Detail turnaje Detail turnaje

Výsledky turnaje

Úroveň:
Okresní kolo
Kategorie:
Kluci
Kde:
Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní 2047, okres Uherské Hradiště - Na Výsluní 2047, Uherský Brod, 68801 ( Ukaž na mapě )
Kdy:
16.11.2012
Čas:
8:15
Kontaktní osoba:
Petr Gabriel ( 777623930 )

Pořadí týmů

Pořadí Tým Zápasů Výher Remíz ProherGólů Ø G
1.ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod CH (postupující)6501315.2
2.SPORTOVKA HRADIŠTĚ (postupující)6411264.3
3.ZŠ Březolupy6411315.2
4.ZŠ Uherský Ostroh6402294.8
5.ZŠ Na Výsluní Uherský Brod6114122
6.ZŠ Josefa Bublíka Bánov6006152.5
7.ZŠ Buchlovice6114172.8

Výsledky zápasů

ZŠ Na Výsluní Uherský Brod vs ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod CH1: 3
SPORTOVKA HRADIŠTĚ vs ZŠ Březolupy4: 4
ZŠ Buchlovice vs ZŠ Uherský Ostroh2: 9
ZŠ Na Výsluní Uherský Brod vs ZŠ Josefa Bublíka Bánov4: 2
ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod CH vs SPORTOVKA HRADIŠTĚ5: 2
ZŠ Březolupy vs ZŠ Buchlovice5: 4
ZŠ Uherský Ostroh vs ZŠ Josefa Bublíka Bánov5: 3
ZŠ Na Výsluní Uherský Brod vs SPORTOVKA HRADIŠTĚ1: 2
ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod CH vs ZŠ Březolupy5: 9
SPORTOVKA HRADIŠTĚ vs ZŠ Uherský Ostroh4: 1
ZŠ Na Výsluní Uherský Brod vs ZŠ Buchlovice3: 3
ZŠ Březolupy vs ZŠ Josefa Bublíka Bánov7: 1
ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod CH vs ZŠ Buchlovice5: 2
ZŠ Na Výsluní Uherský Brod vs ZŠ Uherský Ostroh1: 4
SPORTOVKA HRADIŠTĚ vs ZŠ Josefa Bublíka Bánov6: 2
ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod CH vs ZŠ Uherský Ostroh7: 4
ZŠ Na Výsluní Uherský Brod vs ZŠ Březolupy2: 3
ZŠ Buchlovice vs ZŠ Josefa Bublíka Bánov5: 3
ZŠ Březolupy vs ZŠ Uherský Ostroh3: 6
SPORTOVKA HRADIŠTĚ vs ZŠ Buchlovice8: 1
ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod CH vs ZŠ Josefa Bublíka Bánov6: 4

Statistiky hráčů za turnaj

# Jméno Tým G A B Z Ø G Ø A Ø B
1 Robin Hromeček ZŠ Březolupy 21 -- 21 6 3.5 -- 3.5
2 Erik Juračka ZŠ Uherský Ostroh 13 -- 13 6 2.2 -- 2.2
3 Radim Haša ZŠ Buchlovice 9 -- 9 6 1.5 -- 1.5
4 Pavel Hubáček ZŠ Březolupy 8 -- 8 6 1.3 -- 1.3
5 Štěpán Burián ZŠ Uherský Ostroh 8 -- 8 6 1.3 -- 1.3
6 Erik Kouřil ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod CH 8 -- 8 6 1.3 -- 1.3
7 David Ležatka ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod CH 7 -- 7 6 1.2 -- 1.2
8 marek panáček SPORTOVKA HRADIŠTĚ 7 -- 7 6 1.2 -- 1.2
9 libor bobčík SPORTOVKA HRADIŠTĚ 7 -- 7 6 1.2 -- 1.2
10 Kryštof Mikeska ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod CH 6 -- 6 6 1 -- 1
11 Martin Ležatka ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod CH 5 -- 5 6 0.8 -- 0.8
12 Lukáš Bulejko ZŠ Josefa Bublíka Bánov 4 -- 4 6 0.7 -- 0.7
13 Petr Matějíček ZŠ Josefa Bublíka Bánov 4 -- 4 6 0.7 -- 0.7
14 david horák SPORTOVKA HRADIŠTĚ 4 -- 4 6 0.7 -- 0.7
15 Kryštof Obadal ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod CH 3 -- 3 6 0.5 -- 0.5
16 Martin Mikulec ZŠ Na Výsluní Uherský Brod 3 -- 3 6 0.5 -- 0.5
17 tomáš chodura SPORTOVKA HRADIŠTĚ 3 -- 3 6 0.5 -- 0.5
18 Lukáš Bartoník ZŠ Na Výsluní Uherský Brod 3 -- 3 6 0.5 -- 0.5
19 Filip Kovařík ZŠ Na Výsluní Uherský Brod 3 -- 3 6 0.5 -- 0.5
20 Oskar Falta ZŠ Buchlovice 3 -- 3 6 0.5 -- 0.5
< Předchozí | 1 | 2 | Další >


Zpět na seznam turnajů

Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/detail/58/