Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Kolofanti Základní škola Koloveč, okres Domažlice, příspěvková organizace Koloveč
Černí vlci Základní škola dr. Milady Horákové Kopřivnice, Obránců míru 369 okres Nový Jičín Kopřivnice
Emílci Základní škola Emila Zátopka Kopřivnice, Pionýrská 791 okres Nový Jičín Kopřivnice
Emilky Základní škola Emila Zátopka Kopřivnice, Pionýrská 791 okres Nový Jičín Kopřivnice
Lubina Základní škola Kopřivnice - Lubina okres Nový Jičín, příspěvková organizace Kopřivnice
PIRANĚ Základní škola Kopřivnice - Mniší okres Nový Jičín, příspěvková organizace Kopřivnice
Alšováci5 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123 okres Nový Jičín Kopřivnice
Alšovačky5 Základní škola Kopřivnice, Alšova 1123 okres Nový Jičín Kopřivnice
ZŠ KOSMONOSY Základní škola Kosmonosy, Podzámecká 1, okres Mladá Boleslav Kosmonosy
ZŠ Kozlovice Základní škola a Mateřská škola Kozlovice, příspěvková organizace Kozlovice
Králodvorští draci Základní škola a Mateřská škola Králův Dvůr, Jungmannova 292, okres Beroun Králův Dvůr
TATRANKY Základní škola a mateřská škola Kraslice, Havlíčkova 1717, okres Sokolov, příspěvková organizace Kraslice
Snipers Základní škola a mateřská škola Kraslice, Havlíčkova 1717, okres Sokolov, příspěvková organizace Kraslice
Kravsko Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace Kravsko
Střely Základní škola a Mateřská škola Křemže Křemže
DIVOČÁCI Základní škola a Mateřská škola Křenovice, okres Vyškov Křenovice
Medvědi Základní škola Kunčina, okres Svitavy Kunčina
Kunovice U Pálenice Základní škola, Kunovice, U Pálenice 1620, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace Kunovice
ZŠ Kunštát Základní škola a Mateřská škola Kunštát, příspěvková organizace Kunštát
Rozdrojky Základní škola Rozdrojovice, okr. Brno-venkov, příspěvková organizace Kuřim
ZŠ TGM Kutná Hora Základní škola T. G. Masaryka Kutná Hora, Jiráskovy sady 387 Kutná Hora
ZŠ Žižkov Základní škola Kutná Hora, Kremnická 98 Kutná Hora
ZŠ Jana Palacha 166 Základní škola Kutná Hora, Jana Palacha 166 Kutná Hora
Kameňáci Základní škola Kutná Hora, Kamenná stezka 40 Kutná Hora
Lanžhot Masarykova základní škola Lanžhot, okres Břeclav Lanžhot
Jakubováci Základní škola a Mateřská škola Jakubov, příspěvková organizace Lesonice
Tygří drtiči Základní škola, Liberec, U Školy 222/6, příspěvková organizace Liberec
ZŠ Ještědská Základní škola, Liberec, Ještědská 354/88, příspěvková organizace Liberec
ZŠ Doctrina DOCTRINA - základní škola, s.r.o. Liberec
Delfíni Základní škola, Liberec, ul. 5. května 64/49, příspěvková organizace Liberec
ZŠ Ještědská B Základní škola, Liberec, Ještědská 354/88, příspěvková organizace Liberec
Vrch boys Základní škola, Liberec, Vrchlického 262/17, příspěvková organizace Liberec
Jabloňovka Základní škola a Základní umělecká škola, Liberec, Jabloňová 564/43, příspěvková organizace Liberec
ZŠ Líbeznice Základní škola Líbeznice, okres Praha - východ Líbeznice
Dívky ZŠ Libina Základní škola Libina, příspěvková organizace Libina
Chlapci ZŠ Libina Základní škola Libina, příspěvková organizace Libina
ZŠ Libochovice Základní škola J. E. Purkyně a Základní umělecká škola Libochovice Libochovice
Lichnováci Základní škola a Mateřská škola Lichnov, okres Bruntál, příspěvková organizace Lichnov
Fešáci z Osecké Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, okres Přerov, příspěvková organizace Lipník nad Bečvou
Dravci Základní škola a mateřská škola Lipník nad Bečvou, ulice Hranická 511, příspěvková organizace Lipník nad Bečvou
ZŠ A MŠ LIPOVEC Základní škola a Mateřská škola Lipovec, okres Blansko, příspěvková organizace Lipovec
Draci Základní škola Lipůvka, příspěvková organizace Lipůvka
ZŠ Havlíčkova Litoměřice Základní škola Litoměřice, Havlíčkova 32 Litoměřice
ZŠ Havlíčkova Litoměřice Základní škola Litoměřice, Havlíčkova 32 Litoměřice
Masarykova ZŠ Litoměřice LFP Masarykova základní škola Litoměřice, Svojsíkova 5 Litoměřice
Božena Základní škola Litoměřice, Boženy Němcové 2 Litoměřice
Jazykovka Základní škola s rozšířenou výukou jazyků a Mateřská škola Litvínov, Podkrušnohorská 1589, okres Most Litvínov
ZŠ Litvínov - Janov Základní škola a Mateřská škola Litvínov - Janov, Přátelství 160, okres Most Litvínov
ZŠ Litvínov - Hamr Základní škola Litvínov - Hamr, Mládežnická 220, okres Most Litvínov
ZŠ Lomnice Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lomnice Lomnice
Předchozí | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Další

Celkem týmů: 693

Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/maps/districts/?page=8&page=6