Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
TRUHLA Základní škola J. Gutha-Jarkovského Praha 1
ZŠ Praha - Petrovice Základní škola Praha - Petrovice Praha 10
Dino Reds Soukromá základní škola sRVJ DINO ELEMENTARY SCHOOL, s.r.o. Praha 10
ZŠ Nad Přehradou Základní škola, Praha 10, Nad Přehradou 469 Praha 10
ZŠ Eden Základní škola, Praha 10, Vladivostocká 6/1035 Praha 10
ZŠ Kladská Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakul ty UK, Praha 2, Kladská 1 Praha 2
Klokani Základní škola, Praha 2, Botičská 8 Praha 2
Klokanice Základní škola, Praha 2, Botičská 8 Praha 2
ZŠ NÁM.JIŘÍHO Z PODĚBRAD Základní škola, Praha 3, nám. Jiřího z Poděbrad 7,8/1685 Praha 3
ZŠ Kunratice Základní škola Kunratice, Praha 4, Předškolní 420 Praha 4
ZŠ Kunratice Základní škola Kunratice, Praha 4, Předškolní 420 Praha 4
FZŠ BEES Táborská Základní škola, Praha 4, Táborská 45 Praha 4
Chodovec Základní škola, Praha 4, Na Chodovci 54 Praha 4
Tornáda Základní škola Meteorologická Praha 4
PLAMÍNCI Základní škola, Praha 4, Plamínkové 2 Praha 4
STONOŽKY - KATEŘINKY Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400 Praha 4
BÝCI - KAT E ŘINKY Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400 Praha 4
ZŠ Chodov Základní škola a mateřská škola Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 57 Praha 4
ZŠ Chodov Základní škola a mateřská škola Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 57 Praha 4
Klíček Team Základní škola Klíček, o.p.s. Praha 4
ZŠ Campanus, Praha 11 Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo náměstí 1782 Praha 4
ZŠ Poláčkova Základní škola, Praha 4, Poláčkova 1067 Praha 4
Líšáci Základní škola, Praha 4, Na Líše 16 Praha 4
ZŠ Campanus, Praha 11 Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo náměstí 1782 Praha 4
Horáčkova První jazyková základní škola v Praze 4, Praha 4, Horáčkova 1100 Praha 4
lvi Fakultní základní škola s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5 - Smíchov, Drtinova 1/1861 Praha 5
Tygřice Praha Fakultní základní škola s rozšířenou výukou jazyků při PedF UK, Praha 5 - Smíchov, Drtinova 1/1861 Praha 5
RADLICKÝ SOKOL Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Radlice, Radlická 140/115 Praha 5
ZŠ Pod Marjánkou Základní škola, Praha 6, Pod Marjánkou 2 Praha 6
Red hill boys Základní škola a Mateřská škola Červený vrch, Praha 6, Alžírská 26 Praha 6
ZŠ a MŠ Petřiny - jih Základní škola a Mateřská škola Petřiny - jih, Praha 6, Šantrochova 2 Praha 6
Red hill girls Základní škola a Mateřská škola Červený vrch, Praha 6, Alžírská 26 Praha 6
ZŠ Pod Marjánkou Základní škola, Praha 6, Pod Marjánkou 2 Praha 6
ZŠ a MŠ Petřiny - jih Základní škola a Mateřská škola Petřiny - jih, Praha 6, Šantrochova 2 Praha 6
Rytíři Dlouhého lánu Základní škola, Praha 6, Na Dlouhém lánu 43 Praha 6
Tusarka Základní škola a Mateřská škola Praha 7, Tusarova 21 Praha 7
Bojovníci Základní škola Praha 7, Strossmayerovo náměstí 4 Praha 7
ZŠ Bratrská Bratrská škola - církevní základní škola Praha 7
Dračice Základní škola Praha 7, Strossmayerovo náměstí 4 Praha 7
ZŠ ÚSTAVNÍ Základní škola a mateřská škola Ústavní, Praha 8, Hlivická 1 Praha 8
ZŠ Hovorčovická Základní škola, Praha 8, Hovorčovická 11 Praha 8
zkušební tým ČFbU Základní škola a mateřská škola, Praha 8, Lyčkovo náměstí 6 Praha 8
4.a 5.třída - chlapci Základní škola, Praha 8, Žernosecká 3 Praha 8
Mazuráci Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1a Praha 8
ZŠ Univerzum Soukromá základní škola UNIVERZUM s.r.o. Praha 9
ZŠ VYBÍRALOVA Základní škola, Praha 9 - Černý Most, Vybíralova 964 Praha 9
ZŠ Viktorie Hloubětín Základní škola Tolerance, Praha 9, Mochovská 570 Praha 9
Litvínovská 600 Základní škola Litvínovská 600 Praha 9
Raškáči Základní škola a mateřská škola Raškovice Pražmo
ZŠ Předměřice Základní škola a mateřská škola, Předměřice nad Labem, okres Hradec Králové Předměřice nad Labem
Předchozí | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | Další

Celkem týmů: 693

Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/maps/districts/?page=8&page=10