Statistiky hráčů Statistiky hráčů

 
Vyčistit

Typ turnaje

Kategorie

 
 


# Jméno G A B Z Ø G Ø A Ø B
901 Filip Kopera ZŠ Radvanice 5 -- 5 3 1.7 -- 1.7
902 Pavel Najvar lvíčata 4 1 5 9 0.4 0.1 0.6
903 Lukáš Buga Kylešovice 5 5 -- 5 18 0.3 -- 0.3
904 Denis Hadrovič Bousováci 5 -- 5 3 1.7 -- 1.7
905 Michal Hrubý Sokolíci 4 1 5 12 0.3 0.1 0.4
906 MILOŠ ŠTEFAN draci 5 -- 5 6 0.8 -- 0.8
907 Aleš Mazánek VORŠILCI 1 4 5 5 0.2 0.8 1
908 Monika Halamová ZŠ Kunratice 2 3 5 5 0.4 0.6 1
909 Lukáš Kovařík Velvaráci 5 -- 5 3 1.7 -- 1.7
910 Štěpán Vácha ZŠ Čerčany 4 1 5 4 1 0.3 1.3
911 Martin Ležatka ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod CH 5 -- 5 10 0.5 -- 0.5
912 Antonín Aichenger ZŠ Novosedlice 3 2 5 3 1 0.7 1.7
913 František Hós Horáčkova 3 2 5 2 1.5 1 2.5
914 Marek Krása ZŠ Kunštát 2 3 5 5 0.4 0.6 1
915 Jan Mlčoch Tygříci 2 3 5 4 0.5 0.8 1.3
916 Jakub Minář Jednička 4 1 5 10 0.4 0.1 0.5
917 Matěj Vacek ZŠ Chotěšov Boys 4 1 5 4 1 0.3 1.3
918 JOHANA PAVELKOVÁ ZŠ OTICKÁ OPAVA 5 -- 5 6 0.8 -- 0.8
919 Daniel Hais Masaryčka 5 -- 5 5 1 -- 1
920 Richard Navrátil Fulnečtí tygři 2 3 5 5 0.4 0.6 1
921 Aleš Mazanec Masarykova ZŠ Kdyně 4 1 5 4 1 0.3 1.3
922 Martin Nágl Plameňáci 3 2 5 2 1.5 1 2.5
923 Daniel Samek ZŠ Hradec Králové - Pouchov 5 -- 5 13 0.4 -- 0.4
924 Václav Malinský ZŠ Ohrazenice CH 4 1 5 9 0.4 0.1 0.6
925 Jakub Svoboda Smog 3 2 5 11 0.3 0.2 0.5
926 Patrik Chlumecký Bezručka 4 1 5 6 0.7 0.2 0.8
927 Michal Malík ZŠ Velký Týnec 3 2 5 5 0.6 0.4 1
928 Radek Palát Sharks 4 1 5 5 0.8 0.2 1
929 Sebastian Latoň Oldřišovské sovičky 4 1 5 3 1.3 0.3 1.7
930 Dieter Korner SC Fast Rockets Ostrčilka 4 1 5 4 1 0.3 1.3
931 Jakub Hauf ZŠ Prokopa Holého Louny 5 -- 5 4 1.3 -- 1.3
932 Matěj Hořejší ZŠ Čelákovice 3 2 5 8 0.4 0.3 0.6
933 Šimon Edelman 3.ZŠ Louny 1 4 5 5 0.2 0.8 1
934 Samuel Kubát Ďáblíci 3 2 5 5 0.6 0.4 1
935 Vojta Suchomel Sionští lvi -- 5 5 6 -- 0.8 0.8
936 Šimon Kožíšek Bruntaláci 4 1 5 9 0.4 0.1 0.6
937 Matyáš Jánský ZŠ Štěnovice 4 1 5 4 1 0.3 1.3
938 Šimon Kubálek VORŠILCI 3 2 5 5 0.6 0.4 1
939 Tobiáš Hájek Klokani 3 2 5 4 0.8 0.5 1.3
940 Lukáš Volejník Třebechovští válečníci 5 -- 5 6 0.8 -- 0.8
941 Lukáš Grulich Sluneční 1 4 5 4 0.3 1 1.3
942 Vojtěch Myška Tuleni 4 1 5 10 0.4 0.1 0.5
943 Michal Gut ZŠ Kadaň 4 1 5 5 0.8 0.2 1
944 Jakub Doktor Líšáci 5 -- 5 3 1.7 -- 1.7
945 Jakub Talaš Základní škola Rudná 3 2 5 9 0.3 0.2 0.6
946 Ondřej Stupka ZŠ Novosedlice 5 -- 5 3 1.7 -- 1.7
947 Tomáš Misař ZŠ Břeclav Slovácká 5 -- 5 5 1 -- 1
948 Dominik Pospíšil Lvíci 4 1 5 7 0.6 0.1 0.7
949 Vojtěch Kotas lvíčata 3 2 5 9 0.3 0.2 0.6
950 Richard Barac Horáčkova 5 -- 5 2 2.5 -- 2.5
951 Jan Vaňoure Dubicko 3 2 5 3 1 0.7 1.7
952 Michal Veselovský ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská 5 -- 5 6 0.8 -- 0.8
953 Patrik Hagara ZŠ Rokytnice v Orlických horách 5 -- 5 3 1.7 -- 1.7
954 Adam Kokeš Rytíři Dlouhého lánu 3 2 5 7 0.4 0.3 0.7
955 Kryštof Klein ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana 4 1 5 2 2 0.5 2.5
956 Kryštof Stojan Tygříci 2 3 5 4 0.5 0.8 1.3
957 Petr Mykytin Rychlé střely 2 3 5 2 1 1.5 2.5
958 Daniel Bek LVI ŠTEFÁNIKOVA 4 1 5 8 0.5 0.1 0.6
959 Petr Březina Jednička 3 2 5 10 0.3 0.2 0.5
960 Jiří Rusek ZŠ Petrovice u Karviné 3 2 5 4 0.8 0.5 1.3
961 Dan Laurýn Osmička 2 3 5 3 0.7 1 1.7
962 Charles Linney DRACI PLUMLOV 3 2 5 4 0.8 0.5 1.3
963 Ondřej Postl ZŠ Březová 4 1 5 6 0.7 0.2 0.8
964 Filip Novotný Sekáči 1 4 5 5 0.2 0.8 1
965 Filip Böhm 3.ZŠ Louny 5 -- 5 5 1 -- 1
966 Jakub Mikulenka Lubina 5 -- 5 3 1.7 -- 1.7
967 Roman Gřešica BOROVACI 4 1 5 8 0.5 0.1 0.6
968 Tomáš Partyngl ZŠ Plánická KT 2 3 5 13 0.2 0.2 0.4
969 Tomáš Lenert Reptile Boys Team -- 5 5 5 -- 1 1
970 Vojtěch Petřík Třebovští tygři 5 -- 5 7 0.7 -- 0.7
971 Lukáš Jambrich ZŠ a MŠ Černčice 4 1 5 3 1.3 0.3 1.7
972 František Schwartz TYLÁČCI 3 2 5 4 0.8 0.5 1.3
973 Vojtěch Karnet ZŠ ÚSTAVNÍ 5 -- 5 3 1.7 -- 1.7
974 Ondra Mifek Sionští lvi 5 -- 5 6 0.8 -- 0.8
975 Tomáš Fencík ZŠ Třešť 2 3 5 8 0.3 0.4 0.6
976 Filip Vlček ZŠ Na Nábřeží Havířov - Město 1 4 5 4 0.3 1 1.3
977 Lukáš Sehnalík ZŠ a MŠ Šromotovo náměstí, Hranice -- 5 5 4 -- 1.3 1.3
978 Adam Horník 2. ZŠ Plzeň 4 1 5 5 0.8 0.2 1
979 Martin Špetlík Klíček Team 4 1 5 2 2 0.5 2.5
980 Klára Willmannová Mládežka 3 2 5 3 1 0.7 1.7
981 Vojtěch Tomek Mládežka 3 2 5 7 0.4 0.3 0.7
982 Miroslav Matoušek ZŠ Tábor,Zborovská 2696 5 -- 5 5 1 -- 1
983 Tomáš Svoboda ZŠ Prokopa Holého Louny 5 -- 5 4 1.3 -- 1.3
984 Benjamin Vomáčka Tygří drtiči 5 -- 5 4 1.3 -- 1.3
985 Filip Dvořák ZŠ a MŠ Blažovice 5 -- 5 5 1 -- 1
986 Adam Holý Smog 4 1 5 11 0.4 0.1 0.5
987 Diana Hošková Dobříšští drtiči 1 4 5 4 0.3 1 1.3
988 Petra Milčinská Emilky 5 -- 5 11 0.5 -- 0.5
989 Andrea Mráčková Dračice Chotoviny 4 1 5 7 0.6 0.1 0.7
990 Tomáš Burget Fbc Panthers Božice 3 2 5 8 0.4 0.3 0.6
991 Tomáš Procházka Březinky 4 1 5 4 1 0.3 1.3
992 Lucie Semerádová ZŠ Novosedlice 5 -- 5 4 1.3 -- 1.3
993 Lukáš Šmíd Proskovice 3 2 5 8 0.4 0.3 0.6
994 Martin Hahn ZŠ Lomnice 4 1 5 5 0.8 0.2 1
995 Vojta Židův ZŠ Praha - Petrovice 4 1 5 3 1.3 0.3 1.7
996 Táborský Tygři ZŠ Budiměřice -- 5 5 2 -- 2.5 2.5
997 Michal Martínek Lvíčata 5 -- 5 9 0.6 -- 0.6
998 Klára Prokopová ZŠ Na Pražské, Pelhřimov 5 -- 5 8 0.6 -- 0.6
999 Daniel Kotil Kmochova dvojka Kolín 3 2 5 3 1 0.7 1.7
1000 Matěj Chlubna ZŠ Břeclav Slovácká 5 -- 5 5 1 -- 1
< Předchozí | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | Další >
Celkový počet hráčů s minimálně jedním bodem: 3105
Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/statistiky/10