Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
ŽELÁTKY Základní škola Přerov, Želatovská 8 Přerov
ZŠ Želatovská, Přerov Základní škola Přerov, Želatovská 8 Přerov
Svisláci Základní škola Přerov, Svisle 13 Přerov
ORLI ZE SKALKY Základní škola a Mateřská škola Přerov - Předmostí, Pod skalkou 11 Přerov
Základní škola Příbor, Jičínská 486 Základní škola Příbor, Jičínská 486, okres Nový Jičín Příbor
Základní škola Příbor, Jičínská 486 Základní škola Příbor, Jičínská 486, okres Nový Jičín Příbor
Sněženky Základní škola pod Svatou Horou, Příbram Příbram
ZŠ Příbram,28.října-chlapci Základní škola, Příbram VII, 28. října 1 Příbram
ZŠ Příbram,28.října-dívky Základní škola, Příbram VII, 28. října 1 Příbram
ZŠ pod Svatou Horou Základní škola pod Svatou Horou, Příbram Příbram
ZŠ Školní, Příbram VIII Základní škola, Příbram VIII, Školní 75 Příbram
Robinsonky Základní škola Přimda, okres Tachov, příspěvková organizace Přimda
Robinsoni Základní škola Přimda, okres Tachov, příspěvková organizace Přimda
Prosetín 1 Základní škola a mateřská škola Prosetín Prosetín
DREAM TEAM Základní škola Prostějov, ul. E. Valenty 52 Prostějov
Palacká 2 Základní škola a mateřská škola Prostějov, Palackého tř. 14 Prostějov
RG a ZŠ města PV Reálné gymnázium a základní škola města Prostějova, Studentská ul. 2 Prostějov
Protivín Základní škola Protivín, se sídlem 398 11 Protivín, Komenského 238 Protivín
Radomyšláci Základní škola Radomyšl, okres Strakonice Radomyšl
ZŠ Radvanice Základní škola a Mateřská škola, Radvanice, okres Trutnov Radvanice v Čechách
Jedničky 1. základní škola, Rakovník, Martinovského 153 Rakovník
ZŠ a MŠ Údolí Desné Základní škola a Mateřská škola Údolí Desné Rapotín
Drsoňky Ročov Základní škola Ročov, okres Louny Ročov
Buchaři Ročov Základní škola Ročov, okres Louny Ročov
ZŠ Rokytnice v Orlických horách Základní škola Rokytnice v Orlických horách, okres Rychnov nad Kněžnou Rokytnice v Orlických horách
ZŠ Rousínov Základní škola Rousínov, okres Vyškov Rousínov
ZŠ Rovensko pod Troskami Základní škola Rovensko pod Troskami Rovensko pod Troskami
Sršni Základní škola Koryčanské Paseky, Rožnov p. R., příspěvková organizace Rožnov pod Radhoštěm
BULDOCI Základní škola Ruda nad Moravou, okres Šumperk Ruda nad Moravou
Základní škola Rudná Základní škola Rudná, okres Praha - západ Rudná
Základní škola Rudná Základní škola Rudná, okres Praha - západ Rudná
Šaraťáci Základní škola a mateřská škola, Šaratice, okres Vyškov Šaratice
Sokolky Základní škola a mateřská škola, Šaratice, okres Vyškov Šaratice
Propojka 2. základní škola - Škola Propojení Sedlčany, Příkrá 67, okres Příbram Sedlčany
1. ZŠ Sedlčany 1.základní škola Sedlčany, Primáře Kareše 68, okres Příbram Sedlčany
ZŠ Dr.F.L. Riegra Semily Základní škola Dr. Františka Ladislava Riegra, Semily, Jizerská 564 Semily
Senohraby Základní škola a Mateřská škola, Senohraby, okres Praha - východ Senohraby
ZŠ Šitbořice Dívky Základní škola Šitbořice, okres Břeclav, příspěvková organizace Šitbořice
ZŠ Šitbořice Chlapci Základní škola Šitbořice, okres Břeclav, příspěvková organizace Šitbořice
ZŠ Smetanova Skuteč Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim Skuteč
Skoty tým chlapci Základní škola, Skuteč, Komenského 150, okres Chrudim Skuteč
Skoty tým dívky Základní škola, Skuteč, Komenského 150, okres Chrudim Skuteč
DRACI SLANÝ Základní škola Slaný, Rabasova 821, okres Kladno Slaný
Slavkov u Opavy Základní škola a Mateřská škola Slavkov, okres Opava, příspěvková organizace Slavkov
Mexico Základní škola Slavonice, okres Jindřichův Hradec Slavonice
Základní škola Slavonice Základní škola Slavonice, okres Jindřichův Hradec Slavonice
Základní škola Smiřice Základní škola, Smiřice, okres Hradec Králové Smiřice
ZŠ Smržovka Základní škola Smržovka, okres Jablonec nad Nisou - příspěvková organizace Smržovka
ZŠ Smržovka D Základní škola Smržovka, okres Jablonec nad Nisou - příspěvková organizace Smržovka
ZŠ Soběslav, E. Beneše Základní škola Soběslav, tř. Dr. Edvarda Beneše 50 Soběslav
Předchozí | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | Další

Celkem týmů: 693

Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/maps/districts/?page=8&page=11