Detail turnaje Detail turnaje

Výsledky turnaje

Úroveň:
Eliminace
Kategorie:
Holky
Kde:
Základní škola a mateřská škola, Předměřice nad Labem, okres Hradec Králové - Školská 279, Předměřice nad Labem, 50302 ( Ukaž na mapě )
Kdy:
29.11.2012
Čas:
8:00
Kontaktní osoba:
Pavlína Marksová ( 608822912 )

Pořadí týmů

Pořadí Tým Zápasů Výher Remíz ProherGólů Ø G
1.ZŠ Nová Paka, Husitská (postupující)5500397.8
2.Dobřanky5302295.8
3.Domky dívky5401265.2
4.ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.5203244.8
5.Lvice Hradec Králové4202174.3
6.Dream team410392.3
7.ZŠ ÚPRKOVA4103102.5
8.Bernartice4004----

Výsledky zápasů

Lvice Hradec Králové vs Dobřanky3: 4
Domky dívky vs ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.6: 5
ZŠ ÚPRKOVA vs Dream team1: 3
Bernartice vs ZŠ Nová Paka, Husitská0: 12
Dream team vs Domky dívky4: 6
Dobřanky vs Bernartice12: 0
ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. vs ZŠ ÚPRKOVA5: 0
ZŠ Nová Paka, Husitská vs Lvice Hradec Králové7: 2
Dream team vs ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.1: 8
Dobřanky vs ZŠ Nová Paka, Husitská5: 7
Domky dívky vs ZŠ ÚPRKOVA5: 2
Bernartice vs Lvice Hradec Králové0: 6
ZŠ ÚPRKOVA vs Bernartice7: 0
Dream team vs Lvice Hradec Králové1: 6
Domky dívky vs Dobřanky5: 6
ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. vs ZŠ Nová Paka, Husitská3: 7
Domky dívky vs ZŠ Strž Dvůr Králové n. L.4: 3
Dobřanky vs ZŠ Nová Paka, Husitská2: 5

Statistiky hráčů za turnaj

# Jméno Tým G A B Z Ø G Ø A Ø B
1 Tereza Fuchsová Domky dívky 26 -- 26 5 5.2 -- 5.2
2 Natálie Balková Dobřanky 23 3 26 5 4.6 0.6 5.2
3 Natálie Kuželová ZŠ Nová Paka, Husitská 24 2 26 5 4.8 0.4 5.2
4 Magda Fejfarová ZŠ Nová Paka, Husitská 8 10 18 5 1.6 2 3.6
5 Eliška Ptáčková Dobřanky 6 4 10 5 1.2 0.8 2
6 Michaela Hradecká Lvice Hradec Králové 8 -- 8 4 2 -- 2
7 Sandra Peterová Dream team 8 -- 8 4 2 -- 2
8 Valérie Matějčíková ZŠ Nová Paka, Husitská 6 1 7 5 1.2 0.2 1.4
9 Marie Ema Paterová ZŠ ÚPRKOVA 5 2 7 4 1.3 0.5 1.8
10 Andrea Bartáková Lvice Hradec Králové 5 1 6 4 1.3 0.3 1.5
11 Aneta Sováková ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 4 2 6 5 0.8 0.4 1.2
12 Kateřina Munserová ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 6 -- 6 5 1.2 -- 1.2
13 Michaela Neumanová ZŠ Nová Paka, Husitská 1 4 5 5 0.2 0.8 1
14 Nela Sováková ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 3 1 4 5 0.6 0.2 0.8
15 Eliška Freibauerová ZŠ ÚPRKOVA 4 -- 4 4 1 -- 1
16 Jana Paríšková ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 3 1 4 5 0.6 0.2 0.8
17 Natálie Jiranová ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 3 1 4 5 0.6 0.2 0.8
18 Linda Karásková ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 3 -- 3 5 0.6 -- 0.6
19 Eliška Kořínková Lvice Hradec Králové 3 -- 3 4 0.8 -- 0.8
20 Adéla Machková ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 1 1 2 5 0.2 0.2 0.4
< Předchozí | 1 | 2 | Další >


Zpět na seznam turnajů

Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/detail/83