Zaregistrované týmy

* Čísla na mapě vyjadřují počet zaregistrovaných týmů v okrese.

Tým Škola Město
Základní škola Velké Březno Základní škola Velké Březno, okres Ústí nad Labem Velké Březno
ZŠ Velké Heraltice Základní škola a Mateřská škola Velké Heraltice, příspěvková organizace Velké Heraltice
ZŠ Mostiště Základní škola a mateřská škola Velké Meziříčí, Mostiště 50, příspěvková organizace Velké Meziříčí
Bleskouni Základní škola Velké Pavlovice okres Břeclav, příspěvková organizace Velké Pavlovice
Tygři z Borku Základní škola Velký Borek, okres Mělník Velký Borek
ZŠ Velký Týnec Základní škola Milady Petřkové Velký Týnec Velký Týnec
Velvaráci Základní škola Velvary, okres Kladno Velvary
Veselané Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou Veselí nad Moravou
Florbal ZŠ a MŠ Větřní Základní škola a Mateřská škola Větřní Větřní
ZŠ Vilémov Základní škola a mateřská škola Vilémov, okres Havlíčkův Brod Vilémov
Žraloci Základní škola Vimperk, Smetanova 405, okres Prachatice Vimperk
Jasenná Základní škola Jasenná, okres Zlín Vizovice
ZŠ Sídliště Základní škola Vlašim, Sídliště 968, okres Benešov Vlašim
ZŠ Volenice Základní škola a Mateřská škola Volenice, okres Strakonice Volenice
Votičáci Základní škola Votice, okres Benešov Votice
Veselá školička Vraclav Základní škola a Mateřská škola Vraclav, okres Ústí nad Orlicí Vraclav
ZŠ Vranov Základní škola a Mateřská škola Vranov, okres Brno-venkov Vranov
ZŠ Vratimov Základní škola Vratimov, Masarykovo náměstí 192 Vratimov
Vrchlabáci Základní škola, Vrchlabí, nám. Míru 283 Vrchlabí
ZŠ INTEGRA Základní škola INTEGRA Vsetín Vsetín
Luháci Základní škola Vsetín, Luh 1544 Vsetín
ZŠ Vsetín, Sychrov Základní škola Vsetín, Sychrov 97 Vsetín
Letní pole Základní škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace Vyškov
ZŠ Purkyňova Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace Vyškov
Letní pole Základní škola Vyškov, Letní pole, příspěvková organizace Vyškov
Nádražka Vyškov Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace Vyškov
ZŠ a MŠ Zákupy Základní škola a Mateřská škola Zákupy, příspěvková organizace Zákupy
ZŠ a MŠ Zákupy Základní škola a Mateřská škola Zákupy, příspěvková organizace Zákupy
ZŠ Zastávka Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Zastávka, okres Brno-venkov Zastávka
Draci Masarykova základní škola, Ždánice, okres Hodonín Ždánice
Sokolíci Základní škola Žďár nad Sázavou, Komenského 2 Žďár nad Sázavou
ZŠ Žehušice Základní škola Jana Václava Sticha-Punta a Mateřská škola Žehušice, okres Kutná Hora Žehušice
ZŠ ŽELECHOVICE Základní škola Želechovice nad Dřevnicí, příspěvková organizace Želechovice nad Dřevnicí
ZŠ ŽELECHOVICE Základní škola Želechovice nad Dřevnicí, příspěvková organizace Želechovice nad Dřevnicí
ZŠ ZELENEČ Základní škola Zeleneč, okres Praha - východ Zeleneč
Opičáci Koberovy Základní škola Koberovy, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace Železný Brod
ZŠ ŽELEZNÝ BROD, Školní 700 Základní škola Železný Brod, Školní 700, příspěvková organizace Železný Brod
Devils Zlín Základní škola Emila Zátopka Zlín, Štefánikova 2701, příspěvková organizace Zlín
Čtyřka Základní škola Komenského I, Zlín, Havlíčkovo nábř. 3114, příspěvková organizace Zlín
Beránci Zlín Církevní základní škola ve Zlíně Zlín
Mládežka Základní škola, Znojmo, Mládeže 3 Znojmo
Mládežka Základní škola, Znojmo, Mládeže 3 Znojmo
ZŠ Hořátev Základní škola a mateřská škola Hořátev Zvěřínek
Předchozí | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | Další

Celkem týmů: 693

Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/maps/districts/?page=9&page=14