Statistiky hráčů Statistiky hráčů

 
Vyčistit

Typ turnaje

Kategorie

 
 


# Jméno G A B Z Ø G Ø A Ø B
1501 Roman Klár Tygříci 1 2 3 4 0.3 0.5 0.8
1502 Eliška Mrtková Butulka 3 -- 3 13 0.2 -- 0.2
1503 Ondřej Chodura Slavkov u Opavy 3 -- 3 4 0.8 -- 0.8
1504 David Kříž Rychlá Sedma -- 3 3 8 -- 0.4 0.4
1505 Šimon Krivačka Králodvorští draci 3 -- 3 4 0.8 -- 0.8
1506 Sebastian Neuwirth ZŠ Petrovice u Karviné 1 2 3 4 0.3 0.5 0.8
1507 Petr Krátký PIRANI -- 3 3 4 -- 0.8 0.8
1508 Pavel Černý Lev Markvartice 2 1 3 6 0.3 0.2 0.5
1509 Filip Kudláček DREAM TEAM 3 -- 3 4 0.8 -- 0.8
1510 Jan Hecl Maliňáci -- 3 3 4 -- 0.8 0.8
1511 Lukáš Antonín ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod CH 1 2 3 10 0.1 0.2 0.3
1512 Tomáš Burián ZŠ Hradec Králové - Pouchov 3 -- 3 13 0.2 -- 0.2
1513 Martin Vašička Hoši Heyrák 2 1 3 11 0.2 0.1 0.3
1514 Tomáš Ivanyč BUZULKA -- 3 3 3 -- 1 1
1515 Dan Žalud Aligátoři Mokrá 2 1 3 9 0.2 0.1 0.3
1516 David Hejný Boys5_Milevsko 1 2 3 9 0.1 0.2 0.3
1517 Nela Drozdová Emilky 2 1 3 11 0.2 0.1 0.3
1518 Adam Pešek Dvaadvacítka 2 1 3 3 0.7 0.3 1
1519 Jakub Mynařík ZŠ Velký Týnec -- 3 3 5 -- 0.6 0.6
1520 David Petera Třebechovští válečníci 3 -- 3 6 0.5 -- 0.5
1521 Jáchym Thor ZŠ Pod Marjánkou 2 1 3 4 0.5 0.3 0.8
1522 Tomáš Král Boys5_Milevsko 2 1 3 9 0.2 0.1 0.3
1523 David Riška Podlesáci 3 -- 3 4 0.8 -- 0.8
1524 Benjamín Jaromír Vybíhal ZŠ Na Nábřeží Havířov - Město -- 3 3 4 -- 0.8 0.8
1525 Vít Olšan ZŠ Kunštát 2 1 3 5 0.4 0.2 0.6
1526 Matěj Kyjanica Korýši 1 2 3 4 0.3 0.5 0.8
1527 Václav Kříž Slovanka Česká Lípa 3 -- 3 10 0.3 -- 0.3
1528 Přemysl Nosek Vodníci -- 3 3 7 -- 0.4 0.4
1529 Eva Hofferíková ZŠ Šitbořice Dívky 2 1 3 11 0.2 0.1 0.3
1530 Tomáš Šlosar Reptile Boys Team -- 3 3 5 -- 0.6 0.6
1531 Edvard Kincl ZŠ Poláčkova 2 1 3 2 1 0.5 1.5
1532 Adam Ferenci Mládežka 2 1 3 7 0.3 0.1 0.4
1533 Isabela Burianová ZŠ Horní Čermná 3 -- 3 4 0.8 -- 0.8
1534 Richard Juřica ZŠ J.A. Komenského Brandýs nad Orlicí -- 3 3 5 -- 0.6 0.6
1535 Martin Jaroš Hálkováčci 3 -- 3 5 0.6 -- 0.6
1536 Michal Kvasnica ZŠ Město Albrechtice 2 1 3 4 0.5 0.3 0.8
1537 NIko Arramach ZŠ Staňkov 2 1 3 8 0.3 0.1 0.4
1538 Šimon Čech Lubina 3 -- 3 3 1 -- 1
1539 Filip Kovařík ZŠ Na Výsluní Uherský Brod 3 -- 3 6 0.5 -- 0.5
1540 Adam Venera FlorbalTýmOkružní 2 1 3 4 0.5 0.3 0.8
1541 Vojtěch Taláb Bezručka 1 2 3 6 0.2 0.3 0.5
1542 Milan Hlaváček Podhrad 3 -- 3 5 0.6 -- 0.6
1543 Martin Janočko Proskovice 2 1 3 8 0.3 0.1 0.4
1544 Antonín Škrdla ZŠ Třešť 2 1 3 8 0.3 0.1 0.4
1545 Michal Janouch ZŠ a MŠ HABRY 3 -- 3 5 0.6 -- 0.6
1546 Vladimír Nedvídek Třebechovští válečníci 3 -- 3 6 0.5 -- 0.5
1547 Daniel Štěpánek Fešáci z Osecké 3 -- 3 2 1.5 -- 1.5
1548 Jiří Ježek ZŠ a MŠ Studenec 3 -- 3 4 0.8 -- 0.8
1549 Matyáš Pecháček Červenka 3 -- 3 10 0.3 -- 0.3
1550 Miroslav Gorol ZŠ MOJŽÍŘ 1 2 3 3 0.3 0.7 1
1551 Jakub Kotásek ZŠ Elišky Přemyslovny 1 2 3 5 0.2 0.4 0.6
1552 Ondřej Němec ZŠ Město Albrechtice 3 -- 3 4 0.8 -- 0.8
1553 Miroslav Mandys Hoši Heyrák 1 2 3 11 0.1 0.2 0.3
1554 Adam Šťastný F.A.T.R. Dubňany 2 1 3 8 0.3 0.1 0.4
1555 Marek Kouřil ZŠ ÚSTAVNÍ 1 2 3 3 0.3 0.7 1
1556 Viktorie Pávková ZŠ Campanus, Praha 11 1 2 3 5 0.2 0.4 0.6
1557 Dominik Badi Medvědi 3 -- 3 3 1 -- 1
1558 Petr Hanuš Základní škola Velké Březno 3 -- 3 4 0.8 -- 0.8
1559 Pavol Jan Popovich ZŠ Univerzum -- 3 3 3 -- 1 1
1560 Viktorie Daranská ZŠ Smržovka D 2 1 3 13 0.2 0.1 0.2
1561 Zbyněk Thiel ZŠ Nová Paka, Husitská 1 2 3 3 0.3 0.7 1
1562 tomáš chodura SPORTOVKA HRADIŠTĚ 3 -- 3 10 0.3 -- 0.3
1563 Daniel Seiner Bad Boys Dubí 3 -- 3 10 0.3 -- 0.3
1564 Milan Jedlička Fbc Panthers Božice 2 1 3 8 0.3 0.1 0.4
1565 Michael Korytář ZŠ Smetanova Skuteč 2 1 3 9 0.2 0.1 0.3
1566 David Vaníček Draci Dobřany 3 -- 3 4 0.8 -- 0.8
1567 Marek Smrčka BULDOCI 3 -- 3 4 0.8 -- 0.8
1568 Matyáš Kolařík DREAM TEAM 1 2 3 4 0.3 0.5 0.8
1569 Anna Mamulová ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín D 2 1 3 7 0.3 0.1 0.4
1570 Dominik Musil ZŠ Ještědská 2 1 3 9 0.2 0.1 0.3
1571 Miloslav Lux Koperníci 2 1 3 9 0.2 0.1 0.3
1572 Jan Fictum ZŠ Libochovice 3 -- 3 10 0.3 -- 0.3
1573 Martin Fried BÝCI - KAT E ŘINKY 3 -- 3 2 1.5 -- 1.5
1574 Marek Salay ZŠ Břeclav Slovácká 3 -- 3 5 0.6 -- 0.6
1575 Matěj Horký ZŠ Jaroměř 1 2 3 6 0.2 0.3 0.5
1576 Martin Prošek ZŠ Tábor,Zborovská 2696 3 -- 3 5 0.6 -- 0.6
1577 Monika Hrubá Děvčata ZŠ a MŠ Hrabišín 3 -- 3 3 1 -- 1
1578 Patrik Studenovský FZŠ BEES Táborská 1 2 3 2 0.5 1 1.5
1579 Jan Kašpar Dragoni 2 1 3 4 0.5 0.3 0.8
1580 Filip Vaculík ZŠ Lutín 2 1 3 5 0.4 0.2 0.6
1581 Michal Stružík Kylešovice 5 2 1 3 18 0.1 0.1 0.2
1582 Kateřina Jurajdová Rychlé holky 1 2 3 5 0.2 0.4 0.6
1583 Filip Špaček NINJOVÉ 3 -- 3 12 0.3 -- 0.3
1584 Jan Sapoušek ZŠ a MŠ Horní Jiřetín 2 1 3 4 0.5 0.3 0.8
1585 Adéla Pastyříková Dračice Chotoviny 2 1 3 7 0.3 0.1 0.4
1586 Jan Sebastian Konečný ZŠ KOSMONOSY 2 1 3 3 0.7 0.3 1
1587 Nikolas Brodský ZŠ Žehušice 3 -- 3 8 0.4 -- 0.4
1588 Marek Polák Běláci 3 -- 3 3 1 -- 1
1589 Martin Bořucký Štěpánkovice 2 1 3 4 0.5 0.3 0.8
1590 Vojtěch Tomko Bernartice 2 1 3 3 0.7 0.3 1
1591 Lukáš Vávra Zárka 3 -- 3 2 1.5 -- 1.5
1592 Hubert Waněk Vrchlabáci 1 2 3 3 0.3 0.7 1
1593 Tomáš Bureš 1.ZŠ Dobříš 3 -- 3 8 0.4 -- 0.4
1594 David Žilík Palacká 2 -- 3 3 4 -- 0.8 0.8
1595 Nikol Krulová Tygřice Hostěradice 3 -- 3 3 1 -- 1
1596 Mikuláš Černý Hrancl Mikulov 3 -- 3 5 0.6 -- 0.6
1597 Vojtěch Žďánský Březinky 2 1 3 4 0.5 0.3 0.8
1598 Matěj Reclík ZŠ Petrovice u Karviné 2 1 3 4 0.5 0.3 0.8
1599 Filip Stebel Panteři 3 -- 3 2 1.5 -- 1.5
1600 Petr Ort Bousováci 3 -- 3 3 1 -- 1
< Předchozí | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | Další >
Celkový počet hráčů s minimálně jedním bodem: 3105
Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/statistiky/16