Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
ZŠ Cehnice Základní škola a Mateřská škola Cehnice, okres Strakonice Cehnice
ZŠ Čelákovice Základní škola Čelákovice, J. A. Komenského 414, okres Praha - východ Čelákovice
ZŠ Čerčany Základní škola Čerčany, okres Benešov Čerčany
ZŠ Černá Hora Základní škola Černá Hora Černá Hora
ZŠ a MŠ Černčice Základní škola a Mateřská škola Černčice, okres Louny Černčice
ZŠ Černilov Masarykova jubilejní základní škola a mateřská škola, Černilov Černilov
Tyršovka Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Česká Lípa, Mánesova 1526, příspěvková organizace Česká Lípa
Tyršovka Základní škola Dr. Miroslava Tyrše, Česká Lípa, Mánesova 1526, příspěvková organizace Česká Lípa
Slovanka Česká Lípa Základní škola Slovanka, Česká Lípa, Antonína Sovy 3056, příspěvková organizace Česká Lípa
ZŠ Jižní, Česká Lípa, chlapci Základní škola a Mateřská škola, Česká Lípa, Jižní 1903, příspěvková organizace Česká Lípa
ZŠ Jižní, Česká Lípa, dívky Základní škola a Mateřská škola, Česká Lípa, Jižní 1903, příspěvková organizace Česká Lípa
Červenka Základní škola Česká Třebová, Habrmanova ulice Česká Třebová
Kluci z Mladého Základní škola a Mateřská škola, Vl. Rady 1, České Budějovice České Budějovice
Borci Základní škola Český Krumlov, Plešivec 249 Český Krumlov
Pod Zvonek Základní škola Český Těšín-Svibice Pod Zvonek 1835 okres Karviná Český Těšín
Tygřice 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 16 Cheb
Žraloci 6. základní škola Cheb, Obětí nacismu 16 Cheb
tvj chlumcany Základní škola Chlumčany, okres Plzeň-jih Chlumčany
Chlumčanské dračice Základní škola Chlumčany, okres Plzeň-jih Chlumčany
Chodová Planá Základní škola a mateřská škola Chodová Planá, okres Tachov, příspěvková organizace Chodová Planá
Čert to vem Základní škola Chomutov, Písečná 5144 Chomutov
Seventeam.cv Základní škola Chomutov, Hornická 4387 Chomutov
ŽŠ Choryně Základní škola a Mateřská škola Choryně, okres Vsetín, příspěvková organizace Choryně
ZŠ Choryně Základní škola a Mateřská škola Choryně, okres Vsetín, příspěvková organizace Choryně
Butulka Základní škola Chotěboř, Buttulova 74, okres Havlíčkův Brod Chotěboř
Smetaňáci Základní škola Chotěboř, Smetanova 745, okres Havlíčkův Brod Chotěboř
Butulka Základní škola Chotěboř, Buttulova 74, okres Havlíčkův Brod Chotěboř
ZŠ Chotěšov Boys Základní škola Chotěšov, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace Chotěšov
ZŠ Chotěšov Girls Základní škola Chotěšov, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace Chotěšov
Draci Chotoviny Základní škola Chotoviny, okres Tábor Chotoviny
Dračice Chotoviny Základní škola Chotoviny, okres Tábor Chotoviny
ZŠ Chrast Základní škola, Chrast, okres Chrudim Chrast
Chrastavští lvi Základní škola Chrastava, náměstí 1. máje 228, okres Liberec - příspěvková organizace Chrastava
CHŘIBŠTÍ PIRÁTI Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská, příspěvková organizace Chřibská
CHŘIBSKÉ AMAZONKY Základní škola a mateřská škola Tadeáše Haenkeho Chřibská, příspěvková organizace Chřibská
CHVALŠINY Základní škola a Mateřská škola Chvalšiny Chvalšiny
ZŠ Chyšky Základní škola Chyšky Chyšky
ZŠ Chyšky Základní škola Chyšky Chyšky
Šmoulové Základní škola a Mateřská škola Čimelice, okres Písek Čimelice
ZŠ Dambořice Základní škola Dambořice, okres Hodonín Dambořice
ZŠ Dašice Základní škola Dašice, okres Pardubice Dašice
ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Děčín II, Vrchlického 630/5, příspěvková organizace Děčín
ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín D Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Děčín II, Vrchlického 630/5, příspěvková organizace Děčín
ZŠ Březová Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace Děčín
ZŠ Kamenická- Zabijáci Základní škola Děčín II, Kamenická 1145, příspěvková organizace Děčín
ZŠ Komenského nám., Děčín Základní škola Děčín I, Komenského náměstí 622/3, příspěvková organizace Děčín
Draci Dobřany Základní škola Dobřany, okres Plzeň-jih Dobřany
Doberáci Základní škola, Dobré, okres Rychnov nad Kněžnou Dobré
1.ZŠ Dobříš Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram Dobříš
Dobříšští drtiči 2. základní škola Dobříš, Školní 1035, okres Příbram Dobříš
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 693

Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/maps/districts/?page=2