Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Komety Základní škola Soběslav, Komenského 20 Soběslav
ZŠ Soběslav, E. Beneše Základní škola Soběslav, tř. Dr. Edvarda Beneše 50 Soběslav
Fráňové Základní škola, Sobotka, okres Jičín Sobotka
TYGŘI Základní škola Sokolov, Běžecká 2055 Sokolov
TYGŘICE Základní škola Sokolov, Běžecká 2055 Sokolov
ZŠ Staňkov Základní škola Staňkov, okres Domažlice, příspěvková organizace Staňkov
ZŠ Staňkov Základní škola Staňkov, okres Domažlice, příspěvková organizace Staňkov
ZŠ Štěnovice Základní škola Štěnovice, okres Plzeň-jih Štěnovice
Štěpánkovice Základní škola a mateřská škola Štěpánkovice, příspěvková organizace Štěpánkovice
ŠTĚPÁNOV NAD SVRATKOU Základní škola a Mateřská škola Štěpánov nad Svratkou, okres Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace Štěpánov nad Svratkou
ZŠ TGM Štětí Základní škola T. G. Masaryka Štětí, 9. května 444, okres Litoměřice Štětí
ZŠ TGM Štětí Základní škola T. G. Masaryka Štětí, 9. května 444, okres Litoměřice Štětí
ZŠ a MŠ Stod Základní škola a mateřská škola Stod, příspěvková organizace Stod
ZŠ a MŠ Stod Základní škola a mateřská škola Stod, příspěvková organizace Stod
Stodská děvčata Základní škola a mateřská škola Stod, příspěvková organizace Stod
Stodský kluci Základní škola a mateřská škola Stod, příspěvková organizace Stod
Broučci Základní škola a Mateřská škola Stonava Stonava
Draci ZŠ Povážská Strakonice Základní škola a Mateřská škola Strakonice, Povážská 263 Strakonice
ZŠ Poděbradova Strakonice Základní škola Strakonice, ul.Jiřího z Poděbrad 882 Strakonice
Tygři - ZŠ F.L.Č. Strakonice Základní škola F. L. Čelakovského, Strakonice, Jezerní 1280 Strakonice
FC ZŠ DUKELSKÁ STRAKONICE Základní škola Strakonice, Dukelská 166 Strakonice
ZŠ a MŠ Štramberk Základní škola a Mateřská škola Štramberk Štramberk
ZŠ a MŠ Štramberk Základní škola a Mateřská škola Štramberk Štramberk
ZŠ Strážek Základní škola a Mateřská škola Strážek, příspěvková organizace Strážek
ZŠ M. Kudeříkové Základní škola M. Kudeříkové Strážnice, Příční 1365, příspěvková organizace Strážnice
ZŠ Strážnice, Školní Základní škola Strážnice, Školní 283, okres Hodonín Strážnice
ZŠ a MŠ Strážov Základní škola a mateřská škola Strážov, příspěvková organizace Strážov
ZŠ a MŠ Strážov Základní škola a mateřská škola Strážov, příspěvková organizace Strážov
Střílečáci Základní škola a Mateřská škola Střílky, příspěvková organizace Střílky
Střílečačky Základní škola a Mateřská škola Střílky, příspěvková organizace Střílky
ZŠ a MŠ Studenec Základní škola a Mateřská škola, Studenec, okres Semily Studenec
ZŠ a MŠ Studenec Základní škola a Mateřská škola, Studenec, okres Semily Studenec
Základní škola T. G. Masaryka Suchdol n. Lužnicí Základní škola T. G. Masaryka Suchdol nad Lužnicí, okres Jindřichův Hradec Suchdol nad Lužnicí
Krastyho banda Základní škola T. G. Masaryka Suchdol nad Lužnicí, okres Jindřichův Hradec Suchdol nad Lužnicí
Suchdoláci Základní škola a mateřská škola Suchdol nad Odrou, příspěvková organizace Suchdol nad Odrou
Šikovná škola Šumná Základní škola a Mateřská škola, Šumná, okres Znojmo Šumná
Jednička Základní škola Šumperk, Dr.E.Beneše 1 Šumperk
ZŠ Vrchlického Základní škola Šumperk, Vrchlického 22 Šumperk
Sluneční Základní škola Šumperk, Sluneční 38 Šumperk
Lánečáci Základní škola Světlá nad Sázavou, Lánecká 699, příspěvková organizace Světlá nad Sázavou
Lánečačky Základní škola Světlá nad Sázavou, Lánecká 699, příspěvková organizace Světlá nad Sázavou
Sokolovská 1 Základní škola a mateřská škola Svitavy, Sokolovská 1631/1 Svitavy
Myšárna United Základní škola Svitavy, T. G. Masaryka 27 Svitavy
ZŠ Tábor,Zborovská 2696 Základní škola Tábor, Zborovská 2696 Tábor
Snipers z Klášteráku Základní škola a Mateřská škola Tábor, náměstí Mikuláše z Husi 45 Tábor
Zárka Základní škola Tachov, Zárečná 1540, příspěvková organizace Tachov
DRAČICE Základní škola a mateřská škola Telecí Telecí
DRACI Základní škola a mateřská škola Telecí Telecí
Koperníci Základní škola s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, Teplice, Koperníkova 2592 Teplice
ZŠ Maršovská Teplice Základní škola s rozšířenou výukou hudební výchovy, Teplice, Maršovská 1575/2 Teplice
Předchozí | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | Další

Celkem týmů: 693

Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/maps/districts/?page=8&page=12