Detail turnaje Detail turnaje

Výsledky turnaje

Úroveň:
Okresní kolo
Kategorie:
Kluci
Kde:
Sportovní hala "Modrá kočka" - Školní 36, Dobříš, 26301 ( Ukaž na mapě )
Kdy:
22.11.2012
Čas:
9:00
Kontaktní osoba:
Jan Brak ( 777899931 )

Pořadí týmů

Pořadí Tým Zápasů Výher Remíz ProherGólů Ø G
1.ZŠ Nečín (postupující)5500377.4
2.1.ZŠ Dobříš (postupující)4400338.3
3.1. ZŠ Sedlčany5302255
4.PIRANI4202205
5.ZŠ Školní, Příbram VIII4202153.8
6.ZŠ pod Svatou Horou310262
7.Dobříšští drtiči4103205
8.Propojka300331
9.ZŠ Příbram,28.října-chlapci400451.3

Výsledky zápasů

Dobříšští drtiči vs ZŠ Školní, Příbram VIII4: 5
ZŠ Příbram,28.října-chlapci vs ZŠ Nečín1: 13
1. ZŠ Sedlčany vs ZŠ Školní, Příbram VIII5: 3
Dobříšští drtiči vs ZŠ Příbram,28.října-chlapci7: 1
1. ZŠ Sedlčany vs ZŠ Nečín2: 6
ZŠ Školní, Příbram VIII vs ZŠ Příbram,28.října-chlapci3: 2
ZŠ Nečín vs Dobříšští drtiči6: 5
ZŠ Příbram,28.října-chlapci vs 1. ZŠ Sedlčany1: 5
ZŠ Školní, Příbram VIII vs ZŠ Nečín4: 7
Dobříšští drtiči vs 1. ZŠ Sedlčany4: 8
1.ZŠ Dobříš vs ZŠ pod Svatou Horou8: 2
PIRANI vs ZŠ pod Svatou Horou6: 1
PIRANI vs Propojka8: 0
Propojka vs 1.ZŠ Dobříš2: 6
1.ZŠ Dobříš vs PIRANI7: 5
Propojka vs ZŠ pod Svatou Horou1: 3
ZŠ Nečín vs PIRANI5: 1
1.ZŠ Dobříš vs 1. ZŠ Sedlčany12: 5

Statistiky hráčů za turnaj

# Jméno Tým G A B Z Ø G Ø A Ø B
1 Jakub Váhala ZŠ Nečín 19 6 25 5 3.8 1.2 5
2 Tomáš Pavlíček 1.ZŠ Dobříš 15 4 19 4 3.8 1 4.8
3 Denis Budínský ZŠ Nečín 11 7 18 5 2.2 1.4 3.6
4 Adam Pech 1. ZŠ Sedlčany 15 2 17 5 3 0.4 3.4
5 Marek Hrbek 1.ZŠ Dobříš 4 12 16 4 1 3 4
6 Pavel Krotil PIRANI 16 -- 16 4 4 -- 4
7 Filip Sklenář ZŠ Nečín 5 10 15 5 1 2 3
8 Jiří Hadamovský 1.ZŠ Dobříš 8 4 12 4 2 1 3
9 Matouš Nikl Dobříšští drtiči 9 1 10 4 2.3 0.3 2.5
10 Martin Jirák 1. ZŠ Sedlčany 7 3 10 5 1.4 0.6 2
11 Barbora Bartáková 1. ZŠ Sedlčany 1 7 8 5 0.2 1.4 1.6
12 Jakub Hába PIRANI 3 4 7 4 0.8 1 1.8
13 Jakub Erben Dobříšští drtiči 5 2 7 4 1.3 0.5 1.8
14 Timotej Hrubý Dobříšští drtiči 2 4 6 4 0.5 1 1.5
15 Marek Nosákovec ZŠ Školní, Příbram VIII 5 1 6 4 1.3 0.3 1.5
16 Diana Hošková Dobříšští drtiči 1 4 5 4 0.3 1 1.3
17 Patrik Míča ZŠ Školní, Příbram VIII 4 1 5 4 1 0.3 1.3
18 Pavel Škodný 1.ZŠ Dobříš 2 2 4 4 0.5 0.5 1
19 Jan Matějka Dobříšští drtiči 3 1 4 4 0.8 0.3 1
20 Jan Dvořák ZŠ Školní, Příbram VIII 2 2 4 4 0.5 0.5 1
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další >


Zpět na seznam turnajů

Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/detail/29/