Statistiky hráčů Statistiky hráčů

 
Vyčistit

Typ turnaje

Kategorie

 
 


# Jméno G A B Z Ø G Ø A Ø B
101 Jan Karásek Základní škola Rudná 17 4 21 9 1.9 0.4 2.3
102 Dominik Koubek Kupkova 19 2 21 11 1.7 0.2 1.9
103 Karel Brejcha LVI ŠTEFÁNIKOVA 18 3 21 8 2.3 0.4 2.6
104 Robin Hromeček ZŠ Březolupy 21 -- 21 6 3.5 -- 3.5
105 Marek Hrbek 1.ZŠ Dobříš 5 16 21 8 0.6 2 2.6
106 Matyáš Ondrík ZŠ Kunratice 11 10 21 15 0.7 0.7 1.4
107 Michal Šubert Proskovice 13 8 21 8 1.6 1 2.6
108 Jaroslav Šešina Smog 18 3 21 11 1.6 0.3 1.9
109 Natálie Hlůžová ZŠ Smržovka D 14 7 21 13 1.1 0.5 1.6
110 Adam Kotrba Boys5_Milevsko 16 4 20 9 1.8 0.4 2.2
111 Adam Petříček Mozarťáci 13 7 20 7 1.9 1 2.9
112 Marek Kirschbaum Hoši Heyrák 14 6 20 11 1.3 0.5 1.8
113 Andrea Bukvajová ZŠ Chodov 14 6 20 11 1.3 0.5 1.8
114 Daniel Šich ZŠ Smržovka 16 4 20 7 2.3 0.6 2.9
115 Lukáš Decker ZŠ Staňkov 15 5 20 8 1.9 0.6 2.5
116 Martin Sobotka Šestka 9 11 20 13 0.7 0.8 1.5
117 Vít Honzík ZŠ Ještědská 10 10 20 9 1.1 1.1 2.2
118 Dominik Bambuch ZŠ Pšovka Mělník 16 4 20 3 5.3 1.3 6.7
119 Nikola Hrabánková ZŠ Kunratice 16 4 20 5 3.2 0.8 4
120 Matěj Vít ZŠ a MŠ Pod Ralskem 16 4 20 8 2 0.5 2.5
121 Petr Vávra ZŠ Chodov 16 3 19 3 5.3 1 6.3
122 Monika Kadlečková Butulka 16 3 19 13 1.2 0.2 1.5
123 Lukáš Chuděj ZŠ U Stadionu Uničov 18 1 19 9 2 0.1 2.1
124 Ivan Šumilov ZŠ Kunratice 11 8 19 15 0.7 0.5 1.3
125 Karolína Kašparová ZŠ Smržovka D 14 5 19 13 1.1 0.4 1.5
126 Luboš Bavlnka Kinder Team Adamov 15 4 19 5 3 0.8 3.8
127 Petr Frúhauf Rychlá Sedma 12 7 19 8 1.5 0.9 2.4
128 Erik Mareš ZŠ TGM Hrádek nad Nisou 17 2 19 7 2.4 0.3 2.7
129 Matěj Šebek tvj chlumcany 19 -- 19 8 2.4 -- 2.4
130 Tomáš Jurenka Sluneční 17 2 19 4 4.3 0.5 4.8
131 Luxemburk Tygři ZŠ Budiměřice 15 4 19 2 7.5 2 9.5
132 Lukáš Suchánek Tygři z Borku 5 14 19 12 0.4 1.2 1.6
133 Filip Sklenář ZŠ Nečín 7 12 19 9 0.8 1.3 2.1
134 Jan Blažek Slovanka Česká Lípa 19 -- 19 10 1.9 -- 1.9
135 Jiří Hladík Tuleni 13 6 19 10 1.3 0.6 1.9
136 Marek Golas NINJOVÉ 15 4 19 12 1.3 0.3 1.6
137 Pavel Mazák Bluďáci 17 2 19 10 1.7 0.2 1.9
138 Tomáš Zaal LVI ŠTEFÁNIKOVA 8 11 19 8 1 1.4 2.4
139 Štěpán Christian ZŠ Strážek 8 11 19 4 2 2.8 4.8
140 Kateřina Vokálová ZŠ Šitbořice Dívky 16 2 18 11 1.5 0.2 1.6
141 Pavel Horáček Vodníci 13 5 18 7 1.9 0.7 2.6
142 Ludmila Halasová ZŠ Šitbořice Dívky 9 9 18 11 0.8 0.8 1.6
143 Martin Myška Tuleni 12 6 18 10 1.2 0.6 1.8
144 Michal Havran ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 18 -- 18 14 1.3 -- 1.3
145 Ondřej Petrů Základní škola Mládežnická, Trutnov 11 7 18 7 1.6 1 2.6
146 Luboš Hartl ZŠ Třešť 12 6 18 8 1.5 0.8 2.3
147 Ondřej Pecka Brána jazyků 5 13 18 9 0.6 1.4 2
148 Joshua Mácha Jednička 17 1 18 10 1.7 0.1 1.8
149 Natálie Hoření ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín D 17 1 18 7 2.4 0.1 2.6
150 Patrik Hrubý ZŠ Plánická KT 15 3 18 13 1.2 0.2 1.4
151 Patrik Pusztai TRUHLA 10 8 18 5 2 1.6 3.6
152 Matěj Hrstka TRUHLA 16 2 18 5 3.2 0.4 3.6
153 Josef Vognar ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 12 6 18 14 0.9 0.4 1.3
154 Patolán Tomáš ZŠ Havlíčkova Litoměřice 10 8 18 10 1 0.8 1.8
155 Jiří Sadil Bluďáci 11 6 17 10 1.1 0.6 1.7
156 Jan Modráček Prosetín 1 15 2 17 4 3.8 0.5 4.3
157 Ondřej Bím ZŠ Ještědská 14 3 17 9 1.6 0.3 1.9
158 Viktor Kazda Lvíčata 17 -- 17 9 1.9 -- 1.9
159 Ondřej Sedlák Dynamiters 3 14 17 9 0.3 1.6 1.9
160 Kozohorská Ester Holčičky 7 10 17 9 0.8 1.1 1.9
161 Barbora Špačková ZŠ Chodov 9 8 17 11 0.8 0.7 1.5
162 Jan Besta Piráti ze Svinova 15 2 17 4 3.8 0.5 4.3
163 Lukáš Matoušek Mládežka 11 6 17 7 1.6 0.9 2.4
164 Pavel Hrabec Kylešovice 5 15 2 17 18 0.8 0.1 0.9
165 Jan Sklenář Tygři z Borku 7 10 17 12 0.6 0.8 1.4
166 Adam Pech 1. ZŠ Sedlčany 15 2 17 5 3 0.4 3.4
167 Adam Khalaila Rytíři Dlouhého lánu 10 7 17 7 1.4 1 2.4
168 Šimon Opp ZŠ Čelákovice 13 4 17 8 1.6 0.5 2.1
169 Veronika Balejová ZŠ Campanus, Praha 11 15 2 17 5 3 0.4 3.4
170 Anna Šípková ZŠ Smržovka D 8 9 17 13 0.6 0.7 1.3
171 Štěpán Chaloupek Základní škola a Mateřská škola Meziboří 9 8 17 10 0.9 0.8 1.7
172 Doubek Martin ZŠ Plánická KT 9 7 16 13 0.7 0.5 1.2
173 Jiří Dostál RG a ZŠ města PV 12 4 16 10 1.2 0.4 1.6
174 Vojtěch Janík Chodovec 9 7 16 6 1.5 1.2 2.7
175 Štěpán Trakal Opičáci Koberovy 13 3 16 4 3.3 0.8 4
176 David Kučera ZŚ Okříšky 13 3 16 7 1.9 0.4 2.3
177 Andrea Kalousová Bělky 15 1 16 10 1.5 0.1 1.6
178 Jakub Jílek K4 14 2 16 7 2 0.3 2.3
179 Filip Kleštinec Bodlinka Dobruška 15 1 16 8 1.9 0.1 2
180 Adam Trumpeš Pohořelští Tygři 9 7 16 5 1.8 1.4 3.2
181 Milan Sucharda ZŠ TGM Lomnice n. P. - Yellow Devils 11 5 16 13 0.8 0.4 1.2
182 Daniel Kuchárik ZŠ Plánická KT 14 2 16 13 1.1 0.2 1.2
183 Václav Svach Tygři - ZŠ F.L.Č. Strakonice 6 10 16 21 0.3 0.5 0.8
184 Jindřich Šplechta 15. ZŠ Most 15 1 16 5 3 0.2 3.2
185 Tomáš Loukota 4.ZŠ Most 11 5 16 5 2.2 1 3.2
186 Luděk Abrahám ZŠ Jablonné nad Orlicí 10 6 16 10 1 0.6 1.6
187 Karel Ponča Kuklenští štíři 11 5 16 13 0.8 0.4 1.2
188 Tomáš Dibelka ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská 15 1 16 6 2.5 0.2 2.7
189 Kateřina Hesová Komety 14 2 16 12 1.2 0.2 1.3
190 Veronika Kopecká Crazy Girls Dubí 7 9 16 9 0.8 1 1.8
191 Pavel Krotil PIRANI 16 -- 16 4 4 -- 4
192 Tomáš Hanák ŽELÁTKY 10 6 16 19 0.5 0.3 0.8
193 David Ležák ZŠ a MŠ Pod Ralskem 10 6 16 8 1.3 0.8 2
194 Martin Kadlec Chodovec 10 6 16 6 1.7 1 2.7
195 Martin Švaňhal Draci 10 6 16 5 2 1.2 3.2
196 David Berný ZŠ Nymburk Komenskeho 10 5 15 8 1.3 0.6 1.9
197 Filip Jech ZŠ Želetice 5 10 15 12 0.4 0.8 1.3
198 Josef Potočník tvj chlumcany 15 -- 15 8 1.9 -- 1.9
199 Filip Píše ZŠ Úprkova 8 7 15 12 0.7 0.6 1.3
200 Jan Bednář Kuklenští štíři 7 8 15 13 0.5 0.6 1.2
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další >
Celkový počet hráčů s minimálně jedním bodem: 3105
Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/statistiky/2