Statistiky hráčů Statistiky hráčů

 
Vyčistit

Typ turnaje

Kategorie

 
 


# Jméno G A B Z Ø G Ø A Ø B
1301 Martin Mazura ZŠ Město Albrechtice 3 -- 3 4 0.8 -- 0.8
1302 Rostislav Pavlíček ZŠ Lutín 3 -- 3 5 0.6 -- 0.6
1303 Vašek Raisigl F.A.T.R. Dubňany 2 1 3 8 0.3 0.1 0.4
1304 Daniel Voneš ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana 1 2 3 2 0.5 1 1.5
1305 Martin Hlava ZŠ TGM Lomnice n. P. - Yellow Devils -- 3 3 13 -- 0.2 0.2
1306 Miroslav Fořt Česká mládež -- 3 3 18 -- 0.2 0.2
1307 Petr Ort Bousováci 3 -- 3 3 1 -- 1
1308 Ondřej Kos Kinder Team Adamov 2 1 3 5 0.4 0.2 0.6
1309 Kateřina Hájková STONOŽKY - KATEŘINKY 2 1 3 4 0.5 0.3 0.8
1310 Jan Pamrok ZŠ Petrovice u Karviné -- 3 3 4 -- 0.8 0.8
1311 Jan Rozsypal ZŠ OPAVA-KOMÁROV 3 -- 3 7 0.4 -- 0.4
1312 ONDŘEJ BELO draci 3 -- 3 6 0.5 -- 0.5
1313 Dominik Pavlů BULDOCI 3 -- 3 4 0.8 -- 0.8
1314 Lukáš Nguyen Bruntaláci 2 1 3 9 0.2 0.1 0.3
1315 Radek Nejl ZŠ Josefa Gočára 2 1 3 6 0.3 0.2 0.5
1316 Filip Hokr ZŠ KomHor 3 -- 3 4 0.8 -- 0.8
1317 Matěj Kohout HRUŠOVANŠTÍ DRACI 1 2 3 3 0.3 0.7 1
1318 Vratislav Polívka 2. ZŠ Plzeň 3 -- 3 5 0.6 -- 0.6
1319 Adam Knobloch 1.ZŠ MH 3 -- 3 2 1.5 -- 1.5
1320 Jan Hecl Maliňáci -- 3 3 4 -- 0.8 0.8
1321 Lukáš Antonín ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod CH 1 2 3 10 0.1 0.2 0.3
1322 Tomáš Burián ZŠ Hradec Králové - Pouchov 3 -- 3 13 0.2 -- 0.2
1323 Martin Vašička Hoši Heyrák 2 1 3 11 0.2 0.1 0.3
1324 Tomáš Ivanyč BUZULKA -- 3 3 3 -- 1 1
1325 Dan Žalud Aligátoři Mokrá 2 1 3 9 0.2 0.1 0.3
1326 David Hejný Boys5_Milevsko 1 2 3 9 0.1 0.2 0.3
1327 Nela Drozdová Emilky 2 1 3 11 0.2 0.1 0.3
1328 Džamal Benda ZŠ Eden 2 1 3 13 0.2 0.1 0.2
1329 Roman Klár Tygříci 1 2 3 4 0.3 0.5 0.8
1330 Eliška Mrtková Butulka 3 -- 3 13 0.2 -- 0.2
1331 Ondřej Chodura Slavkov u Opavy 3 -- 3 4 0.8 -- 0.8
1332 David Kříž Rychlá Sedma -- 3 3 8 -- 0.4 0.4
1333 Šimon Krivačka Králodvorští draci 3 -- 3 4 0.8 -- 0.8
1334 Sebastian Neuwirth ZŠ Petrovice u Karviné 1 2 3 4 0.3 0.5 0.8
1335 Pavel Černý Lev Markvartice 2 1 3 6 0.3 0.2 0.5
1336 Filip Kudláček DREAM TEAM 3 -- 3 4 0.8 -- 0.8
1337 Adam Ferenci Mládežka 2 1 3 7 0.3 0.1 0.4
1338 Isabela Burianová ZŠ Horní Čermná 3 -- 3 4 0.8 -- 0.8
1339 Richard Juřica ZŠ J.A. Komenského Brandýs nad Orlicí -- 3 3 5 -- 0.6 0.6
1340 Martin Jaroš Hálkováčci 3 -- 3 5 0.6 -- 0.6
1341 Pavel Hnídek 33. základní škola Plzeň 2 1 3 9 0.2 0.1 0.3
1342 Michal Kvasnica ZŠ Město Albrechtice 2 1 3 4 0.5 0.3 0.8
1343 NIko Arramach ZŠ Staňkov 2 1 3 8 0.3 0.1 0.4
1344 Šimon Čech Lubina 3 -- 3 3 1 -- 1
1345 Filip Kovařík ZŠ Na Výsluní Uherský Brod 3 -- 3 6 0.5 -- 0.5
1346 Adam Venera FlorbalTýmOkružní 2 1 3 4 0.5 0.3 0.8
1347 Vojtěch Taláb Bezručka 1 2 3 6 0.2 0.3 0.5
1348 Milan Hlaváček Podhrad 3 -- 3 5 0.6 -- 0.6
1349 Adam Pešek Dvaadvacítka 2 1 3 3 0.7 0.3 1
1350 Jakub Mynařík ZŠ Velký Týnec -- 3 3 5 -- 0.6 0.6
1351 David Petera Třebechovští válečníci 3 -- 3 6 0.5 -- 0.5
1352 Jáchym Thor ZŠ Pod Marjánkou 2 1 3 4 0.5 0.3 0.8
1353 Tomáš Král Boys5_Milevsko 2 1 3 9 0.2 0.1 0.3
1354 David Riška Podlesáci 3 -- 3 4 0.8 -- 0.8
1355 Benjamín Jaromír Vybíhal ZŠ Na Nábřeží Havířov - Město -- 3 3 4 -- 0.8 0.8
1356 Vít Olšan ZŠ Kunštát 2 1 3 5 0.4 0.2 0.6
1357 Matěj Kyjanica Korýši 1 2 3 4 0.3 0.5 0.8
1358 Václav Kříž Slovanka Česká Lípa 3 -- 3 10 0.3 -- 0.3
1359 Přemysl Nosek Vodníci -- 3 3 7 -- 0.4 0.4
1360 Eva Hofferíková ZŠ Šitbořice Dívky 2 1 3 11 0.2 0.1 0.3
1361 Tomáš Šlosar Reptile Boys Team -- 3 3 5 -- 0.6 0.6
1362 Edvard Kincl ZŠ Poláčkova 2 1 3 2 1 0.5 1.5
1363 Matyáš Pecháček Červenka 3 -- 3 10 0.3 -- 0.3
1364 Miroslav Gorol ZŠ MOJŽÍŘ 1 2 3 3 0.3 0.7 1
1365 Jakub Kotásek ZŠ Elišky Přemyslovny 1 2 3 5 0.2 0.4 0.6
1366 Ondřej Němec ZŠ Město Albrechtice 3 -- 3 4 0.8 -- 0.8
1367 Miroslav Mandys Hoši Heyrák 1 2 3 11 0.1 0.2 0.3
1368 Adam Šťastný F.A.T.R. Dubňany 2 1 3 8 0.3 0.1 0.4
1369 Marek Kouřil ZŠ ÚSTAVNÍ 1 2 3 3 0.3 0.7 1
1370 Viktorie Pávková ZŠ Campanus, Praha 11 1 2 3 5 0.2 0.4 0.6
1371 Dominik Badi Medvědi 3 -- 3 3 1 -- 1
1372 Petr Hanuš Základní škola Velké Březno 3 -- 3 4 0.8 -- 0.8
1373 Martin Janočko Proskovice 2 1 3 8 0.3 0.1 0.4
1374 Antonín Škrdla ZŠ Třešť 2 1 3 8 0.3 0.1 0.4
1375 Michal Janouch ZŠ a MŠ HABRY 3 -- 3 5 0.6 -- 0.6
1376 Vladimír Nedvídek Třebechovští válečníci 3 -- 3 6 0.5 -- 0.5
1377 Daniel Štěpánek Fešáci z Osecké 3 -- 3 2 1.5 -- 1.5
1378 Jiří Ježek ZŠ a MŠ Studenec 3 -- 3 4 0.8 -- 0.8
1379 Dominik Musil ZŠ Ještědská 2 1 3 9 0.2 0.1 0.3
1380 Miloslav Lux Koperníci 2 1 3 9 0.2 0.1 0.3
1381 Jan Fictum ZŠ Libochovice 3 -- 3 10 0.3 -- 0.3
1382 Martin Fried BÝCI - KAT E ŘINKY 3 -- 3 2 1.5 -- 1.5
1383 Marek Salay ZŠ Břeclav Slovácká 3 -- 3 5 0.6 -- 0.6
1384 Matěj Horký ZŠ Jaroměř 1 2 3 6 0.2 0.3 0.5
1385 Martin Prošek ZŠ Tábor,Zborovská 2696 3 -- 3 5 0.6 -- 0.6
1386 Monika Hrubá Děvčata ZŠ a MŠ Hrabišín 3 -- 3 3 1 -- 1
1387 Patrik Studenovský FZŠ BEES Táborská 1 2 3 2 0.5 1 1.5
1388 Jan Kašpar Dragoni 2 1 3 4 0.5 0.3 0.8
1389 Filip Vaculík ZŠ Lutín 2 1 3 5 0.4 0.2 0.6
1390 Michal Stružík Kylešovice 5 2 1 3 18 0.1 0.1 0.2
1391 Kateřina Jurajdová Rychlé holky 1 2 3 5 0.2 0.4 0.6
1392 Pavol Jan Popovich ZŠ Univerzum -- 3 3 3 -- 1 1
1393 Viktorie Daranská ZŠ Smržovka D 2 1 3 13 0.2 0.1 0.2
1394 Zbyněk Thiel ZŠ Nová Paka, Husitská 1 2 3 3 0.3 0.7 1
1395 tomáš chodura SPORTOVKA HRADIŠTĚ 3 -- 3 10 0.3 -- 0.3
1396 Daniel Seiner Bad Boys Dubí 3 -- 3 10 0.3 -- 0.3
1397 Milan Jedlička Fbc Panthers Božice 2 1 3 8 0.3 0.1 0.4
1398 Michael Korytář ZŠ Smetanova Skuteč 2 1 3 9 0.2 0.1 0.3
1399 David Vaníček Draci Dobřany 3 -- 3 4 0.8 -- 0.8
1400 Marek Smrčka BULDOCI 3 -- 3 4 0.8 -- 0.8
< Předchozí | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | Další >
Celkový počet hráčů s minimálně jedním bodem: 3105
Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/statistiky/14