Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Tasanda Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace Hodonice
Očov Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace Hodonín
Panteři Základní škola Holčovice, okres Bruntál, příspěvková organizace Holčovice
Hol_team Základní škola a Mateřská škola Holoubkov, okres Rokycany, příspěvková organizace Holoubkov
ZŠ Horažďovice Blatenská Základní škola Horažďovice, Blatenská ul. 540, okres Klatovy Horažďovice
ZŠ Horažďovice Blatenská Základní škola Horažďovice, Blatenská ul. 540, okres Klatovy Horažďovice
ZŠ KomHor Základní škola Horažďovice, Komenského ul. 211, okres Klatovy Horažďovice
ZŠ TGM a MŠ Horní Bečva Základní škola T. G. Masaryka a mateřská škola Horní Bečva, okres Vsetín Horní Bečva
ZŠ TGM a MŠ Horní Bečva Základní škola T. G. Masaryka a mateřská škola Horní Bečva, okres Vsetín Horní Bečva
Horní Bříza - hoši Masarykova základní škola Horní Bříza, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace Horní Bříza
ZŠ Horní Bříza - dívky Masarykova základní škola Horní Bříza, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace Horní Bříza
ZŠ Horní Čermná Základní škola, Horní Čermná, okres Ústí nad Orlicí Horní Čermná
ZŠ Horní Čermná Základní škola, Horní Čermná, okres Ústí nad Orlicí Horní Čermná
ZŠ Želetice Základní škola, Želetice, okres Znojmo Horní Dunajovice
ZŠ a MŠ Horní Jiřetín Základní škola a Mateřská škola Horní Jiřetín Horní Jiřetín
Ogaři Základní škola Horní Lideč, okres Vsetín Horní Lideč
1. ZŠ HOŘOVICE 1. základní škola Hořovice Hořovice
Blížejovské Dračice Základní škola a mateřská škola Blížejov, příspěvková organizace Horšovský Týn
Sršni Blížejov Základní škola a mateřská škola Blížejov, příspěvková organizace Horšovský Týn
Vosy Blížejov Základní škola a mateřská škola Blížejov, příspěvková organizace Horšovský Týn
Horšovský Týn Základní škola Horšovský Týn, okres Domažlice, příspěvková organizace Horšovský Týn
Blížejovští Draci Základní škola a mateřská škola Blížejov, příspěvková organizace Horšovský Týn
Draci Hostěradice Základní škola, Hostěradice, okres Znojmo Hostěradice
Tygřice Hostěradice Základní škola, Hostěradice, okres Znojmo Hostěradice
ZŠ Šanov Základní škola a Mateřská škola, Šanov, okres Znojmo, příspěvková organizace Hrabětice
ZŠ Šanov Základní škola a Mateřská škola, Šanov, okres Znojmo, příspěvková organizace Hrabětice
Děvčata ZŠ a MŠ Hrabišín Základní škola a Mateřská škola Hrabišín, okres Šumperk, příspěvková organizace Hrabišín
Chlapci ZŠ a MŠ Hrabišín Základní škola a Mateřská škola Hrabišín, okres Šumperk, příspěvková organizace Hrabišín
Zajíci NHK Základní škola a Mateřská škola, Nový Hradec Králové, Pešinova 146 Hradec Králové
LVI ŠTEFÁNIKOVA Základní škola, Hradec Králové, Štefánikova 566 Hradec Králové
Bezručka Základní škola, Hradec Králové, Bezručova 1468 Hradec Králové
Sionští lvi Základní škola Sion J. A. Komenského, Hradec Králové Hradec Králové
ZŠ Josefa Gočára Základní škola a Mateřská škola Josefa Gočára, Hradec Králové, Tylovo nábřeží 1140 Hradec Králové
ZŠ a MŠ Štefcova Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefcova 1092 Hradec Králové
ZŠ Úprkova Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Úprkova 1 Hradec Králové
ZŠ ÚPRKOVA Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Úprkova 1 Hradec Králové
Kuklenští štíři Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové - Kukleny, Pražská 198 Hradec Králové
ZŠ Hradec Králové - Pouchov Základní škola, Hradec Králové - Pouchov, K Sokolovně 452 Hradec Králové
Lvice Hradec Králové Základní škola, Hradec Králové, Štefánikova 566 Hradec Králové
Mandyska Základní škola a Mateřská škola Pohádka, Hradec Králové, Mandysova 1434 Hradec Králové
Lítí lišáci Základní škola Lidická, Hrádek nad Nisou, Školní ul. 325, okres Liberec, příspěvková organizace Hrádek nad Nisou
Veselé veverky Základní škola Lidická, Hrádek nad Nisou, Školní ul. 325, okres Liberec, příspěvková organizace Hrádek nad Nisou
ZŠ TGM Hrádek nad Nisou Základní škola T. G. Masaryka, Hrádek nad Nisou, Komenského 478, okres Liberec, příspěvková organizace Hrádek nad Nisou
Rychlé střely Základní škola a mateřská škola Hranice, příspěvková organizace Hranice
ZŠ a MŠ Šromotovo náměstí, Hranice Základní škola Hranice, Šromotovo, příspěvková organizace Hranice
ZŠ a MŠ Šromotovo náměstí 177, Hranice Základní škola Hranice, Šromotovo, příspěvková organizace Hranice
Hrošíci Základní škola, Hrochův Týnec, okres Chrudim Hrochův Týnec
HRUŠOVANŠTÍ DRACI Základní škola, Hrušovany nad Jevišovkou, okres Znojmo, příspěvková organizace Hrušovany nad Jevišovkou
FLORBEST Základní škola Hulín, okres Kroměříž Hulín
Hálkováčci Základní škola Humpolec, Hálkova 591, okres Pelhřimov Humpolec
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 693

Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/maps/districts/?page=8&page=4