Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Podhrad Základní škola Humpolec, Hradská 894, okres Pelhřimov Humpolec
Hálkováčci Základní škola Humpolec, Hálkova 591, okres Pelhřimov Humpolec
Hálkova Základní škola Humpolec, Hálkova 591, okres Pelhřimov Humpolec
Zs Hutisko - Solanec Základní škola a mateřská škola Hutisko-Solanec Hutisko-Solanec
Tygříci Základní škola a mateřská škola Hvozd, příspěvková organizace Hvozd u Prostějova
Modrásci Základní škola a mateřská škola Hvozd, příspěvková organizace Hvozd u Prostějova
Ledňáčci Hýskov Základní škola Hýskov, okres Beroun Hýskov
Ledňáčci Hýskov Základní škola Hýskov, okres Beroun Hýskov
Mozarťáci Základní škola Jablonec nad Nisou - Mšeno, Mozartova 24, příspěvková organizace Jablonec nad Nisou
Šumáci Základní škola Jablonec nad Nisou, Na Šumavě 43, příspěvková organizace Jablonec nad Nisou
ZŠ Jablonné nad Orlicí Základní škola Jablonné nad Orlicí Jablonné nad Orlicí
ZŠ Jablonné nad Orlicí Základní škola Jablonné nad Orlicí Jablonné nad Orlicí
Janov Základní škola a Mateřská škola Janov nad Nisou, příspěvková organizace Janov nad Nisou
Masaryčka Janovice Masarykova základní škola Janovice nad Úhlavou okres Klatovy Janovice nad Úhlavou
Masaryčka Janovice Masarykova základní škola Janovice nad Úhlavou okres Klatovy Janovice nad Úhlavou
ZŠ Jaroměř Základní škola Jaroměř, Na Ostrově 4, okres Náchod Jaroměř
Oranžády Základní škola Jedovnice, okres Blansko Jedovnice
ZŠ Jenišovice Ježáci Základní škola Jenišovice, okres Jablonec nad Nisou - příspěvková organizace Jenišovice
ZŠ Jenišovice Ježačky Základní škola Jenišovice, okres Jablonec nad Nisou - příspěvková organizace Jenišovice
LOSKUTÁCI Základní škola a Mateřská škola Jesenice Jesenice
MEDVĚDI Základní škola Jeseník, příspěvková organizace Jeseník
Medvědice Základní škola Jeseník, příspěvková organizace Jeseník
Tamba Jevišovice Základní škola a Mateřská škola, Jevišovice, okres Znojmo Jevišovice
ZŠ Jezernice Základní škola a mateřská škola Jezernice, okres Přerov, příspěvková organizace Jezernice
Rošárna Základní škola Jihlava, E. Rošického 2 Jihlava
Březinky Základní škola Otokara Březiny, Jihlava, Demlova 34 Jihlava
Podlesáci Základní škola Kadaň, Na Podlesí 1480, okres Chomutov Kadaň
ZŠ Kadaň Základní škola Kadaň, ul. Chomutovská 1683, okr. Chomutov Kadaň
ZŠ Kamenický Šenov Základní škola a mateřská škola, Kamenický Šenov, nám. Míru 616, příspěvková organizace Kamenický Šenov
PIRANI Základní škola Kamýk nad Vltavou, okres Příbram Kamýk nad Vltavou
ZŠ ŠKOLNÍ Základní škola Kaplice, Školní 226, okres Český Krumlov Kaplice
Fantovka Kaplice Základní škola Kaplice, Fantova 446 Kaplice
ZŠ Karlovice Základní škola a Mateřská škola Karlovice Karlovice
Hurrican Základní škola Karlovy Vary, Konečná 25, příspěvková organizace Karlovy Vary
VLČÁCI Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace Karlovy Vary
BOROVACI Základní škola Borovského Karviná
U Lesa Karviná Základní škola Karviná-Ráj U Lesa 713 Karviná
Masarykova ZŠ Kdyně Masarykova základní škola Kdyně, okres Domažlice, příspěvková organizace Kdyně
Rychlá Sedma Základní škola a Mateřská škola Kladno, Vodárenská 2115 Kladno
Rychlá Sedma Základní škola a Mateřská škola Kladno, Vodárenská 2115 Kladno
Masarykova ZŠ Klášterec nad Orlicí Masarykova základní škola, Klášterec nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí Klášterec nad Orlicí
rakety Základní škola Klatovy, Čapkova ul.126 Klatovy
Masaryčka Masarykova základní škola Klatovy, tř. Národních mučedníků 185 Klatovy
rakety Základní škola Klatovy, Čapkova ul.126 Klatovy
Dračice Základní škola Klatovy, Čapkova ul.126 Klatovy
ZŠ Plánická KT Základní škola Klatovy, Plánická ul. 194 Klatovy
ZŠ Klenčí pod Čerchovem Masarykova základní škola a mateřská škola Klenčí pod Čerchovem, okres Domažlice, příspěvková organizace Klenčí pod Čerchovem
ZŠ KOBEŘICE Základní škola a mateřská škola Kobeřice, okres Opava, příspěvková organizace Kobeřice
Tygříci Základní škola Kolín V., Ovčárecká 374 Kolín
Kmochova dvojka Kolín Základní škola Kolín II., Kmochova 943 Kolín
Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další

Celkem týmů: 693

Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/maps/districts/?page=8&page=5