Statistiky hráčů Statistiky hráčů

 
Vyčistit

Typ turnaje

Kategorie

 
 


# Jméno G A B Z Ø G Ø A Ø B
1101 Anna Škvařilová Golčův Jeníkov 1 3 4 4 0.3 0.8 1
1102 Roman Černý PIRANI 1 3 4 4 0.3 0.8 1
1103 Dušan Zaremba SC Fast Rockets Ostrčilka 1 3 4 4 0.3 0.8 1
1104 David Ráliš Hrošíci 4 -- 4 3 1.3 -- 1.3
1105 Jana Vozábová Tygři z Borku 2 2 4 12 0.2 0.2 0.3
1106 Radim Kopřiva ZŠ Černá Hora 2 2 4 5 0.4 0.4 0.8
1107 Martin Plhák Dubicko 1 3 4 3 0.3 1 1.3
1108 Ivo Andreas Kaňák Osmička 1 3 4 3 0.3 1 1.3
1109 Ondřej Balažík F.A.T.R. Dubňany 1 3 4 8 0.1 0.4 0.5
1110 Tomáš Kappel Chlapci ZŠ Libina -- 4 4 4 -- 1 1
1111 Jan Vorlíček ZŠ Kamenický Šenov 4 -- 4 3 1.3 -- 1.3
1112 Jakub Schejbal ZŠ Hradec Králové - Pouchov 4 -- 4 13 0.3 -- 0.3
1113 Dominik Bílek Masarykova ZŠ Klášterec nad Orlicí 4 -- 4 5 0.8 -- 0.8
1114 Dominik Vyhoda Hrancl Mikulov 4 -- 4 5 0.8 -- 0.8
1115 Martin Záboj ZŠ Hudcova 1 3 4 9 0.1 0.3 0.4
1116 Pavel Klepetko Ďáblové z Dobětic 3 1 4 3 1 0.3 1.3
1117 Vít Pešek Dvaadvacítka 3 1 4 3 1 0.3 1.3
1118 Barbora Fáčková ZŠ Kunratice -- 4 4 5 -- 0.8 0.8
1119 Daniel Čížek Třebechovští válečníci 4 -- 4 6 0.7 -- 0.7
1120 Jakub Daněk ZŠ KomHor 4 -- 4 4 1 -- 1
1121 Richard Tauchman Líšáci -- 4 4 3 -- 1.3 1.3
1122 Simona Horáčková Dračice Dubí 4 -- 4 9 0.4 -- 0.4
1123 Michal Jarka Bezručka 2 2 4 6 0.3 0.3 0.7
1124 Vojtěch Vrobel lvíčata 2 2 4 9 0.2 0.2 0.4
1125 Petr Novák Ďáblové z Dobětic 4 -- 4 3 1.3 -- 1.3
1126 Eva Filipová Pozořice 2 2 4 5 0.4 0.4 0.8
1127 Matěj Schimmer Rytíři Dlouhého lánu 1 3 4 7 0.1 0.4 0.6
1128 Eliška Freibauerová ZŠ ÚPRKOVA 4 -- 4 4 1 -- 1
1129 Břetislav Jančar orlováci 2 2 4 4 0.5 0.5 1
1130 Jakub Fejfar ZŠ Nová Paka, Husitská 2 2 4 3 0.7 0.7 1.3
1131 Ondřej Polata Česká mládež 1 3 4 18 0.1 0.2 0.2
1132 Marek Míl LVI ŠTEFÁNIKOVA 1 3 4 8 0.1 0.4 0.5
1133 Miroslav Vávra ZŠ TGM Hrádek nad Nisou 3 1 4 7 0.4 0.1 0.6
1134 Petr Matějíček ZŠ Josefa Bublíka Bánov 4 -- 4 6 0.7 -- 0.7
1135 Jakub Janásek Reptile Boys Team 4 -- 4 5 0.8 -- 0.8
1136 Tomáš Koleňák DREAM TEAM 4 -- 4 4 1 -- 1
1137 Filip Matějný ZŠ Třešť 2 2 4 8 0.3 0.3 0.5
1138 Jiří Felcman ZŠ a MŠ Štefcova 2 2 4 6 0.3 0.3 0.7
1139 Tomáš Joachimsthaler Masaryčka 4 -- 4 5 0.8 -- 0.8
1140 Tomáš Blažek Draci Dobřany 4 -- 4 4 1 -- 1
1141 Jiří Zmatlík Fráňové 2 2 4 3 0.7 0.7 1.3
1142 Radim Langr Tyršovka 3 1 4 4 0.8 0.3 1
1143 Jakub Jozífek Plameňáci 2 2 4 2 1 1 2
1144 David Šmejkal 4.ZŠ Plzeň 4 -- 4 5 0.8 -- 0.8
1145 Luděk Fišer Domky 4 -- 4 3 1.3 -- 1.3
1146 Tomáš Kotlan Tuleni 4 -- 4 10 0.4 -- 0.4
1147 Sabina Břicháčková Tygřice 3 1 4 7 0.4 0.1 0.6
1148 Martin Janota Pod Zvonek 2 2 4 4 0.5 0.5 1
1149 Filip Housa ZŠ Doctrina 1 3 4 4 0.3 0.8 1
1150 Michal Martinák Základní škola a Mateřská škola Meziboří 3 1 4 10 0.3 0.1 0.4
1151 Lukáš Hrubý Protivín 4 -- 4 4 1 -- 1
1152 Nikola Dlouhý Bezručka 3 1 4 6 0.5 0.2 0.7
1153 Luděk Doležal Kravsko 1 3 4 8 0.1 0.4 0.5
1154 Jakub Obršlík Šumáci 3 1 4 4 0.8 0.3 1
1155 Adam Veselovský ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská -- 4 4 6 -- 0.7 0.7
1156 Matěj Kosobud Snipers z Klášteráku 2 2 4 4 0.5 0.5 1
1157 Tomáš Bělehrádek ZŠ Kunštát 3 1 4 5 0.6 0.2 0.8
1158 Šimon Perez Rytíři Dlouhého lánu 3 1 4 7 0.4 0.1 0.6
1159 Lukáš Franek orlováci 2 2 4 4 0.5 0.5 1
1160 Filip Kabeš ZŠ Malšice 4 -- 4 3 1.3 -- 1.3
1161 david horák SPORTOVKA HRADIŠTĚ 4 -- 4 10 0.4 -- 0.4
1162 David Bělovský ZŠ Smetanova Skuteč 3 1 4 9 0.3 0.1 0.4
1163 Filip Kozák Vodníci 3 1 4 7 0.4 0.1 0.6
1164 Kleveta Tomáš ZŠ Mšec 2 2 4 2 1 1 2
1165 Jan Vajgl Masarykova ZŠ Litoměřice LFP 2 2 4 4 0.5 0.5 1
1166 Daniel Šenk Dynamiters 3 1 4 9 0.3 0.1 0.4
1167 Vladimír Máca Sobíčci 3 1 4 10 0.3 0.1 0.4
1168 Filip ŠUBERT Proskovice 3 1 4 8 0.4 0.1 0.5
1169 Adam Daněk Bruntaláci 3 1 4 9 0.3 0.1 0.4
1170 Markéta Sommerová Základní škola Příbor, Jičínská 486 2 2 4 8 0.3 0.3 0.5
1171 Jakub Musil ZŠ Kladská 3 1 4 4 0.8 0.3 1
1172 Zdeněk Sloup Robinsoni 4 -- 4 2 2 -- 2
1173 Adam Vavrečka Mazuráci 3 1 4 3 1 0.3 1.3
1174 Veronika Jirgalová Mládežka 1 3 4 3 0.3 1 1.3
1175 Martin Baráček Lvíci 3 1 4 7 0.4 0.1 0.6
1176 Michal Ouředník ZŠ Nymburk Komenskeho -- 4 4 8 -- 0.5 0.5
1177 Alena Purmenská ZŠ a MŠ Štramberk 2 2 4 5 0.4 0.4 0.8
1178 Matěj Kocůrek lvíčata 2 2 4 9 0.2 0.2 0.4
1179 Kryštof Svoboda FZŠ BEES Táborská -- 4 4 2 -- 2 2
1180 Josef Bernášek ZŠ pod Svatou Horou 3 1 4 3 1 0.3 1.3
1181 Vilém Podzimek ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 4 -- 4 14 0.3 -- 0.3
1182 Jan Matějka Dobříšští drtiči 3 1 4 4 0.8 0.3 1
1183 Klára Mečířová ZŠ Vinařská 3 1 4 2 1.5 0.5 2
1184 Vendula Rakúsová Emilky 2 2 4 11 0.2 0.2 0.4
1185 Karel Barták Pozořice 1 3 4 5 0.2 0.6 0.8
1186 Ladislav Škulavík Ďáblíci 4 -- 4 5 0.8 -- 0.8
1187 Antonín Kozdas ZŠ Újezd u Brna 1 3 4 11 0.1 0.3 0.4
1188 Lukáš Kučera Rychlé střely 4 -- 4 2 2 -- 2
1189 Matyáš Polzer Kinder Team Adamov -- 4 4 5 -- 0.8 0.8
1190 Alexis Rubinsteinová Základní škola Rudná 2 2 4 9 0.2 0.2 0.4
1191 Patrik Pavlica ZŠ Petrovice u Karviné 2 2 4 4 0.5 0.5 1
1192 Václav Hadrava Lev Markvartice 4 -- 4 6 0.7 -- 0.7
1193 Jana Paríšková ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 3 1 4 5 0.6 0.2 0.8
1194 Martin Čopák Březinky -- 4 4 4 -- 1 1
1195 Matěj Špringer tvj chlumcany 4 -- 4 8 0.5 -- 0.5
1196 Filip Doležel Palacká 2 4 -- 4 4 1 -- 1
1197 Vojtěch Kepka ZŠ Čerčany 1 3 4 4 0.3 0.8 1
1198 Radim Zengler Domky 1 3 4 3 0.3 1 1.3
1199 Petr Strouhal Koperníci 1 3 4 9 0.1 0.3 0.4
1200 Kateřina Mojžíšová Vlčata 1 3 4 8 0.1 0.4 0.5
< Předchozí | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | Další >
Celkový počet hráčů s minimálně jedním bodem: 3105
Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/statistiky/12