Detail turnaje Detail turnaje

Výsledky turnaje

Úroveň:
Okresní kolo
Kategorie:
Kluci
Kde:
TJ Spartak Soběslav - Nová 401, Soběslav, 39201 ( Ukaž na mapě )
Kdy:
13.11.2012
Čas:
8:00
Kontaktní osoba:
Martin Krejča ( 739527504 )

Pořadí týmů

Pořadí Tým Zápasů Výher Remíz ProherGólů Ø G
1.Sobíčci (postupující)5500336.6
2.ZŠ Soběslav, E. Beneše5401336.6
3.ZŠ Tábor,Zborovská 26965302336.6
4.Draci Chotoviny5203204
5.Snipers z Klášteráku4103164
6.ZŠ BECHYNĚ, Školní4103143.5
7.Čápata3102----
8.ZŠ Malšice300372.3

Výsledky zápasů

Snipers z Klášteráku vs Čápata4: 5
Sobíčci vs Draci Chotoviny5: 2
Sobíčci vs Čápata9: 1
Draci Chotoviny vs Snipers z Klášteráku6: 8
Snipers z Klášteráku vs Sobíčci1: 7
Draci Chotoviny vs Čápata6: 1
ZŠ Soběslav, E. Beneše vs ZŠ Tábor,Zborovská 269611: 10
ZŠ BECHYNĚ, Školní vs ZŠ Malšice5: 3
ZŠ BECHYNĚ, Školní vs ZŠ Tábor,Zborovská 26962: 3
ZŠ BECHYNĚ, Školní vs ZŠ Soběslav, E. Beneše3: 7
ZŠ Tábor,Zborovská 2696 vs ZŠ Malšice9: 1
ZŠ Soběslav, E. Beneše vs ZŠ Malšice8: 3
ZŠ Tábor,Zborovská 2696 vs Snipers z Klášteráku9: 3
Draci Chotoviny vs ZŠ BECHYNĚ, Školní5: 4
Sobíčci vs ZŠ Tábor,Zborovská 26963: 2
ZŠ Soběslav, E. Beneše vs Draci Chotoviny6: 1
ZŠ Soběslav, E. Beneše vs Sobíčci1: 9

Statistiky hráčů za turnaj

# Jméno Tým G A B Z Ø G Ø A Ø B
1 Roman Pokorný Sobíčci 12 4 16 5 2.4 0.8 3.2
2 Adam Čížek Sobíčci 9 5 14 5 1.8 1 2.8
3 Tomáš Houska Snipers z Klášteráku 12 1 13 4 3 0.3 3.3
4 Tomáš Bernat ZŠ Soběslav, E. Beneše 10 -- 10 5 2 -- 2
5 Martin Makovec Draci Chotoviny 9 1 10 5 1.8 0.2 2
6 Filip Knobloch ZŠ Tábor,Zborovská 2696 9 -- 9 5 1.8 -- 1.8
7 Michal Dančišin Sobíčci 4 4 8 5 0.8 0.8 1.6
8 Matěj Kubík Draci Chotoviny 4 4 8 5 0.8 0.8 1.6
9 Vojtěch Pánek ZŠ Soběslav, E. Beneše 7 -- 7 5 1.4 -- 1.4
10 Dominik Pekař ZŠ Soběslav, E. Beneše 7 -- 7 5 1.4 -- 1.4
11 Filip Horský ZŠ BECHYNĚ, Školní 7 -- 7 4 1.8 -- 1.8
12 Filip Kotalík Sobíčci 4 2 6 5 0.8 0.4 1.2
13 Jakub Bednář ZŠ Tábor,Zborovská 2696 5 1 6 5 1 0.2 1.2
14 Miroslav Matoušek ZŠ Tábor,Zborovská 2696 5 -- 5 5 1 -- 1
15 Filip Kabeš ZŠ Malšice 4 -- 4 3 1.3 -- 1.3
16 Matěj Melichar ZŠ Tábor,Zborovská 2696 4 -- 4 5 0.8 -- 0.8
17 Matěj Kosobud Snipers z Klášteráku 2 2 4 4 0.5 0.5 1
18 Jan Duda ZŠ Tábor,Zborovská 2696 4 -- 4 5 0.8 -- 0.8
19 Dominik Pauš Sobíčci 2 2 4 5 0.4 0.4 0.8
20 Jan Ludvík ZŠ Soběslav, E. Beneše 4 -- 4 5 0.8 -- 0.8
< Předchozí | 1 | 2 | Další >


Zpět na seznam turnajů

Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/detail/87/