Statistiky hráčů Statistiky hráčů

 
Vyčistit

Typ turnaje

Kategorie

 
 


# Jméno G A B Z Ø G Ø A Ø B
1801 Natálie Rohelová ZŠ a MŠ Štramberk -- 2 2 5 -- 0.4 0.4
1802 Daniel Horák Smetaňáci 1 1 2 4 0.3 0.3 0.5
1803 Matyáš Mašek ZŠ Klenčí pod Čerchovem 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
1804 Vítek Šedivý 33. základní škola Plzeň 2 -- 2 9 0.2 -- 0.2
1805 Adéla Bysterská ZŠ Příbram,28.října-dívky -- 2 2 9 -- 0.2 0.2
1806 Jakub Hrdý ZŠ Otevřená Žebětín 2 -- 2 5 0.4 -- 0.4
1807 Adéla Rigová Klokanice 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
1808 Stanislav Nácar ZŠ Kamenická- Zabijáci -- 2 2 12 -- 0.2 0.2
1809 Tomáš Chrudina Vrabčáci 2 -- 2 6 0.3 -- 0.3
1810 Ondřej Chylík Dravci 1 1 2 3 0.3 0.3 0.7
1811 Kateřina Borůvková Základní škola Mládežnická, Trutnov 2 -- 2 7 0.3 -- 0.3
1812 Tomáš Koudelka ZŠ Chyšky -- 2 2 4 -- 0.5 0.5
1813 Jan Vach ZŠ Kunštát 1 1 2 5 0.2 0.2 0.4
1814 Filip Sachl DRACI SLANÝ 2 -- 2 3 0.7 -- 0.7
1815 Daniel Kubík ZŠ Rokytnice v Orlických horách 2 -- 2 3 0.7 -- 0.7
1816 Václav Holeček ZŠ Týn nad Vltavou, Malá Strana 2 -- 2 2 1 -- 1
1817 Eliška Prokopcová Hálkova 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
1818 Jan Kadlec Chodovec 2 -- 2 6 0.3 -- 0.3
1819 Ondřej Polehňa ZŠ Uherský Ostroh 2 -- 2 6 0.3 -- 0.3
1820 Matěj Kucr Slovanka Česká Lípa 2 -- 2 10 0.2 -- 0.2
1821 Kryštof Sedílek Zajíci NHK 2 -- 2 6 0.3 -- 0.3
1822 Jiří Šíma ŠTĚPÁNOV NAD SVRATKOU 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
1823 Markéta Válková STONOŽKY - KATEŘINKY -- 2 2 4 -- 0.5 0.5
1824 Denisa Tupá Komety 1 1 2 12 0.1 0.1 0.2
1825 David Procházka DRACI PLUMLOV -- 2 2 4 -- 0.5 0.5
1826 Tomáš Daněk Palacká 2 1 1 2 4 0.3 0.3 0.5
1827 Štěpán Trochta Tygři z Borku 1 1 2 12 0.1 0.1 0.2
1828 Jiří Toman Alšováci5 2 -- 2 7 0.3 -- 0.3
1829 Dominik Kynšt Maliňáci -- 2 2 4 -- 0.5 0.5
1830 Jan Josef Brychta Základní škola Rudná 2 -- 2 9 0.2 -- 0.2
1831 Mark Slezák Lubina 2 -- 2 3 0.7 -- 0.7
1832 Kryštof Zouhar ZŠ TGM Otrokovice 1 1 2 11 0.1 0.1 0.2
1833 Jiří Bursa Lítí lišáci 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
1834 Natálie Dvořáková Masaryčka Janovice 2 -- 2 3 0.7 -- 0.7
1835 Ondřej Hradil Devils Zlín 1 1 2 21 0 0 0.1
1836 Denis Danihel Vápenští lvi 1 1 2 5 0.2 0.2 0.4
1837 Elisabeta Portešová Klokanice 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
1838 Marcel Kalfiřt Podlesáci 1 1 2 4 0.3 0.3 0.5
1839 Michal Kafka ZŠ a MŠ HABRY 1 1 2 5 0.2 0.2 0.4
1840 Viktorie Vágnerová BUZULKA 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
1841 Patrik Surovec HRUŠOVANŠTÍ DRACI 2 -- 2 3 0.7 -- 0.7
1842 Radek Brt Bojovníci 1 1 2 2 0.5 0.5 1
1843 Vojtěch Kopecký Hrošíci -- 2 2 3 -- 0.7 0.7
1844 Petr Folprecht ZŠ Neratovice 1 1 2 2 0.5 0.5 1
1845 Adam Abrahámek Fešáci z Osecké 2 -- 2 2 1 -- 1
1846 Denis Straka Pohořelští Tygři 2 -- 2 5 0.4 -- 0.4
1847 Šimon Fric Červenka 2 -- 2 10 0.2 -- 0.2
1848 Jaroslav Hořejší Draci Dubí 2 -- 2 3 0.7 -- 0.7
1849 David Kužnini ZŠ Husova Brno 1 1 2 5 0.2 0.2 0.4
1850 Martin Juščík Kometa Havířov 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
1851 Jaromír Liška ZŠ Dr.F.L. Riegra Semily 1 1 2 4 0.3 0.3 0.5
1852 Richard Smrž SC Fast Rockets Ostrčilka 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
1853 Václav Fejfar zš Bratronice 1 1 2 2 0.5 0.5 1
1854 Martin Müller ZŠ Poláčkova 2 -- 2 2 1 -- 1
1855 Barbora Željazková ZŠ OHRAZENICE 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
1856 Ondřej Štěpánek TRUHLA -- 2 2 5 -- 0.4 0.4
1857 Martina Smejkalová Emilky 2 -- 2 11 0.2 -- 0.2
1858 Filip Lorenc ZŠ Jižní, Česká Lípa, chlapci 2 -- 2 3 0.7 -- 0.7
1859 Anežka Babůrková ZŠ Smržovka D 1 1 2 13 0.1 0.1 0.2
1860 Michaela Sudová ZŠ a MŠ Petřiny - jih 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
1861 Zuzana Zavřelová Domky dívky -- 2 2 5 -- 0.4 0.4
1862 Julianna Mišurová Red hill girls -- 2 2 9 -- 0.2 0.2
1863 Dominik Příhoda Panteři -- 2 2 3 -- 0.7 0.7
1864 Michal Kuchař Kmochova dvojka Kolín 1 1 2 3 0.3 0.3 0.7
1865 Patrik Tarabik ZŠ Město Albrechtice -- 2 2 4 -- 0.5 0.5
1866 Radek Korba ZŚ Okříšky 2 -- 2 7 0.3 -- 0.3
1867 Pavel Břicháček Skoty tým chlapci 1 1 2 4 0.3 0.3 0.5
1868 Libor Papež Dvaadvacítka 2 -- 2 3 0.7 -- 0.7
1869 David Homolka ZŠ Za Branou 1 1 2 5 0.2 0.2 0.4
1870 Josef Feko ZŠ Josefa Gočára 1 1 2 6 0.2 0.2 0.3
1871 Jan Doskočil Jazykovka 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
1872 Radek Laitner Kravsko 1 1 2 8 0.1 0.1 0.3
1873 Martin Novák ZŠ OPAVA-KOMÁROV 2 -- 2 7 0.3 -- 0.3
1874 Marek Zigmund Borci 1 1 2 5 0.2 0.2 0.4
1875 Matyáš Skřipčák Proskovice -- 2 2 8 -- 0.3 0.3
1876 Ondřej Tomšík Šestka 1 1 2 13 0.1 0.1 0.2
1877 Matouš Sákra Resslovka Pardubice 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
1878 Lukáš Fink ZŠ Štěnovice 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
1879 Jakub Havel ZŠ Hovorčovická -- 2 2 4 -- 0.5 0.5
1880 Jan Mazoch NINJOVÉ 2 -- 2 12 0.2 -- 0.2
1881 Jan Hartl Dvaadvacítka 2 -- 2 3 0.7 -- 0.7
1882 Jakub Kocián ŠFbK Dalmatini Višňová 2 -- 2 5 0.4 -- 0.4
1883 Martin Frančík ZŠ KomHor 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
1884 Štěpán Palowski Broučci 2 -- 2 4 0.5 -- 0.5
1885 Lucie Kovářová BUZULKA 1 1 2 4 0.3 0.3 0.5
1886 Ondra Janík Dravci 1 1 2 4 0.3 0.3 0.5
1887 Petra Zezulová Stodská děvčata 2 -- 2 6 0.3 -- 0.3
1888 Petr Kubeš Běláci 2 -- 2 3 0.7 -- 0.7
1889 Filip Šosvald 1.ZŠ MH 2 -- 2 2 1 -- 1
1890 Adéla Vilímová ZŠ Na Nábřeží Havířov - Město 2 -- 2 6 0.3 -- 0.3
1891 Jan Valdman Fešáci z Osecké -- 2 2 2 -- 1 1
1892 jonáš kopačka Sokolovská 1 -- 2 2 3 -- 0.7 0.7
1893 Jan Hriško Červenka 1 1 2 10 0.1 0.1 0.2
1894 Erik Žigmund ZŠ ODRY Komenského 2 -- 2 5 0.4 -- 0.4
1895 Jakub Mátl Mládežka -- 2 2 7 -- 0.3 0.3
1896 Hynek Pěkný ZŠ Bratrská -- 2 2 7 -- 0.3 0.3
1897 Marek Paulík ZŠ a MŠ Blažovice 1 1 2 5 0.2 0.2 0.4
1898 Lukáš Peichl Bluďáci -- 2 2 10 -- 0.2 0.2
1899 Marek Skácel Dubicko -- 2 2 3 -- 0.7 0.7
1900 Vojtěch Sedláček ZŠ Lutín 1 1 2 5 0.2 0.2 0.4
< Předchozí | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | Další >
Celkový počet hráčů s minimálně jedním bodem: 3105
Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/statistiky/19