Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Bodlinka Dobruška Základní škola Františka Kupky, Dobruška, Františka Kupky 350, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
Dobřaňáci Základní škola Trivium Plus o.p.s. Dobřany, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
Dobřanky Základní škola Trivium Plus o.p.s. Dobřany, okres Rychnov nad Kněžnou Dobruška
Běláci Základní škola a Mateřská škola Dolní Bělá, příspěvková organizace Dolní Bělá
Běláci Základní škola a Mateřská škola Dolní Bělá, příspěvková organizace Dolní Bělá
Bělky Základní škola a Mateřská škola Dolní Bělá, příspěvková organizace Dolní Bělá
Bělky Základní škola a Mateřská škola Dolní Bělá, příspěvková organizace Dolní Bělá
Bousováci Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Dolní Bousov Dolní Bousov
Bousovačky Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Dolní Bousov Dolní Bousov
Pjeruni Základní škola a Mateřská škola Dolní Domaslavice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace Dolní Domaslavice
Koťata Základní škola a Mateřská škola Dolní Domaslavice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace Dolní Domaslavice
KALEŇÁCI Základní škola a Mateřská škola, Dolní Kalná, okres Trutnov Dolní Kalná
Reptile Boys Team Základní škola Doloplazy, okres Olomouc, příspěvková organizace Doloplazy
Reptile Girls Team Základní škola Doloplazy, okres Olomouc, příspěvková organizace Doloplazy
ZŠ Dubá Základní škola Dubá, okres Česká Lípa Dubá
Crazy Girls Dubí ZÁKLADNÍ ŠKOLA DUBÍ 2, TOVÁRNÍ 110, OKRES TEPLICE, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE Dubí
Bad Boys Dubí ZÁKLADNÍ ŠKOLA DUBÍ 2, TOVÁRNÍ 110, OKRES TEPLICE, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE Dubí
Draci Dubí Základní škola Dubí 1, Školní náměstí 177, okres Teplice Dubí
Dračice Dubí Základní škola Dubí 1, Školní náměstí 177, okres Teplice Dubí
Dubicko Základní škola a mateřská škola Dubicko, příspěvková organizace Dubicko
F.A.T.R. Dubňany Základní škola Dubňany, příspěvková organizace Dubňany
Dubenáci Základní škola a Mateřská škola Dubné Dubné
ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. Základní škola Strž, Dvůr Králové nad Labem, E. Krásnohorské 2919 Dvůr Králové nad Labem
ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. Základní škola Strž, Dvůr Králové nad Labem, E. Krásnohorské 2919 Dvůr Králové nad Labem
DYČI Masarykova základní škola Dymokury, okres Nymburk Dymokury
NINJOVÉ Základní škola a Mateřská škola Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913, okres Nový Jičín Frenštát pod Radhoštěm
Florbal team Trojanovice Jubilejní základní škola prezidenta Masaryka a Mateřská škola Trojanovice, okres Nový Jičín, příspěvková organizace Frenštát pod Radhoštěm
Osmička Základní škola Frýdek-Místek, Československé armády 570 Frýdek-Místek
Ohniví střelci 5.ZŠ Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, El. Krásnohorské 2254 Frýdek-Místek
Draci Dvojka Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 Frýdek-Místek
Borci Základní škola národního umělce Petra Bezruče, Frýdek-Místek, tř. T. G. Masaryka 454 Frýdek-Místek
ŠFbK Dalmatini Višňová Základní škola a mateřská škola Višňová, okres Liberec, příspěvková organizace Frýdlant
Frymburáci Základní škola a Mateřská škola Frymburk Frymburk
Rychlé holky Základní škola a Mateřská škola T.G. Masaryka Fulnek, příspěvková organizace Fulnek
Fulnečtí tygři Základní škola a Mateřská škola T.G. Masaryka Fulnek, příspěvková organizace Fulnek
Ámosci Základní škola J. A. Komenského Fulnek, Česká 339, příspěvková organizace Fulnek
Golčův Jeníkov Základní škola a Mateřská škola Golčův Jeníkov, příspěvková organizace Golčův Jeníkov
Golčák Základní škola a Mateřská škola Golčův Jeníkov, příspěvková organizace Golčův Jeníkov
ŠFbK Šmoulíci Habartice Základní škola a Mateřská škola Habartice, okres Liberec, příspěvková organizace Habartice u Frýdlantu
ZŠ a MŠ HABRY Základní škola a Mateřská škola Habry Habry
Halenkovice Základní škola a Mateřská škola Halenkovice, okres Zlín, příspěvková organizace Halenkovice
ZŠ Moravská Havířov Základní škola Havířov-Šumbark Moravská 29/497 okres Karviná, příspěvková organizace Havířov
ZŠ Moravská Havířov Základní škola Havířov-Šumbark Moravská 29/497 okres Karviná, příspěvková organizace Havířov
ZŠ Na Nábřeží Havířov - Město Základní škola a Mateřská škola Havířov - Město Na Nábřeží, příspěvková organizace Havířov
ZŠ Na Nábřeží Havířov - Město Základní škola a Mateřská škola Havířov - Město Na Nábřeží, příspěvková organizace Havířov
Kometa Havířov Základní škola Havířov-Město Žákovská 1/1006 okres Karviná Havířov
ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská Základní škola Havlíčkův Brod, Nuselská 3240 Havlíčkův Brod
Smetaňáci Základní škola, Hlinsko, Smetanova 403, okres Chrudim Hlinsko
HLUČÍN ROVNINY Základní škola Hlučín-Rovniny, okres Opava Hlučín
Florbal Třanovice Základní škola a mateřská škola Třanovice, příspěvková organizace Hnojník
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 693

Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/maps/districts/?page=3