Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Kinder Team Adamov Základní škola a mateřská škola Adamov, příspěvková organizace Adamov
ZŠ Josefa Bublíka Bánov Základní škola Josefa Bublíka, Bánov, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Bánov
ZŠ BECHYNĚ, Školní Základní škola Bechyně, Školní 293 Bechyně
ZŠ Bělá nad Radbuzou Základní škola a Mateřská škola Bělá nad Radbuzou Bělá nad Radbuzou
ZŠ Benátky nad Jizerou Základní škola Benátky nad Jizerou, Husovo náměstí 55 Benátky nad Jizerou
Kluci, ZŠ Benešov, Jiráskova 888 Základní škola Benešov, Jiráskova 888 Benešov
Draci Základní škola Benešov, Dukelská 1818 Benešov
Bernartice Základní škola a Mateřská škola, Bernartice, okres Trutnov Bernartice
Bernartice Základní škola a Mateřská škola, Bernartice, okres Trutnov Bernartice
ZŠ Besednice Základní škola a Mateřská škola Besednice, okres Český Krumlov Besednice
Vlčata Základní škola a Mateřská škola, Bílá Třemešná, okres Trutnov Bílá Třemešná
Dynamiters Základní škola Blansko, Dvorská 26 Blansko
Rampepurdy Základní škola a Mateřská škola Blatec Blatec
ZŠ Blatec Základní škola a Mateřská škola Blatec Blatec
ZŠ a MŠ Blažovice Základní škola a Mateřská škola Blažovice, okres Brno-venkov Blažovice
Bluďáci Základní škola Karla staršího ze Žerotína Bludov Bludov
Dragoni Základní škola a Mateřská škola Bohdíkov, okres Šumperk, příspěvková organizace Bohdíkov
FC BOHUSCITY Základní škola a mateřská škola Bohušovice nad Ohří, příspěvková organizace Bohušovice nad Ohří
ZŠ Borotín Základní škola a Mateřská škola Borotín, okres Tábor Borotín
Fbc Panthers Božice Základní škola a mateřská škola, Božice, příspěvková organizace Božice
ZŠ J.A. Komenského Brandýs nad Orlicí Základní škola J. A. Komenského Brandýs nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí Brandýs nad Orlicí
zš Bratronice Základní škola a Mateřská škola Bratronice, okres Kladno Bratronice
ZŠ Břeclav Slovácká Základní škola Břeclav, Slovácká 40 Břeclav
Kupkova Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1 Břeclav
Lvíci Základní škola a Mateřská škola, Břežany, okres Znojmo, příspěvková organizace Břežany
Vlčata Základní škola a Mateřská škola, Břežany, okres Znojmo, příspěvková organizace Břežany
ZŠ Březolupy Základní škola a Mateřská škola Březolupy, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Březolupy
MASARBOYS Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace Brno
ZŠ Křenová Základní škola a mateřská škola Brno, Křenová 21, příspěvková organizace Brno
CMcZŠ Lerchova Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno Brno
ZŠ Hudcova Základní škola Brno, Hudcova 35, příspěvková organizace Brno
Sekáči Základní škola Brno, Janouškova 2 Brno
Waldorfští Tygři Waldorfská základní škola a mateřská škola Brno, Plovdivská 8, příspěvková organizace Brno
Borci Základní škola Brno, Měšťanská 21, příspěvková organizace Brno
ZŠ Otevřená Žebětín Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace Brno
Orli Mutěnická Základní škola, Brno, Mutěnická 23, příspěvková organizace Brno
ZŠ Otevřená Žebětín II Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace Brno
ZŠ Husova Brno Základní škola a mateřská škola Brno, Husova 17 Brno
Kotlářská Základní škola a mateřská škola Brno, Kotlářská 4, příspěvková organizace Brno
ZŠ Elišky Přemyslovny Základní škola a Mateřská škola, Brno, Elišky Přemyslovny 10, příspěvková organizace Brno
Dravci Základní škola Bruntál, Školní 2 Bruntál
FlorbalTýmOkružní Základní škola Bruntál, Okružní 38, příspěvková organizace Bruntál
Bruntaláci Základní škola Bruntál, Jesenická 10 Bruntál
ZŠ Buchlovice Základní škola, Buchlovice, okres Uherské Hradiště Buchlovice
Tygři ZŠ Budiměřice Základní škola Budiměřice, okres Nymburk Budiměřice
Dráčci Budyně n/O Základní škola Budyně nad Ohří, okres Litoměřice, příspěvková organizace Budyně nad Ohří
Dračice Budyně n/O Základní škola Budyně nad Ohří, okres Litoměřice, příspěvková organizace Budyně nad Ohří
ZŠ Bišice Základní škola a Mateřská škola Byšice, okres Mělník Byšice
ZŠ Nádražní Bystřice n. P. Základní škola Bystřice n. P., Nádražní 615 Bystřice nad Pernštejnem
ZŠ Čáslav Sadová Základní škola Čáslav, Sadová 1756, okres Kutná Hora Čáslav
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 693

Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/maps/districts/