Statistiky hráčů Statistiky hráčů

 
Vyčistit

Typ turnaje

Kategorie

 
 


# Jméno G A B Z Ø G Ø A Ø B
1401 Milan Jedlička Fbc Panthers Božice 2 1 3 8 0.3 0.1 0.4
1402 Michael Korytář ZŠ Smetanova Skuteč 2 1 3 9 0.2 0.1 0.3
1403 Marek Polák Běláci 3 -- 3 3 1 -- 1
1404 Martin Bořucký Štěpánkovice 2 1 3 4 0.5 0.3 0.8
1405 Vojtěch Tomko Bernartice 2 1 3 3 0.7 0.3 1
1406 Lukáš Vávra Zárka 3 -- 3 2 1.5 -- 1.5
1407 Hubert Waněk Vrchlabáci 1 2 3 3 0.3 0.7 1
1408 Tomáš Bureš 1.ZŠ Dobříš 3 -- 3 8 0.4 -- 0.4
1409 David Žilík Palacká 2 -- 3 3 4 -- 0.8 0.8
1410 Nikol Krulová Tygřice Hostěradice 3 -- 3 3 1 -- 1
1411 Mikuláš Černý Hrancl Mikulov 3 -- 3 5 0.6 -- 0.6
1412 Filip Špaček NINJOVÉ 3 -- 3 12 0.3 -- 0.3
1413 Jan Sapoušek ZŠ a MŠ Horní Jiřetín 2 1 3 4 0.5 0.3 0.8
1414 Adéla Pastyříková Dračice Chotoviny 2 1 3 7 0.3 0.1 0.4
1415 Jan Sebastian Konečný ZŠ KOSMONOSY 2 1 3 3 0.7 0.3 1
1416 Nikolas Brodský ZŠ Žehušice 3 -- 3 8 0.4 -- 0.4
1417 Jakub Horáček ZŠ a MŠ Šromotovo náměstí, Hranice 2 1 3 4 0.5 0.3 0.8
1418 Ondřej Biernat ZŠ Na Nábřeží Havířov - Město 1 2 3 4 0.3 0.5 0.8
1419 Petr Jezdinský ZŠ a MŠ Studenec 3 -- 3 4 0.8 -- 0.8
1420 René Záveský ZŠ MOJŽÍŘ 2 1 3 3 0.7 0.3 1
1421 Filip Ševčík Třebovští tygři 3 -- 3 7 0.4 -- 0.4
1422 Jiří Votava ZŠ Žehušice 1 2 3 8 0.1 0.3 0.4
1423 Miroslav Vondra ZŠ Maršovská Teplice 2 1 3 5 0.4 0.2 0.6
1424 Vojtěch Vích ZŠ Dašice 3 -- 3 4 0.8 -- 0.8
1425 Karolína Ševčíková ZŠ Příbram,28.října-dívky 3 -- 3 9 0.3 -- 0.3
1426 Tereza Plosová ZŠ Havlíčkova Litoměřice 2 1 3 6 0.3 0.2 0.5
1427 Marek Lukáš Základní škola T. G. Masaryka Suchdol n. Lužnicí 2 1 3 8 0.3 0.1 0.4
1428 Miroslav Kamenský Sekáči -- 3 3 5 -- 0.6 0.6
1429 Filip Bím Česká mládež 2 1 3 18 0.1 0.1 0.2
1430 Filip Fejta Orli Mutěnická 1 2 3 5 0.2 0.4 0.6
1431 Jan Chlup Chlapci ZŠ Libina -- 3 3 4 -- 0.8 0.8
1432 Eliška Semorádová ZŠ Pod Marjánkou 1 2 3 4 0.3 0.5 0.8
1433 Vojtěch Žďánský Březinky 2 1 3 4 0.5 0.3 0.8
1434 Matěj Reclík ZŠ Petrovice u Karviné 2 1 3 4 0.5 0.3 0.8
1435 Filip Stebel Panteři 3 -- 3 2 1.5 -- 1.5
1436 Jan Prášek ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín 3 -- 3 6 0.5 -- 0.5
1437 Jáchym Jirsa Benešovka 3 -- 3 4 0.8 -- 0.8
1438 Miroslav Vlček ZŠ a MŠ HABRY 2 1 3 5 0.4 0.2 0.6
1439 Lenka Včelaříková BUZULKA 1 2 3 4 0.3 0.5 0.8
1440 Jiří Michálek HRUŠOVANŠTÍ DRACI 3 -- 3 3 1 -- 1
1441 Viktor Borek ZŠ Horní Čermná -- 3 3 5 -- 0.6 0.6
1442 Štěpán Holakovský Koperníci -- 3 3 9 -- 0.3 0.3
1443 Jakub Lochman Tygříci 1 2 3 2 0.5 1 1.5
1444 Dalimil Krčma ZŠ TGM Otrokovice 2 1 3 11 0.2 0.1 0.3
1445 Jiří Valenta ZŠ ODRY Komenského 2 1 3 5 0.4 0.2 0.6
1446 Stanislav Novák DRACI PLUMLOV 1 2 3 4 0.3 0.5 0.8
1447 Tomáš Ferkl 15. ZŠ Most 1 2 3 5 0.2 0.4 0.6
1448 Ondřej Andrýsek Hoši Heyrák -- 3 3 11 -- 0.3 0.3
1449 Karel Strnad Bluďáci -- 3 3 10 -- 0.3 0.3
1450 Pavel Zlatohlávek ZŠ Lutín 3 -- 3 5 0.6 -- 0.6
1451 Tomáš Novotný Aligátoři Mokrá 2 1 3 9 0.2 0.1 0.3
1452 Filip Matůš Vrabčáci 2 1 3 6 0.3 0.2 0.5
1453 Jana Stočková Emilky 2 1 3 11 0.2 0.1 0.3
1454 David Zoubek ZŠ Kunštát 1 2 3 5 0.2 0.4 0.6
1455 Natálie Pavlidisová ZŠ Smržovka D 3 -- 3 13 0.2 -- 0.2
1456 Josef Pařil Chlapci ZŠ Libina 3 -- 3 4 0.8 -- 0.8
1457 David Veselý Rychlá Sedma 1 2 3 8 0.1 0.3 0.4
1458 David Štětka Králodvorští draci 2 1 3 4 0.5 0.3 0.8
1459 Elizabeth Lázňovská STONOŽKY - KATEŘINKY 2 1 3 4 0.5 0.3 0.8
1460 Marie Felixová ZŠ Staňkov 3 -- 3 6 0.5 -- 0.5
1461 Pavel Vítovec Masaryčka 3 -- 3 5 0.6 -- 0.6
1462 Monika Slabá ZŠ OHRAZENICE 2 1 3 4 0.5 0.3 0.8
1463 Jakub Bartoníček FC Teplice nad Metují 3 -- 3 2 1.5 -- 1.5
1464 Matyáš Štrégl Vrchlabáci 2 1 3 3 0.7 0.3 1
1465 Patrik Kolář Stínadláci -- 3 3 3 -- 1 1
1466 Matyáš Feltl TRUHLA -- 3 3 5 -- 0.6 0.6
1467 Anežka Šplíchalová ZŠ Na Nábřeží Havířov - Město 3 -- 3 6 0.5 -- 0.5
1468 Vratislav Havlovic Masarykova ZŠ Kdyně 3 -- 3 4 0.8 -- 0.8
1469 Roman Skoumal Maliňáci 3 -- 3 4 0.8 -- 0.8
1470 Jan Purma ZŠ Hradec Králové - Pouchov 3 -- 3 13 0.2 -- 0.2
1471 Kryštof Kutzler ZŠ Libochovice 2 1 3 10 0.2 0.1 0.3
1472 Daniel Bartoška Bílí tygři 2 1 3 5 0.4 0.2 0.6
1473 Ondřej Vít Hrancl Mikulov 3 -- 3 5 0.6 -- 0.6
1474 Tomáš Bis Bezručka 1 2 3 6 0.2 0.3 0.5
1475 Dominik Ludvík Kluci z Mladého 3 -- 3 2 1.5 -- 1.5
1476 Filip Kábrt ZŠ Velký Týnec 1 2 3 5 0.2 0.4 0.6
1477 Adam Wnetrzák Pozořice 1 2 3 5 0.2 0.4 0.6
1478 Jakub Pudil Draví lvi 3 -- 3 2 1.5 -- 1.5
1479 Jakub Grečnár ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská 3 -- 3 6 0.5 -- 0.5
1480 Ema Chvatíková Alšovačky5 2 1 3 21 0.1 0 0.1
1481 Tomáš Voříšek 33. základní škola Plzeň 2 1 3 9 0.2 0.1 0.3
1482 Jaroslav Michálek Podlesáci -- 3 3 4 -- 0.8 0.8
1483 Jan Rabinský Kylešovice 5 3 -- 3 18 0.2 -- 0.2
1484 Vojtěch Kříž Slovanka Česká Lípa 3 -- 3 10 0.3 -- 0.3
1485 Jan Hošek ZŠ Školní, Příbram VIII 2 1 3 4 0.5 0.3 0.8
1486 Eliška Kořínková Lvice Hradec Králové 3 -- 3 4 0.8 -- 0.8
1487 František Nakielný Fešáci z Osecké -- 3 3 2 -- 1.5 1.5
1488 Ondřej Pužman ZŠ KOSMONOSY 3 -- 3 3 1 -- 1
1489 Ondřej Šmejkal ZŠ MOJŽÍŘ 3 -- 3 3 1 -- 1
1490 Jiří Kratochvíl Lvíci 3 -- 3 7 0.4 -- 0.4
1491 Marek Šupich Butulka 3 -- 3 5 0.6 -- 0.6
1492 Petr Bývalec Hoši Heyrák 2 1 3 11 0.2 0.1 0.3
1493 Vojtěch Cabák Ámosci 1 2 3 5 0.2 0.4 0.6
1494 Patrik Černohorský TRUHLA 1 2 3 5 0.2 0.4 0.6
1495 Jakub Chaloupka ZŠ Chrast 2 1 3 3 0.7 0.3 1
1496 Marie Skřivánková Emilky 2 1 3 11 0.2 0.1 0.3
1497 Jiří Lanc 3.ZŠ Louny 3 -- 3 5 0.6 -- 0.6
1498 Tereza Jaudová ZŠ Horažďovice Blatenská 3 -- 3 2 1.5 -- 1.5
1499 Ondřej Gloza Ďáblíci 2 1 3 5 0.4 0.2 0.6
1500 Petr Špinka ZŠ TGM Lomnice n. P. - Yellow Devils 2 1 3 13 0.2 0.1 0.2
< Předchozí | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | Další >
Celkový počet hráčů s minimálně jedním bodem: 3105
Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/statistiky/15