Statistiky hráčů Statistiky hráčů

 
Vyčistit

Typ turnaje

Kategorie

 
 


# Jméno G A B Z Ø G Ø A Ø B
1201 Vojtěch Lehký ZŠ Jaroměř 4 -- 4 6 0.7 -- 0.7
1202 Tomáš Poláček Lítí lišáci 1 3 4 4 0.3 0.8 1
1203 Matyáš Lána ZŠ Kamenická- Zabijáci 1 3 4 12 0.1 0.3 0.3
1204 Jan Ludvík ZŠ Soběslav, E. Beneše 4 -- 4 5 0.8 -- 0.8
1205 David Voráček ZŠ Nová Paka, Husitská 4 -- 4 3 1.3 -- 1.3
1206 Jakub Vondrouš Vodníci 1 3 4 7 0.1 0.4 0.6
1207 Jan Dvořák ZŠ Školní, Příbram VIII 2 2 4 4 0.5 0.5 1
1208 Adam Ťupa ZŠ E. Beneše -- 4 4 4 -- 1 1
1209 Vítek Slavík 4.ZŠ Most -- 4 4 5 -- 0.8 0.8
1210 Jakub Aldorf Ámos 4 -- 4 9 0.4 -- 0.4
1211 Jan Materna ZŠ a MŠ Štramberk 4 -- 4 3 1.3 -- 1.3
1212 Tomáš Nejedlý ZŠ a MŠ Černčice 3 1 4 3 1 0.3 1.3
1213 Petr Vlach Tasanda -- 4 4 14 -- 0.3 0.3
1214 Radim Volf DRACI PLUMLOV 1 3 4 4 0.3 0.8 1
1215 Petr Kryl Mamutíci 1 3 4 3 0.3 1 1.3
1216 Radek Benc ZŠ Jižní, Česká Lípa, chlapci 4 -- 4 3 1.3 -- 1.3
1217 Viktor Kubeša ZŠ Kadaň 2 2 4 5 0.4 0.4 0.8
1218 Adam Číža Lvíčata 4 -- 4 9 0.4 -- 0.4
1219 Lukáš Stejskal Litvínovská 600 2 2 4 4 0.5 0.5 1
1220 Milan Odvárka Domky 3 1 4 3 1 0.3 1.3
1221 Martin Maštalířský ZŠ Bělá nad Radbuzou 4 -- 4 3 1.3 -- 1.3
1222 Karel Kepl Chodová Planá 3 1 4 4 0.8 0.3 1
1223 Timoteus Pospíšil Sionští lvi 4 -- 4 6 0.7 -- 0.7
1224 Tomáš Růžička ZŠ Nečín 3 1 4 9 0.3 0.1 0.4
1225 Václav Štipčák Kravsko 1 3 4 8 0.1 0.4 0.5
1226 Jakub Smékal Sluneční -- 4 4 4 -- 1 1
1227 Natálie Žáková ZŠ Neratovice 2 2 4 2 1 1 2
1228 Sára Syrová Crazy Girls Dubí 2 2 4 9 0.2 0.2 0.4
1229 Adam Zdarsa Dravci 4 -- 4 4 1 -- 1
1230 Maria Spathari Holky Heyrák 4 -- 4 6 0.7 -- 0.7
1231 Pavel Dvorský Robinsoni 4 -- 4 2 2 -- 2
1232 Michal Špička Sluneční -- 4 4 4 -- 1 1
1233 Čermáková Klára Stodská děvčata 4 -- 4 6 0.7 -- 0.7
1234 Ondřej Brejcha Základní škola Rudná -- 4 4 9 -- 0.4 0.4
1235 Radek Mrtka Butulka 4 -- 4 5 0.8 -- 0.8
1236 Krystýna Krejčí Hradská 4 -- 4 8 0.5 -- 0.5
1237 Jakub Vejmola Dubicko 2 2 4 3 0.7 0.7 1.3
1238 Šimon Jelínek ZŠ a MŠ Štefcova 3 1 4 6 0.5 0.2 0.7
1239 Michal Novák ZŠ Chrast 4 -- 4 3 1.3 -- 1.3
1240 Vojtěch Keder ZŠ Mšec 4 -- 4 2 2 -- 2
1241 Ján Lašák Lvíčata 4 -- 4 9 0.4 -- 0.4
1242 David Procházka PIRANI -- 4 4 4 -- 1 1
1243 Štěpán Jirků Dynamiters -- 4 4 9 -- 0.4 0.4
1244 Matěj Mlotek ZŠ Petrovice u Karviné 3 1 4 4 0.8 0.3 1
1245 Štěpán Švanc ZŚ Okříšky 4 -- 4 7 0.6 -- 0.6
1246 Filip Pinďák Rytíři -- 4 4 3 -- 1.3 1.3
1247 Radek Filipi ZŠ Ohrazenice CH 4 -- 4 9 0.4 -- 0.4
1248 Anežka Krečmanová Veselé veverky 4 -- 4 3 1.3 -- 1.3
1249 Vojtěch Podrazil ZŠ Kladská 3 1 4 4 0.8 0.3 1
1250 Vojtěch Šilhan ZŠ Kadaň 3 1 4 5 0.6 0.2 0.8
1251 Filip Vítek Dravci 3 1 4 4 0.8 0.3 1
1252 Filip Ostrovský Stodský kluci 4 -- 4 4 1 -- 1
1253 Dominika Kohoutová Bělky 4 -- 4 10 0.4 -- 0.4
1254 Mirko Horsák ZŠ TGM Otrokovice 2 2 4 11 0.2 0.2 0.4
1255 Tomáš Neugebauer ZŠ Elišky Přemyslovny -- 4 4 5 -- 0.8 0.8
1256 Adam Souchop Valtická Mikulov 4 -- 4 3 1.3 -- 1.3
1257 Patrik Polák ZŠ Bratrská 1 3 4 7 0.1 0.4 0.6
1258 Zdena Pavlíková ZŠ Otevřená Žebětín II 1 3 4 3 0.3 1 1.3
1259 Linda Rytychová Klokanice 2 2 4 4 0.5 0.5 1
1260 Adam Jonák ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská 3 1 4 6 0.5 0.2 0.7
1261 Veronika Křenková Emilky 4 -- 4 11 0.4 -- 0.4
1262 Pavel Kalous Kupkova 2 2 4 11 0.2 0.2 0.4
1263 David Flieger DRACI SLANÝ 4 -- 4 3 1.3 -- 1.3
1264 Marek Ganobčík orlováci -- 4 4 4 -- 1 1
1265 Jan Šrom Rychlé střely 2 2 4 2 1 1 2
1266 Kristýna Fӧrdӧsová Komety -- 4 4 12 -- 0.3 0.3
1267 Vít Jirků Březinky 3 1 4 4 0.8 0.3 1
1268 Ondřej Švara 4.a 5.třída - chlapci 2 2 4 3 0.7 0.7 1.3
1269 Filip Jindra Red hill boys 4 -- 4 4 1 -- 1
1270 Jakub Zdařil Reptile Boys Team 1 3 4 5 0.2 0.6 0.8
1271 Adam Vařejčko ZŠ Smetanova Skuteč 3 1 4 9 0.3 0.1 0.4
1272 Marek Sláma ZŠ Dubá 3 1 4 4 0.8 0.3 1
1273 Adam Vykopal DREAM TEAM 2 2 4 4 0.5 0.5 1
1274 Filip Veverka Lvíčata 4 -- 4 9 0.4 -- 0.4
1275 Vít Ansl Chodová Planá 4 -- 4 4 1 -- 1
1276 Jakub David Kubacký Panteři 2 2 4 3 0.7 0.7 1.3
1277 Matěj Mikulenka Lubina 4 -- 4 3 1.3 -- 1.3
1278 Petr Lebeda LVI ŠTEFÁNIKOVA 2 2 4 8 0.3 0.3 0.5
1279 Josef Vojkovský FZŠ BEES Táborská 4 -- 4 2 2 -- 2
1280 David Šebek Klokani 1 3 4 4 0.3 0.8 1
1281 Miloslav Svoboda Podlesáci 4 -- 4 4 1 -- 1
1282 Jakub Kořínek ZŠ Na Nábřeží Havířov - Město 4 -- 4 4 1 -- 1
1283 Filip Bulva ZŠ Neratovice 3 1 4 2 1.5 0.5 2
1284 Albert SChneedopler ZŠ a MŠ Nýrsko Komenského 4 -- 4 4 1 -- 1
1285 Adam Nistor 33. základní škola Plzeň 4 -- 4 9 0.4 -- 0.4
1286 Michal Šťastný ZŠ a MŠ Pod Ralskem 3 1 4 8 0.4 0.1 0.5
1287 Štěpán Holubec ZŠ Poniklá 4 -- 4 4 1 -- 1
1288 Ondra Meluzín Aligátoři Mokrá 2 2 4 9 0.2 0.2 0.4
1289 Jaroslav Souček ZŠ a MŠ Štefcova 3 1 4 6 0.5 0.2 0.7
1290 Zuzana Pustějovská Emilky 2 2 4 11 0.2 0.2 0.4
1291 Lukáš Tláskal ZŠ Úprkova 3 1 4 12 0.3 0.1 0.3
1292 Petr Kumpán Masarykova ZŠ Litoměřice LFP 2 2 4 4 0.5 0.5 1
1293 Vojtěch Křemen Draci Chotoviny 4 -- 4 5 0.8 -- 0.8
1294 Roman Černý PIRANI 1 3 4 4 0.3 0.8 1
1295 Jakub Krupka Skoty tým chlapci 3 1 4 4 0.8 0.3 1
1296 Hořejší Hana Holčičky 1 3 4 9 0.1 0.3 0.4
1297 Radek Krejčiřík Bleskouni 4 -- 4 3 1.3 -- 1.3
1298 Nela Sováková ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 3 1 4 5 0.6 0.2 0.8
1299 Pavel Vítovec Masaryčka 3 -- 3 5 0.6 -- 0.6
1300 Viktor Borek ZŠ Horní Čermná -- 3 3 5 -- 0.6 0.6
< Předchozí | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | Další >
Celkový počet hráčů s minimálně jedním bodem: 3105
Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/statistiky/13