Detail turnaje Detail turnaje

Výsledky turnaje

Úroveň:
Okresní kolo
Kategorie:
Kluci
Kde:
Základní škola J. A. Komenského Brandýs nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí - Žerotínova 29, Brandýs nad Orlicí, 56112 ( Ukaž na mapě )
Kdy:
7.11.2012
Čas:
8:00
Kontaktní osoba:
Ladislav Štancl ( 724731403 )

Pořadí týmů

Pořadí Tým Zápasů Výher Remíz ProherGólů Ø G
1.ZŠ Jablonné nad Orlicí (postupující)6600355.8
2.Červenka (postupující)6402244
3.ZŠ J.A. Komenského Brandýs nad Orlicí5212204
4.Veselá školička Vraclav511381.6
5.ZŠ Horní Čermná510491.8
6.Masarykova ZŠ Klášterec nad Orlicí502391.8

Výsledky zápasů

ZŠ Jablonné nad Orlicí vs Červenka8: 3
ZŠ Horní Čermná vs Masarykova ZŠ Klášterec nad Orlicí2: 1
ZŠ Jablonné nad Orlicí vs Červenka8: 3
Veselá školička Vraclav vs ZŠ J.A. Komenského Brandýs nad Orlicí0: 8
Červenka vs ZŠ Horní Čermná8: 2
ZŠ J.A. Komenského Brandýs nad Orlicí vs ZŠ Jablonné nad Orlicí0: 7
Masarykova ZŠ Klášterec nad Orlicí vs Veselá školička Vraclav2: 2
ZŠ J.A. Komenského Brandýs nad Orlicí vs Červenka3: 5
Veselá školička Vraclav vs ZŠ Horní Čermná4: 1
ZŠ Jablonné nad Orlicí vs Masarykova ZŠ Klášterec nad Orlicí7: 2
Červenka vs Veselá školička Vraclav5: 1
Masarykova ZŠ Klášterec nad Orlicí vs ZŠ J.A. Komenského Brandýs nad Orlicí3: 3
ZŠ Horní Čermná vs ZŠ Jablonné nad Orlicí1: 7
Masarykova ZŠ Klášterec nad Orlicí vs Červenka1: 3
ZŠ Jablonné nad Orlicí vs Veselá školička Vraclav6: 1
ZŠ J.A. Komenského Brandýs nad Orlicí vs ZŠ Horní Čermná6: 3

Statistiky hráčů za turnaj

# Jméno Tým G A B Z Ø G Ø A Ø B
1 Filip Vorlický ZŠ Jablonné nad Orlicí 1 1 2 6 0.2 0.2 0.3
2 Dominik Vorlický ZŠ Jablonné nad Orlicí -- 1 1 6 -- 0.2 0.2
3 Lukáš Umlauf Červenka 6 2 8 6 1 0.3 1.3
4 Filip Tomek ZŠ Jablonné nad Orlicí 4 -- 4 6 0.7 -- 0.7
5 Filip Tesař Veselá školička Vraclav -- 2 2 5 -- 0.4 0.4
6 Jakub Tauchman ZŠ Jablonné nad Orlicí -- 1 1 6 -- 0.2 0.2
7 Ondřej Stejskal ZŠ J.A. Komenského Brandýs nad Orlicí 7 4 11 5 1.4 0.8 2.2
8 Martin Šponar ZŠ J.A. Komenského Brandýs nad Orlicí 1 -- 1 5 0.2 -- 0.2
9 Vojtěch Šmíd Červenka 2 -- 2 6 0.3 -- 0.3
10 Štěpán Jan Škůrek Masarykova ZŠ Klášterec nad Orlicí 1 5 6 5 0.2 1 1.2
11 Daniel Severa Veselá školička Vraclav -- 1 1 5 -- 0.2 0.2
12 Filip Sejkora Veselá školička Vraclav 2 -- 2 5 0.4 -- 0.4
13 Lukáš Rybka Červenka -- 2 2 6 -- 0.3 0.3
14 Roman Ponocný ZŠ Jablonné nad Orlicí 5 5 10 6 0.8 0.8 1.7
15 Matěj Plocek Veselá školička Vraclav 6 1 7 5 1.2 0.2 1.4
16 Matyáš Pecháček Červenka 2 -- 2 6 0.3 -- 0.3
17 Martin Kulhavý ZŠ Horní Čermná -- 2 2 5 -- 0.4 0.4
18 Matěj Kropáček ZŠ Horní Čermná 9 -- 9 5 1.8 -- 1.8
19 Pavel Kopecký ZŠ J.A. Komenského Brandýs nad Orlicí 12 3 15 5 2.4 0.6 3
20 Matěj Klee ZŠ Jablonné nad Orlicí -- 1 1 6 -- 0.2 0.2
< Předchozí | 1 | 2 | Další >


Zpět na seznam turnajů

Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/detail/4?order=1&dir=DESC