Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Koperníci Základní škola s rozšířenou výukou výtvarné výchovy, Teplice, Koperníkova 2592 Teplice
ZŠ Maršovská Teplice Základní škola s rozšířenou výukou hudební výchovy, Teplice, Maršovská 1575/2 Teplice
BUZULKA Základní škola s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů , Teplice, Buzulucká 392 Teplice
BUZULKA Základní škola s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů , Teplice, Buzulucká 392 Teplice
FC Teplice nad Metují Základní škola a Mateřská škola, Teplice nad Metují Teplice nad Metují
ZŠ a MŠ Těšany dívky Základní škola a mateřská škola Těšany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Těšany
ZŠ a MŠ Těšany hoši Základní škola a mateřská škola Těšany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Těšany
Těšetičtí borci Základní škola a mateřská škola Těšetice, 783 46, příspěvková organizace Těšetice
Třebechovští válečníci Základní škola, Třebechovice pod Orebem, okres Hradec Králové Třebechovice pod Orebem
Rytíři Základní škola Kvílice, okres Kladno Třebíz
ZŠ Třešť Základní škola Třešť Třešť
ZŠ Třešť Základní škola Třešť Třešť
Panteři Základní škola Dany a Emila Zátopkových, Třinec, příspěvková organizace Třinec
trefy Základní škola Petra Bezruče a mateřská škola, Třinec, příspěvková organizace Třinec
ZŠ Trmice Základní škola Trmice, Tyršova 482 Trmice
ZŠ Trnava Základní škola Trnava, okr. Zlín Trnava
Trnávka Základní škola Trnávka okres Nový Jičín, příspěvková organizace Trnávka
Domky Základní škola, Trutnov, V Domcích 488 Trutnov
Domky dívky Základní škola, Trutnov, V Domcích 488 Trutnov
Základní škola Mládežnická, Trutnov Základní škola, Trutnov 2, Mládežnická 536 Trutnov
Čápata Základní škola a Mateřská škola Tučapy Tučapy
Tuchlovice Základní škola Tuchlovice, okres Kladno Tuchlovice
ZŠ ŽIŽKOVA,TURNOV Základní škola Turnov, Žižkova 518, okres Semily Turnov
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana Základní škola Týn nad Vltavou, Malá Strana Týn nad Vltavou
ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana Základní škola Týn nad Vltavou, Malá Strana Týn nad Vltavou
SPORTOVKA HRADIŠTĚ Základní škola, Uherské Hradiště, Sportovní 777, příspěvková organizace Uherské Hradiště
ZŠ Na Výsluní Uherský Brod Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní 2047, okres Uherské Hradiště Uherský Brod
ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod CH Základní škola, Uherský Brod, Pod Vinohrady 1420, okres Uherské Hradiště Uherský Brod
ZŠ Uherský Ostroh Základní škola, Uherský Ostroh, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Uherský Ostroh
ZŠ Uhlířské Janovice Základní škola Uhlířské Janovice, okres Kutná Hora Uhlířské Janovice
Úhonické hokejky Základní škola a Mateřská škola Úhonice, okres Praha - západ Úhonice
Úhonické florbalky Základní škola a Mateřská škola Úhonice, okres Praha - západ Úhonice
ZŠ Újezd u Brna Základní škola Újezd u Brna, okres Brno-venkov, příspěvková organizace Újezd u Brna
ZŠ PIONÝRŮ Základní škola Uničov, Pionýrů 685 Uničov
MEDLOVÁCI Základní škola a Mateřská škola Medlov, příspěvková organizace Uničov
ZŠ U Stadionu Uničov Základní škola Uničov, U Stadionu 849 Uničov
Ďáblové z Dobětic Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, příspěvková organizace Ústí nad Labem
ZŠ Vinařská Základní škola Ústí nad Labem, Vinařská 1016/6, příspěvková organizace Ústí nad Labem
Ďáblice z Dobětic Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, příspěvková organizace Ústí nad Labem
Česká mládež Fakultní základní škola Ústí nad Labem, České mládeže 230/2, příspěvková organizace Ústí nad Labem
ZŠ Vinařská Základní škola Ústí nad Labem, Vinařská 1016/6, příspěvková organizace Ústí nad Labem
ZŠ MOJŽÍŘ Základní škola Ústí nad Labem, Hlavní 193, příspěvková organizace Ústí nad Labem
PAŠÁCI Základní škola Valašská Bystřice, okres Vsetín Valašská Bystřice
Vrabčáci Základní škola Valašská Polanka, okres Vsetín Valašská Polanka
Šafíci Základní škola Valašské Meziříčí, Šafaříkova 726, okres Vsetín, příspěvková organizace Valašské Meziříčí
FBC SALVÁTOR Základní škola Salvátor Valašské Meziříčí
Vápenští lvi Základní škola Vápenná, okres Jeseník, příspěvková organizace Vápenná
dračice Základní škola Varnsdorf, Bratislavská 994, okres Děčín, příspěvková organizace Varnsdorf
draci Základní škola Varnsdorf, Bratislavská 994, okres Děčín, příspěvková organizace Varnsdorf
MZŠ Velká nad Veličkou Masarykova základní škola Velká nad Veličkou, okres Hodonín Velká nad Veličkou
Předchozí | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | Další

Celkem týmů: 693

Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/maps/districts/?page=8&page=13