Detail turnaje Detail turnaje

Výsledky turnaje

Úroveň:
Eliminace
Kategorie:
Kluci
Kde:
Základní škola a mateřská škola, Předměřice nad Labem, okres Hradec Králové - Školská 279, Předměřice nad Labem, 50302 ( Ukaž na mapě )
Kdy:
29.11.2012
Čas:
8:00
Kontaktní osoba:
Pavlína Marksová ( 608822912 )

Pořadí týmů

Pořadí Tým Zápasů Výher Remíz ProherGólů Ø G
1.ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. (postupující)5401244.8
2.Bodlinka Dobruška5302295.8
3.Kuklenští štíři5401255
4.ZŠ Hradec Králové - Pouchov5203132.6
5.Základní škola Mládežnická, Trutnov4301143.5
6.ZŠ Jaroměř4103143.5
7.Vodníci4103174.3
8.ZŠ Úprkova400441

Výsledky zápasů

ZŠ Hradec Králové - Pouchov vs ZŠ Úprkova2: 1
Kuklenští štíři vs ZŠ Jaroměř6: 5
Základní škola Mládežnická, Trutnov vs ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.1: 5
Vodníci vs Bodlinka Dobruška2: 5
ZŠ Úprkova vs Základní škola Mládežnická, Trutnov1: 4
ZŠ Jaroměř vs Vodníci8: 6
ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. vs ZŠ Hradec Králové - Pouchov1: 5
Bodlinka Dobruška vs Kuklenští štíři3: 6
ZŠ Úprkova vs ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.0: 5
ZŠ Jaroměř vs Bodlinka Dobruška1: 6
Základní škola Mládežnická, Trutnov vs ZŠ Hradec Králové - Pouchov3: 2
Vodníci vs Kuklenští štíři2: 4
ZŠ Úprkova vs Vodníci2: 7
Základní škola Mládežnická, Trutnov vs ZŠ Jaroměř6: 2
ZŠ Hradec Králové - Pouchov vs Bodlinka Dobruška3: 9
ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. vs Kuklenští štíři6: 5
Kuklenští štíři vs ZŠ Hradec Králové - Pouchov4: 1
ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. vs Bodlinka Dobruška6: 5

Statistiky hráčů za turnaj

# Jméno Tým G A B Z Ø G Ø A Ø B
1 Václav Ponča Kuklenští štíři 10 3 13 5 2 0.6 2.6
2 Tomáš Hynek ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 7 6 13 5 1.4 1.2 2.6
3 Filip Reil ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 10 1 11 5 2 0.2 2.2
4 Karel Ponča Kuklenští štíři 6 4 10 5 1.2 0.8 2
5 Stanislav Kalenský Vodníci 5 5 10 4 1.3 1.3 2.5
6 Filip Kleštinec Bodlinka Dobruška 9 1 10 5 1.8 0.2 2
7 Marek Svoboda Bodlinka Dobruška 5 4 9 5 1 0.8 1.8
8 Daniel Šedivý ZŠ Jaroměř 6 3 9 4 1.5 0.8 2.3
9 Jan Bednář Kuklenští štíři 5 4 9 5 1 0.8 1.8
10 Jan Hanuš Bodlinka Dobruška 6 2 8 5 1.2 0.4 1.6
11 Martin Mečíř Základní škola Mládežnická, Trutnov 5 3 8 4 1.3 0.8 2
12 Dušan Volgyi ZŠ Jaroměř 6 1 7 4 1.5 0.3 1.8
13 Josef Vognar ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 3 4 7 5 0.6 0.8 1.4
14 Adam Vlček Základní škola Mládežnická, Trutnov 2 4 6 4 0.5 1 1.5
15 Jana Uhlířová Bodlinka Dobruška 2 4 6 5 0.4 0.8 1.2
16 Patrik Pohl Bodlinka Dobruška 4 1 5 5 0.8 0.2 1
17 Pavel Horáček Vodníci 3 2 5 4 0.8 0.5 1.3
18 Ondřej Petrů Základní škola Mládežnická, Trutnov 4 1 5 4 1 0.3 1.3
19 Vojtěch Jalový Vodníci 3 1 4 4 0.8 0.3 1
20 Filip Kozák Vodníci 3 -- 3 4 0.8 -- 0.8
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další >


Zpět na seznam turnajů

Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/detail/82