Detail turnaje Detail turnaje

Výsledky turnaje

Úroveň:
Eliminace
Kategorie:
Kluci
Kde:
SH Děkanka - Děkanská Vinice 5, Praha 4, 14021 ( Ukaž na mapě )
Kdy:
8.1.2013
Čas:
9:00
Kontaktní osoba:
Jan Zima ( 603459269 )

Pořadí týmů

Pořadí Tým Zápasů Výher Remíz ProherGólů Ø G
1.Tygři z Borku (postupující)5302336.6
2.ZŠ Čerčany4211225.5
3.Rychlá Sedma4103164
4.ZŠ Čelákovice4103112.8
5.ZŠ Nymburk Komenskeho5302275.4
6.1.ZŠ Dobříš4103164
7.ZŠ Nečín4013164
8.Základní škola Rudná54015110.2
9.Šestka (postupující)5500387.6
10.ZŠ Žehušice4103153.8

Výsledky zápasů

Základní škola Rudná vs ZŠ Čerčany11: 4
Rychlá Sedma vs Tygři z Borku0: 6
ZŠ Nečín vs ZŠ Čerčany6: 6
Rychlá Sedma vs Základní škola Rudná5: 8
Tygři z Borku vs ZŠ Nečín9: 3
ZŠ Čelákovice vs ZŠ Nymburk Komenskeho2: 9
Šestka vs 1.ZŠ Dobříš4: 1
ZŠ Žehušice vs ZŠ Nymburk Komenskeho4: 6
Šestka vs ZŠ Čelákovice11: 3
1.ZŠ Dobříš vs ZŠ Žehušice7: 5
ZŠ Nymburk Komenskeho vs Šestka2: 11
ZŠ Čelákovice vs ZŠ Žehušice2: 4
ZŠ Nymburk Komenskeho vs 1.ZŠ Dobříš8: 5
ZŠ Žehušice vs Šestka2: 6
1.ZŠ Dobříš vs ZŠ Čelákovice3: 4
ZŠ Čerčany vs Rychlá Sedma5: 4
Základní škola Rudná vs ZŠ Nečín15: 3
ZŠ Čerčany vs Tygři z Borku7: 6
ZŠ Nečín vs Rychlá Sedma4: 7
Tygři z Borku vs Základní škola Rudná10: 6
ZŠ Nymburk Komenskeho vs Základní škola Rudná2: 11
Tygři z Borku vs Šestka2: 6

Statistiky hráčů za turnaj

# Jméno Tým G A B Z Ø G Ø A Ø B
1 Kryštof Volf ZŠ Čerčany 4 4 8 4 1 1 2
2 Petr Frúhauf Rychlá Sedma 6 2 8 4 1.5 0.5 2
3 Ondřej Zika ZŠ Čerčany 5 2 7 4 1.3 0.5 1.8
4 Martin Sobotka Šestka 2 5 7 5 0.4 1 1.4
5 Jan Karásek Základní škola Rudná 4 3 7 5 0.8 0.6 1.4
6 Pavel Škodný 1.ZŠ Dobříš 2 4 6 4 0.5 1 1.5
7 Šimon Opp ZŠ Čelákovice 2 3 5 4 0.5 0.8 1.3
8 Štěpán Vácha ZŠ Čerčany 4 1 5 4 1 0.3 1.3
9 Vojtěch Bejbl ZŠ Čelákovice 4 1 5 4 1 0.3 1.3
10 Marek Hrbek 1.ZŠ Dobříš 1 4 5 4 0.3 1 1.3
11 Sebastian Maršík Šestka 2 2 4 5 0.4 0.4 0.8
12 Daniel Petr Rychlá Sedma 2 2 4 4 0.5 0.5 1
13 Martin Kaprálek ZŠ Čerčany 1 3 4 4 0.3 0.8 1
14 Filip Sklenář ZŠ Nečín 2 2 4 4 0.5 0.5 1
15 Vojtěch Kepka ZŠ Čerčany 1 3 4 4 0.3 0.8 1
16 Tomáš Růžička ZŠ Nečín 2 1 3 4 0.5 0.3 0.8
17 Jakub Novotný Základní škola Rudná 1 2 3 5 0.2 0.4 0.6
18 Nikolas Brodský ZŠ Žehušice 3 -- 3 4 0.8 -- 0.8
19 Jiří Votava ZŠ Žehušice 1 2 3 4 0.3 0.5 0.8
20 Jana Vozábová Tygři z Borku 1 2 3 5 0.2 0.4 0.6
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | Další >


Zpět na seznam turnajů

Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/detail/43/2?order=5&dir=DESC