Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Machři Základní škola, Ostrava-Poruba, Dětská 915, příspěvková organizace Ostrava
Kučerka Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, A. Kučery 20, příspěvková organizace Ostrava
Sněženky Základní škola, Ostrava-Poruba, Dětská 915, příspěvková organizace Ostrava
Albertky Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, A. Kučery 20, příspěvková organizace Ostrava
Mamutíci Základní škola Eduarda Štorcha, Ostroměř, okres Jičín Ostroměř
Otická Opava D Základní škola a Mateřská škola Otice - příspěvková organizace Otice
Otická Opava CH Základní škola a Mateřská škola Otice - příspěvková organizace Otice
Otničtí draci Základní škola a Mateřská škola, Otnice, okres Vyškov Otnice
NEBOJSOVÉ Základní škola Trávníky Otrokovice, příspěvková organizace Otrokovice
Máneska Základní škola Mánesova Otrokovice, příspěvková organizace Otrokovice
ZŠ TGM Otrokovice Základní škola T.G. Masaryka Otrokovice, příspěvková organizace Otrokovice
ZŠ Za Branou Základní škola Pacov, Za Branou, okres Pelhřimov Pacov
Resslovka Pardubice Základní škola Pardubice, Josefa Ressla 2258 Pardubice
ZŠ OHRAZENICE Základní škola Pardubice - Ohrazenice, Trnovská 159 Pardubice
ZŠ Ohrazenice CH Základní škola Pardubice - Ohrazenice, Trnovská 159 Pardubice
Lvíčata Základní škola Pardubice, Štefánikova 448 Pardubice
Benešovka Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590 Pardubice
Lvíčata Základní škola Pardubice, Štefánikova 448 Pardubice
ZŠ Paseka Základní škola Paseka, okres Olomouc, příspěvková organizace Paseka
ZŠ Na Pražské, Pelhřimov Základní škola Pelhřimov, Na Pražské 1543, příspěvková organizace Pelhřimov
Bílí tygři Základní škola Pelhřimov, Osvobození 1881, příspěvková organizace Pelhřimov
ZŠ Na Pražské, Pelhřimov Základní škola Pelhřimov, Na Pražské 1543, příspěvková organizace Pelhřimov
Ámos Základní škola Pelhřimov, Komenského 1465, příspěvková organizace Pelhřimov
Želvíci Základní škola Pelhřimov, Krásovy domky 989-příspěvková organizace Pelhřimov
Kobyly Základní škola Kobyly, okres Liberec - příspěvková organizace Pěnčín u Liberce
ZŠ a MŠ Petrov Základní škola a Mateřská škola Petrov, okres Hodonín, příspěvková organizace Petrov
ZŠ Petrovice u Karviné Základní škola a Mateřská škola Petrovice u Karviné, příspěvková organizace Petrovice u Karviné
ZŠ E. Beneše Základní škola Edvarda Beneše a Mateřská škola Písek, Mírové nám. 1466 Písek
TYLÁČCI Základní škola Josefa Kajetána Tyla a Mateřská škola Písek, Tylova 2391 Písek
ZŠ E. Beneše Základní škola Edvarda Beneše a Mateřská škola Písek, Mírové nám. 1466 Písek
Plameňáci Základní škola Plaňany, okres Kolín Plaňany
DRACI PLUMLOV Základní škola Plumlov, okres Prostějov, příspěvková organizace Plumlov
2. ZŠ Plzeň 2. základní škola Plzeň, Schwarzova 20, příspěvková organizace Plzeň
33. základní škola Plzeň 33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace Plzeň
Čtrnáctka 14. základní škola Plzeň, Zábělská 25, příspěvková organizace Plzeň
Dvaadvacítka 22. základní škola Plzeň, Na Dlouhých 49, příspěvková organizace Plzeň
Pětadvacítka 25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace Plzeň
4.ZŠ Plzeň 4. základní škola Plzeň, Kralovická 12, příspěvková organizace Plzeň
26. ZŠ "Růžovka" 26. základní škola Plzeň, Skupova 22, příspěvková organizace Plzeň
Čtrnáctka 14. základní škola Plzeň, Zábělská 25, příspěvková organizace Plzeň
FBC Poběžovice Základní škola Poběžovice, okres Domažlice Poběžovice
Tuleni Základní škola Podbořany, Husova 276, okres Louny Podbořany
Pohořelští Tygři Základní škola Pohořelice, příspěvková organizace Pohořelice
ZŠ Poniklá Základní škola Poniklá, okres Semily Poniklá
Postupáci Základní škola a Mateřská škola Postupice, okres Benešov Postupice
Černí panteři Základní škola a Mateřská škola Potštát, okres Přerov Potštát
Rossoneri boys Pozděchov ZŠ a MŠ Pozděchov, okres Vsetín Pozděchov
Red cats Pozděchov ZŠ a MŠ Pozděchov, okres Vsetín Pozděchov
Pozořice Základní škola Pozořice, příspěvková organizace Pozořice
TRUHLA Základní škola J. Gutha-Jarkovského Praha 1
Předchozí | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | Další

Celkem týmů: 693

Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/maps/districts/?page=9