Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Brána jazyků Základní škola Brána jazyků Praha 1
ZŠ Nad Přehradou Základní škola, Praha 10, Nad Přehradou 469 Praha 10
ZŠ Eden Základní škola, Praha 10, Vladivostocká 6/1035 Praha 10
ZŠ Praha - Petrovice Základní škola Praha - Petrovice Praha 10
Dino Reds Soukromá základní škola sRVJ DINO ELEMENTARY SCHOOL, s.r.o. Praha 10
ZŠ Kladská Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakul ty UK, Praha 2, Kladská 1 Praha 2
Klokani Základní škola, Praha 2, Botičská 8 Praha 2
Klokanice Základní škola, Praha 2, Botičská 8 Praha 2
ZŠ NÁM.JIŘÍHO Z PODĚBRAD Základní škola, Praha 3, nám. Jiřího z Poděbrad 7,8/1685 Praha 3
STONOŽKY - KATEŘINKY Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400 Praha 4
BÝCI - KAT E ŘINKY Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400 Praha 4
ZŠ Chodov Základní škola a mateřská škola Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 57 Praha 4
FZŠ BEES Táborská Základní škola, Praha 4, Táborská 45 Praha 4
ZŠ Chodov Základní škola a mateřská škola Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 57 Praha 4
Klíček Team Základní škola Klíček, o.p.s. Praha 4
PLAMÍNCI Základní škola, Praha 4, Plamínkové 2 Praha 4
Tornáda Základní škola Meteorologická Praha 4
Horáčkova První jazyková základní škola v Praze 4, Praha 4, Horáčkova 1100 Praha 4
ZŠ Campanus, Praha 11 Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo náměstí 1782 Praha 4
ZŠ Campanus, Praha 11 Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo náměstí 1782 Praha 4
ZŠ Poláčkova Základní škola, Praha 4, Poláčkova 1067 Praha 4
Líšáci Základní škola, Praha 4, Na Líše 16 Praha 4
ZŠ Kunratice Základní škola Kunratice, Praha 4, Předškolní 420 Praha 4
ZŠ Kunratice Základní škola Kunratice, Praha 4, Předškolní 420 Praha 4
Chodovec Základní škola, Praha 4, Na Chodovci 54 Praha 4
lvi Fakultní základní škola s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5 - Smíchov, Drtinova 1/1861 Praha 5
Tygřice Praha Fakultní základní škola s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5 - Smíchov, Drtinova 1/1861 Praha 5
RADLICKÝ SOKOL Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Radlice, Radlická 140/115 Praha 5
Rytíři Dlouhého lánu Základní škola, Praha 6, Na Dlouhém lánu 43 Praha 6
ZŠ a MŠ Petřiny - jih Základní škola a Mateřská škola Petřiny - jih, Praha 6, Šantrochova 2 Praha 6
ZŠ Pod Marjánkou Základní škola, Praha 6, Pod Marjánkou 2 Praha 6
Red hill boys Základní škola a Mateřská škola Červený vrch, Praha 6, Alžírská 26 Praha 6
Red hill girls Základní škola a Mateřská škola Červený vrch, Praha 6, Alžírská 26 Praha 6
ZŠ Pod Marjánkou Základní škola, Praha 6, Pod Marjánkou 2 Praha 6
ZŠ a MŠ Petřiny - jih Základní škola a Mateřská škola Petřiny - jih, Praha 6, Šantrochova 2 Praha 6
Dračice Základní škola Praha 7, Strossmayerovo náměstí 4 Praha 7
ZŠ Bratrská Bratrská škola - církevní základní škola Praha 7
Tusarka Základní škola a Mateřská škola Praha 7, Tusarova 21 Praha 7
Bojovníci Základní škola Praha 7, Strossmayerovo náměstí 4 Praha 7
4.a 5.třída - chlapci Základní škola, Praha 8, Žernosecká 3 Praha 8
Mazuráci Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1a Praha 8
ZŠ ÚSTAVNÍ Základní škola a mateřská škola Ústavní, Praha 8, Hlivická 1 Praha 8
ZŠ Hovorčovická Základní škola, Praha 8, Hovorčovická 11 Praha 8
zkušební tým ČFbU Základní škola a mateřská škola, Praha 8, Lyčkovo náměstí 6 Praha 8
ZŠ VYBÍRALOVA Základní škola, Praha 9 - Černý Most, Vybíralova 964 Praha 9
ZŠ Viktorie Hloubětín Základní škola Tolerance, Praha 9, Mochovská 570 Praha 9
Litvínovská 600 Základní škola Litvínovská 600 Praha 9
ZŠ Univerzum Soukromá základní škola UNIVERZUM s.r.o. Praha 9
Raškáči Základní škola a mateřská škola Raškovice Pražmo
ZŠ Předměřice Základní škola a mateřská škola, Předměřice nad Labem, okres Hradec Králové Předměřice nad Labem
Předchozí | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | Další

Celkem týmů: 693

Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/maps/districts/?page=10