Statistiky hráčů Statistiky hráčů

 
Vyčistit

Typ turnaje

Kategorie

 
 


# Jméno G A B Z Ø G Ø A Ø B
1701 Kristýna Žilková Dračice Chotoviny 2 -- 2 7 0.3 -- 0.3
1702 Tomáš Hák ZŠ Malšice 2 -- 2 3 0.7 -- 0.7
1703 Adéla Vítová ZŠ Nová Paka, Husitská 2 -- 2 15 0.1 -- 0.1
1704 Matěj Kučera Vodníci -- 2 2 7 -- 0.3 0.3
1705 Jan Procházka Red hill boys 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
1706 Martin Košťálek Seventeam.cv -- 2 2 10 -- 0.2 0.2
1707 Ondřej Merxbauer Bojovníci -- 2 2 2 -- 1 1
1708 František Kuřík ZŠ a MŠ Studenec 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
1709 Lukáš Rybka Červenka -- 2 2 10 -- 0.2 0.2
1710 Filip Galič Mazuráci -- 2 2 3 -- 0.7 0.7
1711 Matyáš Černý Slovanka Česká Lípa -- 2 2 10 -- 0.2 0.2
1712 Jakub Orgoň Draci Dubí 2 -- 2 3 0.7 -- 0.7
1713 Tadeáš Kulhánek ZŠ Předměřice -- 2 2 6 -- 0.3 0.3
1714 Leoš Veselý ZŠ Husova Brno 2 -- 2 5 0.4 -- 0.4
1715 Tomáš Magera Kometa Havířov -- 2 2 4 -- 0.5 0.5
1716 Jiří Poslt ZŠ Radvanice 1 1 2 3 0.3 0.3 0.7
1717 Jolana Jiráková ZŠ Třešť 1 1 2 4 0.3 0.3 0.5
1718 Tom Mareček ZŠ Poláčkova 1 1 2 2 0.5 0.5 1
1719 Zdeněk Čermák Zárka 2 -- 2 2 1 -- 1
1720 Matěj Bret ZŠnáměstí Míru Nový Bor 2 -- 2 3 0.7 -- 0.7
1721 Jakub Vinař ZŠ Vinařská 1 1 2 5 0.2 0.2 0.4
1722 Tomáš Hodina Horšovský Týn 1 1 2 4 0.3 0.3 0.5
1723 Libor Kuba Šikovná škola Šumná -- 2 2 3 -- 0.7 0.7
1724 Anežka Zábranská ZŠ Campanus, Praha 11 1 1 2 5 0.2 0.2 0.4
1725 Jakub Zajíček ZŠ Benátky nad Jizerou 2 -- 2 3 0.7 -- 0.7
1726 Jakub Verner Fulnečtí tygři -- 2 2 5 -- 0.4 0.4
1727 Filip Davidík ZŠ Mšec 1 1 2 2 0.5 0.5 1
1728 Václav Kyslík Základní škola Smiřice 1 1 2 6 0.2 0.2 0.3
1729 Julie Toupalová ZŠ a MŠ Petřiny - jih 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
1730 Marek Novotný ZŠ Újezd u Brna -- 2 2 11 -- 0.2 0.2
1731 Milan Žáček Bousováci 2 -- 2 3 0.7 -- 0.7
1732 Jan Směšný Orli Mutěnická -- 2 2 5 -- 0.4 0.4
1733 Sandra Kučerová Domky dívky -- 2 2 5 -- 0.4 0.4
1734 Anne-Marie Němečková Red hill girls -- 2 2 9 -- 0.2 0.2
1735 Aneta Petránková ZŠ Pod Marjánkou 1 1 2 4 0.3 0.3 0.5
1736 Denis Muller Dynamiters 2 -- 2 9 0.2 -- 0.2
1737 Pavel Chytil ZŠ Město Albrechtice -- 2 2 4 -- 0.5 0.5
1738 Petr Hlavatý ZŠ Louny,Přemyslovců 2 -- 2 3 0.7 -- 0.7
1739 Richard Koubek BOROVACI -- 2 2 8 -- 0.3 0.3
1740 Jiří Sunegha ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín 1 1 2 6 0.2 0.2 0.3
1741 Klára Rosmarinová Základní škola Příbor, Jičínská 486 -- 2 2 8 -- 0.3 0.3
1742 Dominik Pilka Bleskouni 2 -- 2 3 0.7 -- 0.7
1743 Tomáš Jeřábek Kolofanti 2 -- 2 3 0.7 -- 0.7
1744 David Procházka Klokani 1 1 2 4 0.3 0.3 0.5
1745 Petr Hájek Velvaráci 1 1 2 3 0.3 0.3 0.7
1746 Tomáš Lisý HRUŠOVANŠTÍ DRACI 2 -- 2 3 0.7 -- 0.7
1747 Marek Fric Sluneční -- 2 2 4 -- 0.5 0.5
1748 Anička Konečná Ďáblice z Dobětic -- 2 2 16 -- 0.1 0.1
1749 Jakub Tomašek ZŠ Štěnovice 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
1750 Tomáš Nguyen MASARBOYS 1 1 2 5 0.2 0.2 0.4
1751 Lukáš Ranný ZŠ Josefa Gočára 1 1 2 6 0.2 0.2 0.3
1752 Michal Vacek Draci Hostěradice 2 -- 2 3 0.7 -- 0.7
1753 radim drbušek ZŠ Jezernice 1 1 2 2 0.5 0.5 1
1754 Daniel Křistek Dravci -- 2 2 4 -- 0.5 0.5
1755 Pavla Dočkalová ZŠ Lutín 2 -- 2 15 0.1 -- 0.1
1756 Martin Turek Robinsoni 2 -- 2 2 1 -- 1
1757 Michal Ožana Emílci 2 -- 2 3 0.7 -- 0.7
1758 Jakub Řehák Bojovníci 1 1 2 2 0.5 0.5 1
1759 Terezie Morská ZŠ Na Nábřeží Havířov - Město 2 -- 2 6 0.3 -- 0.3
1760 Tom Sebastian Riley Základní škola Rudná 1 1 2 9 0.1 0.1 0.2
1761 Martin Mikeš Fešáci z Osecké -- 2 2 2 -- 1 1
1762 Jana Kejmarová ZŠ a MŠ Studenec 1 1 2 3 0.3 0.3 0.7
1763 František Racek Draci -- 2 2 5 -- 0.4 0.4
1764 Ondřej Klíma ZŠ Libochovice 1 1 2 10 0.1 0.1 0.2
1765 Jakub Ježek ZŠ MOJŽÍŘ 1 1 2 3 0.3 0.3 0.7
1766 Matyáš Hrach rakety 2 -- 2 3 0.7 -- 0.7
1767 Natálie Rohelová ZŠ a MŠ Štramberk -- 2 2 5 -- 0.4 0.4
1768 Daniel Horák Smetaňáci 1 1 2 4 0.3 0.3 0.5
1769 Matyáš Mašek ZŠ Klenčí pod Čerchovem 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
1770 Adéla Bysterská ZŠ Příbram,28.října-dívky -- 2 2 9 -- 0.2 0.2
1771 Jakub Hrdý ZŠ Otevřená Žebětín 2 -- 2 5 0.4 -- 0.4
1772 Adéla Rigová Klokanice 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
1773 Stanislav Nácar ZŠ Kamenická- Zabijáci -- 2 2 12 -- 0.2 0.2
1774 Tomáš Chrudina Vrabčáci 2 -- 2 6 0.3 -- 0.3
1775 Ondřej Chylík Dravci 1 1 2 3 0.3 0.3 0.7
1776 Kateřina Borůvková Základní škola Mládežnická, Trutnov 2 -- 2 7 0.3 -- 0.3
1777 Tomáš Koudelka ZŠ Chyšky -- 2 2 4 -- 0.5 0.5
1778 Jan Vach ZŠ Kunštát 1 1 2 5 0.2 0.2 0.4
1779 Filip Sachl DRACI SLANÝ 2 -- 2 3 0.7 -- 0.7
1780 Daniel Kubík ZŠ Rokytnice v Orlických horách 2 -- 2 3 0.7 -- 0.7
1781 Václav Holeček ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana 2 -- 2 2 1 -- 1
1782 Eliška Prokopcová Hálkova 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
1783 Jan Kadlec Chodovec 2 -- 2 6 0.3 -- 0.3
1784 Ondřej Polehňa ZŠ Uherský Ostroh 2 -- 2 6 0.3 -- 0.3
1785 Dominik Hroneš ZŠ Černilov 1 1 2 6 0.2 0.2 0.3
1786 Petr Kubín ZŠ Trmice -- 2 2 3 -- 0.7 0.7
1787 Dykast Vladimír ZŠ Havlíčkova Litoměřice -- 2 2 10 -- 0.2 0.2
1788 Tereza Rádlová ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín D 2 -- 2 7 0.3 -- 0.3
1789 Markéta Válková STONOŽKY - KATEŘINKY -- 2 2 4 -- 0.5 0.5
1790 Denisa Tupá Komety 1 1 2 12 0.1 0.1 0.2
1791 David Procházka DRACI PLUMLOV -- 2 2 4 -- 0.5 0.5
1792 Tomáš Daněk Palacká 2 1 1 2 4 0.3 0.3 0.5
1793 Jiří Toman Alšováci5 2 -- 2 7 0.3 -- 0.3
1794 Vítek Šedivý 33. základní škola Plzeň 2 -- 2 9 0.2 -- 0.2
1795 Dominik Kynšt Maliňáci -- 2 2 4 -- 0.5 0.5
1796 Jan Josef Brychta Základní škola Rudná 2 -- 2 9 0.2 -- 0.2
1797 Mark Slezák Lubina 2 -- 2 3 0.7 -- 0.7
1798 Kryštof Zouhar ZŠ TGM Otrokovice 1 1 2 11 0.1 0.1 0.2
1799 Jiří Bursa Lítí lišáci 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
1800 Natálie Dvořáková Masaryčka Janovice 2 -- 2 3 0.7 -- 0.7
< Předchozí | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | Další >
Celkový počet hráčů s minimálně jedním bodem: 3105
Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/statistiky/18