Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
K4 Základní škola Nejdek, náměstí Karla IV., příspěvková organizace Nejdek
K4 Základní škola Nejdek, náměstí Karla IV., příspěvková organizace Nejdek
ZŠ Neratovice Základní škola Neratovice, 28. října 1157, okres Mělník Neratovice
Základní škola Ing. M. Plesingera - Božinova Neratovice Základní škola Ing. M. Plesingera - Božinova Neratovice Neratovice
Sharks Základní škola a mateřská škola Neslovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Neslovice
Lady Stars Základní škola a mateřská škola Neslovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Neslovice
KFC Nezvěstice Základní škola Nezvěstice, příspěvková organizace Nezvěstice
ZŠ Nížkov Základní škola Nížkov Nížkov
ZŠ Nová Paka, Husitská Základní škola Nová Paka, Husitská 1695, okres Jičín Nová Paka
ZŠ Nová Paka, Husitská Základní škola Nová Paka, Husitská 1695, okres Jičín Nová Paka
ZŠ Komenského Nové Město n. M. Základní škola Nové Město nad Metují, Komenského 15, okres Náchod Nové Město nad Metují
Dream team Základní škola Nové Město nad Metují, Komenského 15, okres Náchod Nové Město nad Metují
Zebry Nové Strašecí Základní škola a mateřská škola J. A. Komenského v Novém Strašecí Nové Strašecí
ZŠ Novosedlice Základní škola Novosedlice, okres Teplice Novosedlice
ZŠ Novosedlice Základní škola Novosedlice, okres Teplice Novosedlice
ZŠ Novosedlice Základní škola Novosedlice, okres Teplice Novosedlice
ZŠnáměstí Míru Nový Bor Základní škola Nový Bor, náměstí Míru 128, okres Česká Lípa, příspěvková organizace Nový Bor
lvíčata Základní škola Nový Jičín, Jubilejní 3, příspěvková organizace Nový Jičín
Základní škola Nový Knín Základní škola a Mateřská škola Nový Knín Nový Knín
Maliňáci Základní škola a Mateřská škola Nový Malín, příspěvková organizace Nový Malín
ZŠ Nymburk Komenskeho Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Komenského 589 - příspěvková organizace Nymburk
ZŠ a MŠ Nýrsko Komenského Základní škola a Mateřská škola Nýrsko, Komenského ul. 250, příspěvková organizace Nýrsko
ZŠ ODRY Komenského Základní škola Odry, Komenského 6, příspěvková organizace Odry
ZŠ ODRY Komenského Základní škola Odry, Komenského 6, příspěvková organizace Odry
Pohořáci Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace Odry
ZŚ Okříšky Základní škola Okříšky Okříšky
Oldřišovské sovičky Základní škola Oldřišov, okres Opava, příspěvková organizace Oldřišov
ZŠ a MŠ Olé Základní škola a mateřská škola Olešnice, okres Blansko Olešnice
VORŠILCI Základní škola sv. Voršily v Olomouci Olomouc
Hoši Heyrák Základní škola Olomouc, Heyrovského 33, příspěvková organizace Olomouc
Holky Heyrák Základní škola Olomouc, Heyrovského 33, příspěvková organizace Olomouc
Oloví Základní škola a mateřská škola Oloví, okres Sokolov Oloví
ZŠ OPAVA-KOMÁROV Základní škola a Mateřská škola Opava-Komárov - příspěvková organizace Opava
ZŠ OTICKÁ OPAVA Základní škola Opava, Otická 18 - příspěvková organizace Opava
ZŠ OTICKÁ OPAVA Základní škola Opava, Otická 18 - příspěvková organizace Opava
Draci Opava Základní škola Opava, Boženy Němcové 2 - příspěvková organizace Opava
Kylešovice 3 Základní škola Opava-Kylešovice Opava
Kuřata Základní škola a Mateřská škola Opava, Šrámkova 4 - příspěvková organizace Opava
Kylešovice 5 Základní škola Opava-Kylešovice Opava
Panteři z Mládí Základní škola Orlová-Lutyně Mládí 726 okres Karviná, příspěvková organizace Orlová
orlováci Základní škola Orlová-Lutyně Školní 862 okres Karviná, příspěvková organizace Orlová
SC Fast Rockets Ostrčilka Základní škola a mateřská škola Ostrava, Ostrčilova 1, příspěvková organizace Ostrava
Klegováci Základní škola Ostrava-Hrabůvka, Klegova 27, příspěvková organizace Ostrava
Korýši Základní škola Ostrava, Gen. Píky 13A, příspěvková organizace Ostrava
Machři Základní škola, Ostrava-Poruba, Dětská 915, příspěvková organizace Ostrava
Kučerka Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, A. Kučery 20, příspěvková organizace Ostrava
Sněženky Základní škola, Ostrava-Poruba, Dětská 915, příspěvková organizace Ostrava
ŠKEBLE Základní škola Ostrava, Gen. Píky 13A, příspěvková organizace Ostrava
Albertky Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, A. Kučery 20, příspěvková organizace Ostrava
Proskovice Základní škola a Mateřská škola Ostrava - Proskovice, Staroveská 62, příspěvková organizace Ostrava
Předchozí | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | Další

Celkem týmů: 693

Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/maps/districts/?page=8