Detail turnaje Detail turnaje

Výsledky turnaje

Úroveň:
Eliminace
Kategorie:
Kluci
Kde:
SH Start Lesná - Loosova 1b, Brno, 63800 ( Ukaž na mapě )
Kdy:
12.12.2012
Čas:
8:00
Kontaktní osoba:
Petr Šíma ( 608956571 )

Pořadí týmů

Pořadí Tým Zápasů Výher Remíz ProherGólů Ø G
1.CMcZŠ Lerchova (postupující)6402355.8
2.Kupkova6312203.3
3.ZŠ Újezd u Brna6501274.5
4.Tasanda6402325.3
5.F.A.T.R. Dubňany4112133.3
6.ZŠ Hudcova4013----
7.Dynamiters4022143.5
8.ZŠ Želetice4112143.5
9.Letní pole410310.3
10.Aligátoři Mokrá412192.3

Výsledky zápasů

ZŠ Hudcova vs Aligátoři Mokrá0: 1
CMcZŠ Lerchova vs Letní pole6: 1
Dynamiters vs Kupkova2: 4
ZŠ Újezd u Brna vs F.A.T.R. Dubňany8: 3
Tasanda vs ZŠ Hudcova7: 2
ZŠ Želetice vs CMcZŠ Lerchova3: 7
Aligátoři Mokrá vs Dynamiters2: 2
Letní pole vs ZŠ Újezd u Brna3: 6
Kupkova vs Tasanda3: 8
F.A.T.R. Dubňany vs ZŠ Želetice3: 3
ZŠ Hudcova vs Dynamiters6: 6
CMcZŠ Lerchova vs ZŠ Újezd u Brna6: 7
Aligátoři Mokrá vs Kupkova2: 2
Letní pole vs F.A.T.R. Dubňany3: 1
Tasanda vs Dynamiters6: 4
ZŠ Želetice vs ZŠ Újezd u Brna4: 6
ZŠ Hudcova vs Kupkova2: 6
CMcZŠ Lerchova vs F.A.T.R. Dubňany3: 6
Tasanda vs Aligátoři Mokrá6: 4
ZŠ Želetice vs Letní pole4: 2
ZŠ Újezd u Brna vs Kupkova4: 5
CMcZŠ Lerchova vs Tasanda6: 4
CMcZŠ Lerchova vs Kupkova7: 2
ZŠ Újezd u Brna vs Tasanda11: 7

Statistiky hráčů za turnaj

# Jméno Tým G A B Z Ø G Ø A Ø B
1 Antonín Lavička CMcZŠ Lerchova 23 12 35 6 3.8 2 5.8
2 Daniel Fila ZŠ Újezd u Brna 12 13 25 6 2 2.2 4.2
3 Stanislav Kohoutek Tasanda 20 3 23 6 3.3 0.5 3.8
4 Ondřej Theodor Krejčí CMcZŠ Lerchova 8 13 21 6 1.3 2.2 3.5
5 Zdeněk Urbánek ZŠ Újezd u Brna 12 6 18 6 2 1 3
6 Martin Hampl CMcZŠ Lerchova 4 11 15 6 0.7 1.8 2.5
7 Lukáš Kučera Dynamiters 12 1 13 4 3 0.3 3.3
8 Dominik Koubek Kupkova 10 2 12 6 1.7 0.3 2
9 Petr Hřebabecký Tasanda 10 2 12 6 1.7 0.3 2
10 Ondřej Čech ZŠ Želetice 6 2 8 4 1.5 0.5 2
11 Albert Schweitzer Kupkova 6 2 8 6 1 0.3 1.3
12 Ondřej Sedlák Dynamiters 1 7 8 4 0.3 1.8 2
13 Lukáš Konig ZŠ Újezd u Brna 3 4 7 6 0.5 0.7 1.2
14 Patrik Polický ZŠ Želetice 5 1 6 4 1.3 0.3 1.5
15 Mirek Daniel F.A.T.R. Dubňany 2 4 6 4 0.5 1 1.5
16 David Filouš Aligátoři Mokrá 5 1 6 4 1.3 0.3 1.5
17 Tomáš Svoboda Tasanda 2 3 5 6 0.3 0.5 0.8
18 Milan Dohnálek F.A.T.R. Dubňany 4 1 5 4 1 0.3 1.3
19 Filip Jech ZŠ Želetice 2 3 5 4 0.5 0.8 1.3
20 Ondra Meluzín Aligátoři Mokrá 2 2 4 4 0.5 0.5 1
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | Další >


Zpět na seznam turnajů

Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/detail/93/