Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
ZŠ TGM Lomnice n. P. - Yellow Devils Základní škola T. G. Masaryka, Lomnice nad Popelkou, okres Semily Lomnice nad Popelkou
Loučňata Základní škola Loučná nad Desnou, okres Šumperk Loučná nad Desnou
ZŠ Louny,Přemyslovců Základní škola Louny, Přemyslovců 2209, příspěvková organizace Louny
3.ZŠ Louny Základní škola a mateřská škola Kpt. Otakara Jaroše Louny, 28. října 2173, příspěvková organizace Louny
ZŠ Prokopa Holého Louny Základní škola Louny, Prokopa Holého 2632, příspěvková organizace Louny
Drtiči Základní škola Antonína Baráka Lovosice, Sady pionýrů 361/4, okres Litoměřice Lovosice
Lubenská sebranka Základní škola Lubná - Sebranice a Mateřská škola Lubná Lubná
ZŠ Lutín Základní škola a Mateřská škola Lutín příspěvková organizace Lutín
ZŠ Lutín Základní škola a Mateřská škola Lutín příspěvková organizace Lutín
Ďáblíci Základní škola a Mateřská škola Malonty Malonty
ZŠ Malšice Základní škola a Mateřská škola Malšice, okres Tábor Malšice
ZŠ JIH MAR.LÁZNĚ Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, příspěvková organizace Mariánské Lázně
ZŠ JIH MAR.LÁZNĚ Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, příspěvková organizace Mariánské Lázně
Lev Markvartice Základní škola a Mateřská škola Markvartice Markvartice
ZŠ Pšovka Mělník Základní škola Mělník - Pšovka, příspěvková organizace Mělník
Piráti Základní škola Mělník - Mlazice, příspěvková organizace Mělník
Draví lvi Základní škola Jindřicha Matiegky Mělník, příspěvková organizace Mělník
ZŠ Město Albrechtice Základní škola Město Albrechtice, okres Bruntál Město Albrechtice
Základní škola a Mateřská škola Meziboří Základní škola Meziboří, J. A. Komenského 340 Meziboří
Hrancl Mikulov Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, okres Břeclav Mikulov
Valtická Mikulov Základní škola Mikulov, Valtická 3, okres Břeclav Mikulov
Vodníci Základní škola K. J. Erbena a Mateřská škola Korálka Miletín Miletín
Boys5_Milevsko 1. základní škola T. G. Masaryka Milevsko, Jeřábkova 690, okres Písek Milevsko
Chipmunks Základní škola a mateřská škola Milovice Milovice
ZŠ a MŠ Pod Ralskem Základní škola a Mateřská škola Pod Ralskem 572, Mimoň, příspěvková organizace Mimoň
Osmička Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav, Václavkova 1040 Mladá Boleslav
BK BENEŠOVKA Základní škola Dr. Edvarda Beneše Mladá Boleslav, Laurinova 905 Mladá Boleslav
SEDMIČKA Základní škola Mladá Boleslav, Václavkova 1082 Mladá Boleslav
Šestka Základní škola Mladá Boleslav, Jilemnického 1152 Mladá Boleslav
Šestka Základní škola Mladá Boleslav, Jilemnického 1152 Mladá Boleslav
1.ZŠ MH Základní škola Mnichovo Hradiště, Sokolovská 254, okres Mladá Boleslav Mnichovo Hradiště
Mlýnci Základní škola Mohelnice, Mlýnská 1 Mohelnice
Aligátoři Mokrá Základní škola Mokrá, okres Brno-venkov Mokrá-Horákov
Městys team Základní škola Moravská Nová Ves, okres Břeclav Moravská Nová Ves
Třebovští tygři Základní škola Moravská Třebová, Kostelní náměstí 21, okres Svitavy Moravská Třebová
ZŠ TGM Moravské Budějovice Základní škola T. G. Masaryka Moravské Budějovice, náměstí Svobody 903, okres Třebíč Moravské Budějovice
4.ZŠ Most Základní škola, Most, Václava Talicha 1855, příspěvková organizace Most
3.ZŠ MOST Základní škola, Most, U Stadionu 1028, příspěvková organizace Most
Čarostřelci Most Základní škola, Most, Okružní 1235, příspěvková organizace Most
15. ZŠ Most Základní škola, Most, J. A. Komenského 474, příspěvková organizace Most
Smog Základní škola, Most, U Stadionu 1028, příspěvková organizace Most
ZŠ Mšec Základní škola a Mateřská škola Mšec Mšec
ZŠ Mšeno Základní škola Mšeno, příspěvková organizace Mšeno
ZŠ a MŠ Myslibořice Základní škola a Mateřská škola Myslibořice Myslibořice
LUMPOVÉ Základní škola a mateřská škola Načeradec, okres Benešov Načeradec
1. ZŠ Napajedla 1. základní škola Napajedla, příspěvková organizace Napajedla
Holčičky Základní škola a Mateřská škola Nečín, okres Příbram Nečín
ZŠ Nečín Základní škola a Mateřská škola Nečín, okres Příbram Nečín
Nehvizdy dívky Základní škola a mateřská škola Nehvizdy Nehvizdy
Nehvizdy Základní škola a mateřská škola Nehvizdy Nehvizdy
Předchozí | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Další

Celkem týmů: 693

Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/maps/districts/?page=7