Detail turnaje Detail turnaje

Výsledky turnaje

Úroveň:
Eliminace
Kategorie:
Kluci
Kde:
SH Děkanka - Děkanská Vinice 5, Praha 4, 14021 ( Ukaž na mapě )
Kdy:
8.1.2013
Čas:
9:00
Kontaktní osoba:
Jan Zima ( 603459269 )

Pořadí týmů

Pořadí Tým Zápasů Výher Remíz ProherGólů Ø G
1.Tygři z Borku (postupující)5302336.6
2.ZŠ Čerčany4211225.5
3.Rychlá Sedma4103164
4.ZŠ Čelákovice4103112.8
5.ZŠ Nymburk Komenskeho5302275.4
6.1.ZŠ Dobříš4103164
7.ZŠ Nečín4013164
8.Základní škola Rudná54015110.2
9.Šestka (postupující)5500387.6
10.ZŠ Žehušice4103153.8

Výsledky zápasů

Základní škola Rudná vs ZŠ Čerčany11: 4
Rychlá Sedma vs Tygři z Borku0: 6
ZŠ Nečín vs ZŠ Čerčany6: 6
Rychlá Sedma vs Základní škola Rudná5: 8
Tygři z Borku vs ZŠ Nečín9: 3
ZŠ Čelákovice vs ZŠ Nymburk Komenskeho2: 9
Šestka vs 1.ZŠ Dobříš4: 1
ZŠ Žehušice vs ZŠ Nymburk Komenskeho4: 6
Šestka vs ZŠ Čelákovice11: 3
1.ZŠ Dobříš vs ZŠ Žehušice7: 5
ZŠ Nymburk Komenskeho vs Šestka2: 11
ZŠ Čelákovice vs ZŠ Žehušice2: 4
ZŠ Nymburk Komenskeho vs 1.ZŠ Dobříš8: 5
ZŠ Žehušice vs Šestka2: 6
1.ZŠ Dobříš vs ZŠ Čelákovice3: 4
ZŠ Čerčany vs Rychlá Sedma5: 4
Základní škola Rudná vs ZŠ Nečín15: 3
ZŠ Čerčany vs Tygři z Borku7: 6
ZŠ Nečín vs Rychlá Sedma4: 7
Tygři z Borku vs Základní škola Rudná10: 6
ZŠ Nymburk Komenskeho vs Základní škola Rudná2: 11
Tygři z Borku vs Šestka2: 6

Statistiky hráčů za turnaj

# Jméno Tým G A B Z Ø G Ø A Ø B
1 Tomáš Přívora ZŠ Žehušice -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
2 Ondřej Skalický ZŠ Čelákovice 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
3 Josef Stříbrný Rychlá Sedma -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
4 David Berný ZŠ Nymburk Komenskeho 1 -- 1 5 0.2 -- 0.2
5 Matěj Kryštof ZŠ Čelákovice -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
6 Jakub Brajer 1.ZŠ Dobříš -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
7 Ondřej Brejcha Základní škola Rudná -- 1 1 5 -- 0.2 0.2
8 Vojtěch Větrovec ZŠ Čelákovice -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
9 Marek Horáček ZŠ Nymburk Komenskeho -- 1 1 5 -- 0.2 0.2
10 Matěj Verunáč ZŠ Žehušice 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
11 Vanessa Keprtová ZŠ Čelákovice 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
12 Tomáš Bureš 1.ZŠ Dobříš 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
13 Michal Tyban Rychlá Sedma -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
14 Ivan Tomášek ZŠ Čelákovice 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
15 Adam Schnurpfeil ZŠ Čerčany 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
16 Matouš Sedlák ZŠ Čelákovice 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
17 Matěj Hořejší ZŠ Čelákovice -- 1 1 4 -- 0.3 0.3
18 Kryštof Jelínek Rychlá Sedma 1 -- 1 4 0.3 -- 0.3
19 David Veselý Rychlá Sedma -- 2 2 4 -- 0.5 0.5
20 Ondřej Vaněk 1.ZŠ Dobříš -- 2 2 4 -- 0.5 0.5
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | Další >


Zpět na seznam turnajů

Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/detail/43?order=5&dir=ASC