Statistiky hráčů Statistiky hráčů

 
Vyčistit

Typ turnaje

Kategorie

 
 


# Jméno G A B Z Ø G Ø A Ø B
1 Matěj Pěnička Brána jazyků 75 4 79 9 8.3 0.4 8.8
2 Mariana Polášková Alšovačky5 71 5 76 21 3.4 0.2 3.6
3 Markéta Žbánková Šestka 49 27 76 17 2.9 1.6 4.5
4 Kristýna Lechnerová Šestka 43 29 72 17 2.5 1.7 4.2
5 Stanislav Kohoutek Tasanda 47 21 68 14 3.4 1.5 4.9
6 Zdeněk Vyhnánek Šestka 53 13 66 13 4.1 1 5.1
7 David Svoboda ZŠ Nymburk Komenskeho 43 22 65 8 5.4 2.8 8.1
8 Sára Dračková Ďáblice z Dobětic 49 14 63 16 3.1 0.9 3.9
9 Dominik Beneš Česká mládež 48 13 61 18 2.7 0.7 3.4
10 Antonín Lavička CMcZŠ Lerchova 42 19 61 16 2.6 1.2 3.8
11 Eliška Poláková Ďáblice z Dobětic 31 29 60 16 1.9 1.8 3.8
12 Jakub Kerzel ZŠ Kunratice 34 24 58 15 2.3 1.6 3.9
13 Kryštof Sedláček ZŠ Kunratice 36 22 58 15 2.4 1.5 3.9
14 Matouš Neužil ZŠ Bratrská 52 5 57 7 7.4 0.7 8.1
15 Natálie Kuželová ZŠ Nová Paka, Husitská 51 5 56 15 3.4 0.3 3.7
16 Karel Diviš ZŠ Nymburk Komenskeho 26 25 51 8 3.3 3.1 6.4
17 Lukáš Kučera Lubenská sebranka 32 16 48 12 2.7 1.3 4
18 Sebastian Malát ZŠ Plánická KT 33 12 45 13 2.5 0.9 3.5
19 Nela Marešová Crazy Girls Dubí 39 4 43 9 4.3 0.4 4.8
20 Kryštof Maňour ZŠ Kunratice 26 15 41 15 1.7 1 2.7
21 Petr Sova Hoši Heyrák 31 9 40 11 2.8 0.8 3.6
22 Petr Hřebabecký Tasanda 29 11 40 14 2.1 0.8 2.9
23 Filip Andrle Tygři - ZŠ F.L.Č. Strakonice 30 9 39 21 1.4 0.4 1.9
24 Filip Reil ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 36 2 38 14 2.6 0.1 2.7
25 Adéla Kinkalová Red hill girls 26 12 38 9 2.9 1.3 4.2
26 Jan Peška Základní škola a Mateřská škola Meziboří 24 11 35 10 2.4 1.1 3.5
27 Jan Beneš Koperníci 33 2 35 9 3.7 0.2 3.9
28 Ondřej Theodor Krejčí CMcZŠ Lerchova 19 16 35 16 1.2 1 2.2
29 Tadeáš Hošna Brána jazyků 13 22 35 9 1.4 2.4 3.9
30 Filip Forman Chodovec 24 11 35 6 4 1.8 5.8
31 Patrik Černý ZŠ Kunratice 20 15 35 15 1.3 1 2.3
32 Matyáš Gréč ŽELÁTKY 20 14 34 19 1.1 0.7 1.8
33 Pavlína Kutějová ZŠ ODRY Komenského 33 1 34 15 2.2 0.1 2.3
34 Jakub Váhala ZŠ Nečín 24 10 34 9 2.7 1.1 3.8
35 Filip Chytil ŽELÁTKY 20 14 34 19 1.1 0.7 1.8
36 Daniel Fila ZŠ Újezd u Brna 20 14 34 11 1.8 1.3 3.1
37 Vít Bradáč Česká mládež 17 16 33 18 0.9 0.9 1.8
38 Tomáš Pavlíček 1.ZŠ Dobříš 25 8 33 8 3.1 1 4.1
39 Tomáš Bubeník Základní škola Rudná 22 10 32 9 2.4 1.1 3.6
40 Filip Faltus ZŠ Jablonné nad Orlicí 23 9 32 10 2.3 0.9 3.2
41 Ondřej Klubal Tygři z Borku 21 11 32 12 1.8 0.9 2.7
42 Radek Šafarčík Kylešovice 5 24 7 31 18 1.3 0.4 1.7
43 Ondřej Čech ZŠ Želetice 22 9 31 12 1.8 0.8 2.6
44 Plavcová Miloslava Holčičky 27 3 30 9 3 0.3 3.3
45 Roman Pokorný Sobíčci 22 8 30 10 2.2 0.8 3
46 Maxim Havrda ZŠ Eden 21 8 29 13 1.6 0.6 2.2
47 PETR HAVEL ZŠ NÁM.JIŘÍHO Z PODĚBRAD 27 2 29 4 6.8 0.5 7.3
48 Zdeněk Urbánek ZŠ Újezd u Brna 22 7 29 11 2 0.6 2.6
49 Tomáš Hynek ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 23 6 29 14 1.6 0.4 2.1
50 Marek Kutek ZŠ Rovensko pod Troskami 22 6 28 9 2.4 0.7 3.1
51 Adam Soudil NINJOVÉ 28 -- 28 12 2.3 -- 2.3
52 Magda Fejfarová ZŠ Nová Paka, Husitská 15 13 28 15 1 0.9 1.9
53 Adam Čížek Sobíčci 17 11 28 10 1.7 1.1 2.8
54 Adam Bartoň Šestka 13 15 28 13 1 1.2 2.2
55 Tereza Belšanová Red hill girls 17 11 28 9 1.9 1.2 3.1
56 Jaroslav Kašpar ZŠ Smetanova Skuteč 21 6 27 9 2.3 0.7 3
57 Sebastian Hodek Smog 16 11 27 11 1.5 1 2.5
58 Anna Černoušková Šestka 13 14 27 17 0.8 0.8 1.6
59 Denis Budínský ZŠ Nečín 16 11 27 9 1.8 1.2 3
60 Patrik Polický ZŠ Želetice 17 9 26 12 1.4 0.8 2.2
61 Tereza Fuchsová Domky dívky 26 -- 26 5 5.2 -- 5.2
62 Anežka Pěnkavová Základní škola Rudná 20 6 26 9 2.2 0.7 2.9
63 Václav Hojka Šestka 9 17 26 13 0.7 1.3 2
64 Natálie Balková Dobřanky 23 3 26 5 4.6 0.6 5.2
65 Jan Cihelka Základní škola Rudná 17 9 26 9 1.9 1 2.9
66 Vojtěch Jágr ZŠ Eden 15 11 26 13 1.2 0.8 2
67 Jan Kšír Základní škola Rudná 17 9 26 9 1.9 1 2.9
68 Michael Haltuf 33. základní škola Plzeň 25 1 26 9 2.8 0.1 2.9
69 Patrik Bartoš Lubenská sebranka 16 9 25 12 1.3 0.8 2.1
70 Klára Štěpánová Alšovačky5 13 12 25 21 0.6 0.6 1.2
71 Tomáš Perger ZŠ Rovensko pod Troskami 6 19 25 9 0.7 2.1 2.8
72 Milan Kudělka ZŠ Ještědská 19 6 25 9 2.1 0.7 2.8
73 Adam Špulák Tygři z Borku 19 6 25 12 1.6 0.5 2.1
74 Tomáš Pitipáč ZŠ Staňkov 20 5 25 8 2.5 0.6 3.1
75 Lukáš Kučera Dynamiters 16 9 25 9 1.8 1 2.8
76 Jakub Frank Základní škola a Mateřská škola Meziboří 19 6 25 10 1.9 0.6 2.5
77 Vladimír Trčka ZŠ Kamenická- Zabijáci 15 10 25 12 1.3 0.8 2.1
78 Josef Koláček Seventeam.cv 18 6 24 10 1.8 0.6 2.4
79 Jan Holemý ZŠ Strážek 21 3 24 4 5.3 0.8 6
80 Macel Jan ZŠ Havlíčkova Litoměřice 18 6 24 10 1.8 0.6 2.4
81 Tomáš Martin Matušů ZŠ TGM Lomnice n. P. - Yellow Devils 19 5 24 13 1.5 0.4 1.8
82 Šimon Stránský ZŠ TGM Lomnice n. P. - Yellow Devils 14 10 24 13 1.1 0.8 1.8
83 Martin Urbánek ZŠ Hradec Králové - Pouchov 22 1 23 13 1.7 0.1 1.8
84 Prokop Limanovský ZŠ Eden 13 10 23 13 1 0.8 1.8
85 Stanislav Kalenský Vodníci 10 13 23 7 1.4 1.9 3.3
86 Jan Kopeček ŽELÁTKY 16 7 23 19 0.8 0.4 1.2
87 Michal Prokeš Seventeam.cv 10 13 23 10 1 1.3 2.3
88 Jakub Zeleník Bad Boys Dubí 20 3 23 10 2 0.3 2.3
89 Vojtěch Novák Klokani 21 2 23 4 5.3 0.5 5.8
90 Jakub Laurinc Základní škola T. G. Masaryka Suchdol n. Lužnicí 16 7 23 8 2 0.9 2.9
91 Michal Trejbal Sokolíci 19 3 22 12 1.6 0.3 1.8
92 Martin Hampl CMcZŠ Lerchova 6 16 22 16 0.4 1 1.4
93 Ondřej Lebduška ZŠ Nymburk Komenskeho 5 17 22 8 0.6 2.1 2.8
94 Václav Ponča Kuklenští štíři 17 5 22 13 1.3 0.4 1.7
95 Adam Šimon Ámos 15 7 22 9 1.7 0.8 2.4
96 Martin Jílek Lubenská sebranka 16 6 22 12 1.3 0.5 1.8
97 Tomáš Pšenička ZŠ Kamenická- Zabijáci 13 9 22 12 1.1 0.8 1.8
98 Martin Mečíř Základní škola Mládežnická, Trutnov 14 8 22 7 2 1.1 3.1
99 Marek Černý Tygři z Borku 11 11 22 12 0.9 0.9 1.8
100 Matyáš Ondrík ZŠ Kunratice 11 10 21 15 0.7 0.7 1.4
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další >
Celkový počet hráčů s minimálně jedním bodem: 3105
Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/statistiky/