natálie Kuželová ZŠ Nová Paka, Husitská 19 -- 19 6 3.2 -- 3.2
3 Sofie Štrbíková ZŠ Jablonné nad Orlicí 11 1 12 5 2.2 0.2 2.4
4 Pavlína Kutějová ZŠ ODRY Komenského 6 -- 6 4 1.5 -- 1.5
5 Magda Fejfarová ZŠ Nová Paka, Husitská 4 2 6 6 0.7 0.3 1
6 Kateřina Vokálová ZŠ Šitbořice Dívky 6 -- 6 6 1 -- 1
7 Ludmila Halasová ZŠ Šitbořice Dívky 5 -- 5 6 0.8 -- 0.8
8 Blanka Darivčáková Alšovačky5 5 -- 5 5 1 -- 1
9 Tereza Erbenová Butulka 5 -- 5 5 1 -- 1
10 Lenka Holacká ZŠ Šitbořice Dívky 5 -- 5 6 0.8 -- 0.8
11 Michaela Neumanová ZŠ Nová Paka, Husitská 1 4 5 6 0.2 0.7 0.8
12 Klára Štěpánová Alšovačky5 3 1 4 5 0.6 0.2 0.8
13 Kristýna Mikysková ZŠ Jablonné nad Orlicí 4 -- 4 5 0.8 -- 0.8
14 Karolína Ursta ZŠ Jablonné nad Orlicí 4 -- 4 5 0.8 -- 0.8
15 Adéla Střídová ZŠ Lutín 3 -- 3 5 0.6 -- 0.6
16 Monika Botková ZŠ TGM a MŠ Horní Bečva 3 -- 3 4 0.8 -- 0.8
17 Monika Kadlečková Butulka -- 2 2 5 -- 0.4 0.4
18 Kristýna Bačová ZŠ ODRY Komenského 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
19 Tereza Barabášová ZŠ TGM a MŠ Horní Bečva 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
20 Valérie Matějčíková ZŠ Nová Paka, Husitská -- 2 2 6 -- 0.3 0.3
< Předchozí | 1 | 2 | Další >


Zpět na seznam turnajů

Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/detail/153/