Statistiky hráčů Statistiky hráčů

 
Vyčistit

Typ turnaje

Kategorie

 
 


# Jméno G A B Z Ø G Ø A Ø B
1001 Lukáš Málek Draci Hostěradice 2 3 5 3 0.7 1 1.7
1002 Tomáš Barhoň Masarykova ZŠ Kdyně 3 2 5 4 0.8 0.5 1.3
1003 Daniel Pešík 33. základní škola Plzeň 5 -- 5 9 0.6 -- 0.6
1004 Filip Pečinka ZŠ Nádražní Bystřice n. P. 3 2 5 4 0.8 0.5 1.3
1005 Milan Dohnálek F.A.T.R. Dubňany 4 1 5 8 0.5 0.1 0.6
1006 Jakub Vlček ZŠ Čelákovice 3 2 5 8 0.4 0.3 0.6
1007 Maxmilán Škoda ZŠ Na Pražské, Pelhřimov 4 1 5 5 0.8 0.2 1
1008 Stanislav Derka Fulnečtí tygři 3 2 5 5 0.6 0.4 1
1009 Štěpán Jurek Alšováci5 5 -- 5 7 0.7 -- 0.7
1010 Karolína Ursta ZŠ Jablonné nad Orlicí 5 -- 5 9 0.6 -- 0.6
1011 Petr Janda Čert to vem 5 -- 5 4 1.3 -- 1.3
1012 Dominik Hrabě Ďáblové z Dobětic 2 3 5 3 0.7 1 1.7
1013 Josef Hajník Jazykovka 4 1 5 4 1 0.3 1.3
1014 Tomáš Vocílka Kravsko 3 2 5 8 0.4 0.3 0.6
1015 Filip Schmoranz Zajíci NHK 5 -- 5 6 0.8 -- 0.8
1016 Matěj Zakl Čtrnáctka 5 -- 5 5 1 -- 1
1017 Petr Chudožilov ZŠ a MŠ Pod Ralskem 3 1 4 8 0.4 0.1 0.5
1018 DOMINIK FÁBERA PLAMÍNCI 2 2 4 2 1 1 2
1019 Tomáš Tichý Prosetín 1 2 2 4 4 0.5 0.5 1
1020 Jan Dunda Nehvizdy 2 2 4 4 0.5 0.5 1
1021 Zdeněk Trojan ZŠ Kamenická- Zabijáci 3 1 4 12 0.3 0.1 0.3
1022 Vanessa Keprtová ZŠ Čelákovice 2 2 4 8 0.3 0.3 0.5
1023 Adam Ligocki orlováci 4 -- 4 4 1 -- 1
1024 Eduard Novotný LVI ŠTEFÁNIKOVA -- 4 4 8 -- 0.5 0.5
1025 Jan Mareš ZŠ Chodov 3 1 4 3 1 0.3 1.3
1026 Ondřej Boucník Sobíčci 1 3 4 10 0.1 0.3 0.4
1027 Martin Veverka ZŠ Třešť 2 2 4 8 0.3 0.3 0.5
1028 Natálie Jiranová ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 3 1 4 5 0.6 0.2 0.8
1029 Matyáš Sodomek Benešovka 4 -- 4 4 1 -- 1
1030 Jan Huleš 26. ZŠ "Růžovka" 4 -- 4 3 1.3 -- 1.3
1031 Martin Komenda 4.ZŠ Most 2 2 4 5 0.4 0.4 0.8
1032 Patrik Zatloukal Sluneční -- 4 4 4 -- 1 1
1033 Michal Čurda Mládežka 2 2 4 7 0.3 0.3 0.6
1034 Jan Duda ZŠ Tábor,Zborovská 2696 4 -- 4 5 0.8 -- 0.8
1035 Alžběta Veitová ZŠ Chodov -- 4 4 11 -- 0.4 0.4
1036 Dominik Procházka DRACI PLUMLOV 3 1 4 4 0.8 0.3 1
1037 Jakub Klečka HLUČÍN ROVNINY 4 -- 4 4 1 -- 1
1038 Václav Smolan Ohniví střelci 5.ZŠ 2 2 4 6 0.3 0.3 0.7
1039 Ondřej Daniel ZŠ TGM Otrokovice 3 1 4 11 0.3 0.1 0.4
1040 Vojtěch Lehký ZŠ Jaroměř 4 -- 4 6 0.7 -- 0.7
1041 Tomáš Poláček Lítí lišáci 1 3 4 4 0.3 0.8 1
1042 Matyáš Lána ZŠ Kamenická- Zabijáci 1 3 4 12 0.1 0.3 0.3
1043 Jan Ludvík ZŠ Soběslav, E. Beneše 4 -- 4 5 0.8 -- 0.8
1044 David Voráček ZŠ Nová Paka, Husitská 4 -- 4 3 1.3 -- 1.3
1045 Jakub Vondrouš Vodníci 1 3 4 7 0.1 0.4 0.6
1046 Jan Dvořák ZŠ Školní, Příbram VIII 2 2 4 4 0.5 0.5 1
1047 Adam Ťupa ZŠ E. Beneše -- 4 4 4 -- 1 1
1048 Martin Půček Borci 1 3 4 5 0.2 0.6 0.8
1049 Vojtěch Řezák ZŠ Campanus, Praha 11 -- 4 4 2 -- 2 2
1050 Michal Jakeš Tyršovka 3 1 4 4 0.8 0.3 1
1051 Štěpán Šťastník CMcZŠ Lerchova 1 3 4 16 0.1 0.2 0.3
1052 Radek Benc ZŠ Jižní, Česká Lípa, chlapci 4 -- 4 3 1.3 -- 1.3
1053 Viktor Kubeša ZŠ Kadaň 2 2 4 5 0.4 0.4 0.8
1054 Adam Číža Lvíčata 4 -- 4 9 0.4 -- 0.4
1055 Lukáš Stejskal Litvínovská 600 2 2 4 4 0.5 0.5 1
1056 Milan Odvárka Domky 3 1 4 3 1 0.3 1.3
1057 Martin Maštalířský ZŠ Bělá nad Radbuzou 4 -- 4 3 1.3 -- 1.3
1058 Karel Kepl Chodová Planá 3 1 4 4 0.8 0.3 1
1059 Timoteus Pospíšil Sionští lvi 4 -- 4 6 0.7 -- 0.7
1060 Tomáš Růžička ZŠ Nečín 3 1 4 9 0.3 0.1 0.4
1061 Václav Štipčák Kravsko 1 3 4 8 0.1 0.4 0.5
1062 Jakub Smékal Sluneční -- 4 4 4 -- 1 1
1063 Natálie Žáková ZŠ Neratovice 2 2 4 2 1 1 2
1064 Sára Syrová Crazy Girls Dubí 2 2 4 9 0.2 0.2 0.4
1065 Vítek Slavík 4.ZŠ Most -- 4 4 5 -- 0.8 0.8
1066 Jakub Aldorf Ámos 4 -- 4 9 0.4 -- 0.4
1067 Jan Materna ZŠ a MŠ Štramberk 4 -- 4 3 1.3 -- 1.3
1068 Milan Krčmář Dráčci Budyně n/O 2 2 4 4 0.5 0.5 1
1069 Tomáš Nejedlý ZŠ a MŠ Černčice 3 1 4 3 1 0.3 1.3
1070 Petr Vlach Tasanda -- 4 4 14 -- 0.3 0.3
1071 Radim Volf DRACI PLUMLOV 1 3 4 4 0.3 0.8 1
1072 Petr Kryl Mamutíci 1 3 4 3 0.3 1 1.3
1073 Jakub Vejmola Dubicko 2 2 4 3 0.7 0.7 1.3
1074 Šimon Jelínek ZŠ a MŠ Štefcova 3 1 4 6 0.5 0.2 0.7
1075 Vojtěch Keder ZŠ Mšec 4 -- 4 2 2 -- 2
1076 Ján Lašák Lvíčata 4 -- 4 9 0.4 -- 0.4
1077 Štěpán Jirků Dynamiters -- 4 4 9 -- 0.4 0.4
1078 Matěj Mlotek ZŠ Petrovice u Karviné 3 1 4 4 0.8 0.3 1
1079 Štěpán Švanc ZŚ Okříšky 4 -- 4 7 0.6 -- 0.6
1080 Filip Pinďák Rytíři -- 4 4 3 -- 1.3 1.3
1081 Radek Filipi ZŠ Ohrazenice CH 4 -- 4 9 0.4 -- 0.4
1082 Anežka Krečmanová Veselé veverky 4 -- 4 3 1.3 -- 1.3
1083 Vojtěch Podrazil ZŠ Kladská 3 1 4 4 0.8 0.3 1
1084 Adam Zdarsa Dravci 4 -- 4 4 1 -- 1
1085 Maria Spathari Holky Heyrák 4 -- 4 6 0.7 -- 0.7
1086 Pavel Dvorský Robinsoni 4 -- 4 2 2 -- 2
1087 Michal Špička Sluneční -- 4 4 4 -- 1 1
1088 Čermáková Klára Stodská děvčata 4 -- 4 6 0.7 -- 0.7
1089 Ondřej Brejcha Základní škola Rudná -- 4 4 9 -- 0.4 0.4
1090 Radek Mrtka Butulka 4 -- 4 5 0.8 -- 0.8
1091 Krystýna Krejčí Hradská 4 -- 4 8 0.5 -- 0.5
1092 Mirko Horsák ZŠ TGM Otrokovice 2 2 4 11 0.2 0.2 0.4
1093 Tomáš Neugebauer ZŠ Elišky Přemyslovny -- 4 4 5 -- 0.8 0.8
1094 Adam Souchop Valtická Mikulov 4 -- 4 3 1.3 -- 1.3
1095 Patrik Polák ZŠ Bratrská 1 3 4 7 0.1 0.4 0.6
1096 Zdena Pavlíková ZŠ Otevřená Žebětín II 1 3 4 3 0.3 1 1.3
1097 Linda Rytychová Klokanice 2 2 4 4 0.5 0.5 1
1098 Adam Jonák ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská 3 1 4 6 0.5 0.2 0.7
1099 Veronika Křenková Emilky 4 -- 4 11 0.4 -- 0.4
1100 Pavel Kalous Kupkova 2 2 4 11 0.2 0.2 0.4
< Předchozí | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | Další >
Celkový počet hráčů s minimálně jedním bodem: 3105
Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/statistiky/11