Statistiky hráčů Statistiky hráčů

 
Vyčistit

Typ turnaje

Kategorie

 
 


# Jméno G A B Z Ø G Ø A Ø B
1001 Tomáš Misař ZŠ Břeclav Slovácká 5 -- 5 5 1 -- 1
1002 Dominik Pospíšil Lvíci 4 1 5 7 0.6 0.1 0.7
1003 Vojtěch Kotas lvíčata 3 2 5 9 0.3 0.2 0.6
1004 Richard Barac Horáčkova 5 -- 5 2 2.5 -- 2.5
1005 Jan Vaňoure Dubicko 3 2 5 3 1 0.7 1.7
1006 Michal Veselovský ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská 5 -- 5 6 0.8 -- 0.8
1007 Patrik Hagara ZŠ Rokytnice v Orlických horách 5 -- 5 3 1.7 -- 1.7
1008 Adam Kokeš Rytíři Dlouhého lánu 3 2 5 7 0.4 0.3 0.7
1009 Kryštof Klein ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana 4 1 5 2 2 0.5 2.5
1010 Kryštof Stojan Tygříci 2 3 5 4 0.5 0.8 1.3
1011 Petr Mykytin Rychlé střely 2 3 5 2 1 1.5 2.5
1012 Daniel Bek LVI ŠTEFÁNIKOVA 4 1 5 8 0.5 0.1 0.6
1013 Petr Březina Jednička 3 2 5 10 0.3 0.2 0.5
1014 Jiří Rusek ZŠ Petrovice u Karviné 3 2 5 4 0.8 0.5 1.3
1015 Michal Gut ZŠ Kadaň 4 1 5 5 0.8 0.2 1
1016 Jakub Doktor Líšáci 5 -- 5 3 1.7 -- 1.7
1017 Jan Mužný K-15 -- 4 4 4 -- 1 1
1018 Richard Benjamin Chaloupka Bodlinka Dobruška 1 3 4 8 0.1 0.4 0.5
1019 Ondřej Musílek Bluďáci 3 1 4 10 0.3 0.1 0.4
1020 Patrick Lenke ZŠ Kadaň 1 3 4 5 0.2 0.6 0.8
1021 Karel Trnavský CMcZŠ Lerchova 3 1 4 16 0.2 0.1 0.3
1022 Adam Nistor 33. základní škola Plzeň 4 -- 4 9 0.4 -- 0.4
1023 Zuzana Remešová ZŠ Na Pražské, Pelhřimov 4 -- 4 8 0.5 -- 0.5
1024 Martin Polehňa Mládežka 3 1 4 7 0.4 0.1 0.6
1025 Vojtěch Tomsa Kuřata 4 -- 4 3 1.3 -- 1.3
1026 Jakub Krupka Skoty tým chlapci 3 1 4 4 0.8 0.3 1
1027 DOMINIK GEBAUER ZŠ OTICKÁ OPAVA 3 1 4 3 1 0.3 1.3
1028 Albert Radiměřský Tusarka 2 2 4 2 1 1 2
1029 Petr Kraus BUZULKA 1 3 4 3 0.3 1 1.3
1030 Filip Sláma Šumáci 3 1 4 4 0.8 0.3 1
1031 Dan Vodrážka Pětadvacítka 4 -- 4 3 1.3 -- 1.3
1032 Klein Kryštof ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana 2 2 4 9 0.2 0.2 0.4
1033 Anna Škvařilová Golčův Jeníkov 1 3 4 4 0.3 0.8 1
1034 Roman Černý PIRANI 1 3 4 4 0.3 0.8 1
1035 Dušan Zaremba SC Fast Rockets Ostrčilka 1 3 4 4 0.3 0.8 1
1036 Dominik Vostrčil ZŠ Smetanova Skuteč 2 2 4 9 0.2 0.2 0.4
1037 Petr Majer Čtrnáctka 4 -- 4 5 0.8 -- 0.8
1038 Radim Kopřiva ZŠ Černá Hora 2 2 4 5 0.4 0.4 0.8
1039 Martin Plhák Dubicko 1 3 4 3 0.3 1 1.3
1040 Ivo Andreas Kaňák Osmička 1 3 4 3 0.3 1 1.3
1041 Ondřej Balažík F.A.T.R. Dubňany 1 3 4 8 0.1 0.4 0.5
1042 Tomáš Kappel Chlapci ZŠ Libina -- 4 4 4 -- 1 1
1043 Jan Vorlíček ZŠ Kamenický Šenov 4 -- 4 3 1.3 -- 1.3
1044 Jakub Schejbal ZŠ Hradec Králové - Pouchov 4 -- 4 13 0.3 -- 0.3
1045 Dominik Bílek Masarykova ZŠ Klášterec nad Orlicí 4 -- 4 5 0.8 -- 0.8
1046 Dominik Vyhoda Hrancl Mikulov 4 -- 4 5 0.8 -- 0.8
1047 Martin Záboj ZŠ Hudcova 1 3 4 9 0.1 0.3 0.4
1048 Pavel Klepetko Ďáblové z Dobětic 3 1 4 3 1 0.3 1.3
1049 Vít Pešek Dvaadvacítka 3 1 4 3 1 0.3 1.3
1050 Barbora Fáčková ZŠ Kunratice -- 4 4 5 -- 0.8 0.8
1051 Daniel Čížek Třebechovští válečníci 4 -- 4 6 0.7 -- 0.7
1052 David Ráliš Hrošíci 4 -- 4 3 1.3 -- 1.3
1053 Jana Vozábová Tygři z Borku 2 2 4 12 0.2 0.2 0.3
1054 Simona Horáčková Dračice Dubí 4 -- 4 9 0.4 -- 0.4
1055 Michal Jarka Bezručka 2 2 4 6 0.3 0.3 0.7
1056 Vojtěch Vrobel lvíčata 2 2 4 9 0.2 0.2 0.4
1057 Petr Novák Ďáblové z Dobětic 4 -- 4 3 1.3 -- 1.3
1058 Eva Filipová Pozořice 2 2 4 5 0.4 0.4 0.8
1059 Matěj Schimmer Rytíři Dlouhého lánu 1 3 4 7 0.1 0.4 0.6
1060 Eliška Freibauerová ZŠ ÚPRKOVA 4 -- 4 4 1 -- 1
1061 Břetislav Jančar orlováci 2 2 4 4 0.5 0.5 1
1062 Jakub Fejfar ZŠ Nová Paka, Husitská 2 2 4 3 0.7 0.7 1.3
1063 Ondřej Polata Česká mládež 1 3 4 18 0.1 0.2 0.2
1064 Marek Míl LVI ŠTEFÁNIKOVA 1 3 4 8 0.1 0.4 0.5
1065 Miroslav Vávra ZŠ TGM Hrádek nad Nisou 3 1 4 7 0.4 0.1 0.6
1066 Petr Matějíček ZŠ Josefa Bublíka Bánov 4 -- 4 6 0.7 -- 0.7
1067 Jakub Janásek Reptile Boys Team 4 -- 4 5 0.8 -- 0.8
1068 Tomáš Koleňák DREAM TEAM 4 -- 4 4 1 -- 1
1069 Filip Matějný ZŠ Třešť 2 2 4 8 0.3 0.3 0.5
1070 Jakub Daněk ZŠ KomHor 4 -- 4 4 1 -- 1
1071 Richard Tauchman Líšáci -- 4 4 3 -- 1.3 1.3
1072 Radim Langr Tyršovka 3 1 4 4 0.8 0.3 1
1073 Jakub Jozífek Plameňáci 2 2 4 2 1 1 2
1074 David Šmejkal 4.ZŠ Plzeň 4 -- 4 5 0.8 -- 0.8
1075 Luděk Fišer Domky 4 -- 4 3 1.3 -- 1.3
1076 Tomáš Kotlan Tuleni 4 -- 4 10 0.4 -- 0.4
1077 Sabina Břicháčková Tygřice 3 1 4 7 0.4 0.1 0.6
1078 Martin Janota Pod Zvonek 2 2 4 4 0.5 0.5 1
1079 Filip Housa ZŠ Doctrina 1 3 4 4 0.3 0.8 1
1080 Michal Martinák Základní škola a Mateřská škola Meziboří 3 1 4 10 0.3 0.1 0.4
1081 Lukáš Hrubý Protivín 4 -- 4 4 1 -- 1
1082 Nikola Dlouhý Bezručka 3 1 4 6 0.5 0.2 0.7
1083 Luděk Doležal Kravsko 1 3 4 8 0.1 0.4 0.5
1084 Jakub Obršlík Šumáci 3 1 4 4 0.8 0.3 1
1085 Adam Veselovský ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská -- 4 4 6 -- 0.7 0.7
1086 Matěj Kosobud Snipers z Klášteráku 2 2 4 4 0.5 0.5 1
1087 Tomáš Bělehrádek ZŠ Kunštát 3 1 4 5 0.6 0.2 0.8
1088 Šimon Perez Rytíři Dlouhého lánu 3 1 4 7 0.4 0.1 0.6
1089 Lukáš Franek orlováci 2 2 4 4 0.5 0.5 1
1090 Filip Kabeš ZŠ Malšice 4 -- 4 3 1.3 -- 1.3
1091 david horák SPORTOVKA HRADIŠTĚ 4 -- 4 10 0.4 -- 0.4
1092 David Bělovský ZŠ Smetanova Skuteč 3 1 4 9 0.3 0.1 0.4
1093 Jiří Felcman ZŠ a MŠ Štefcova 2 2 4 6 0.3 0.3 0.7
1094 Tomáš Joachimsthaler Masaryčka 4 -- 4 5 0.8 -- 0.8
1095 Tomáš Blažek Draci Dobřany 4 -- 4 4 1 -- 1
1096 Jiří Zmatlík Fráňové 2 2 4 3 0.7 0.7 1.3
1097 Kleveta Tomáš ZŠ Mšec 2 2 4 2 1 1 2
1098 Jan Vajgl Masarykova ZŠ Litoměřice LFP 2 2 4 4 0.5 0.5 1
1099 Daniel Šenk Dynamiters 3 1 4 9 0.3 0.1 0.4
1100 Vladimír Máca Sobíčci 3 1 4 10 0.3 0.1 0.4
< Předchozí | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | Další >
Celkový počet hráčů s minimálně jedním bodem: 3105
Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/statistiky/11