Statistiky hráčů Statistiky hráčů

 
Vyčistit

Typ turnaje

Kategorie

 
 


# Jméno G A B Z Ø G Ø A Ø B
201 Tereza Hyková Šestka 5 10 15 17 0.3 0.6 0.9
202 Filip Jech ZŠ Želetice 5 10 15 12 0.4 0.8 1.3
203 Josef Potočník tvj chlumcany 15 -- 15 8 1.9 -- 1.9
204 David Berný ZŠ Nymburk Komenskeho 10 5 15 8 1.3 0.6 1.9
205 Filip Píše ZŠ Úprkova 8 7 15 12 0.7 0.6 1.3
206 Blanka Darivčáková Alšovačky5 10 5 15 21 0.5 0.2 0.7
207 Jan Bednář Kuklenští štíři 7 8 15 13 0.5 0.6 1.2
208 Pavel Kopecký ZŠ J.A. Komenského Brandýs nad Orlicí 12 3 15 5 2.4 0.6 3
209 Marek Ježil Tuchlovice 7 8 15 3 2.3 2.7 5
210 Matěj Jedlička Mandyska 6 9 15 6 1 1.5 2.5
211 Kristýna Maryšková Hradská 13 2 15 8 1.6 0.3 1.9
212 Kateřina Nováková ZŠ Příbram,28.října-dívky 7 8 15 9 0.8 0.9 1.7
213 Tomáš Klouda Litvínovská 600 9 6 15 4 2.3 1.5 3.8
214 Vojtěch Křepinský Podhrad 14 1 15 5 2.8 0.2 3
215 Jan Hanuš Bodlinka Dobruška 12 2 14 8 1.5 0.3 1.8
216 Kateřina Vojtová Komety 10 4 14 12 0.8 0.3 1.2
217 Sára Parmová Alšovačky5 8 6 14 21 0.4 0.3 0.7
218 Hrdlička Tygři ZŠ Budiměřice 5 9 14 2 2.5 4.5 7
219 Jan Macháček ZŠ TGM Lomnice n. P. - Yellow Devils 8 6 14 13 0.6 0.5 1.1
220 Adam Betka ZŠ Maršovská Teplice 14 -- 14 5 2.8 -- 2.8
221 Roman Šebesta Základní škola T. G. Masaryka Suchdol n. Lužnicí 14 -- 14 8 1.8 -- 1.8
222 Jan Moraveček ZŠ ZELENEČ 12 2 14 4 3 0.5 3.5
223 Maximilián Grobař Alšováci5 11 3 14 7 1.6 0.4 2
224 Petr Zajíček Bílí tygři 11 3 14 5 2.2 0.6 2.8
225 Matěj Strnad Základní škola Mládežnická, Trutnov 10 4 14 7 1.4 0.6 2
226 Jakub Ševčík lvíčata 10 4 14 9 1.1 0.4 1.6
227 Tomáš Paulus ZŠ Smetanova Skuteč 9 5 14 9 1 0.6 1.6
228 Jiří Hadamovský 1.ZŠ Dobříš 10 4 14 8 1.3 0.5 1.8
229 Marek Brychta Základní škola T. G. Masaryka Suchdol n. Lužnicí 6 8 14 8 0.8 1 1.8
230 Matěj Čejchan Opičáci Koberovy 6 8 14 4 1.5 2 3.5
231 Václav Felcman ZŠ a MŠ Štefcova 8 6 14 6 1.3 1 2.3
232 Sofie Štrbíková ZŠ Jablonné nad Orlicí 13 1 14 9 1.4 0.1 1.6
233 Tomáš Tesař Mozarťáci 9 5 14 7 1.3 0.7 2
234 Aleš Chábera Tygříci 13 1 14 2 6.5 0.5 7
235 Marek Horáček ZŠ Nymburk Komenskeho 5 9 14 8 0.6 1.1 1.8
236 Lukáš Konig ZŠ Újezd u Brna 3 11 14 11 0.3 1 1.3
237 Ondra Lesák Mozarťáci 5 9 14 7 0.7 1.3 2
238 Zuzana Kábrtová Šestka 8 6 14 17 0.5 0.4 0.8
239 Lukáš Horný Kylešovice 5 11 3 14 18 0.6 0.2 0.8
240 Ondřej Fous Tuchlovice 8 6 14 3 2.7 2 4.7
241 Radek Zezulka Mandyska 7 7 14 6 1.2 1.2 2.3
242 Roman Ponocný ZŠ Jablonné nad Orlicí 8 5 13 10 0.8 0.5 1.3
243 Michal Antoňů Draci 8 5 13 5 1.6 1 2.6
244 Jakub Augsten ZŠ Smržovka 9 4 13 7 1.3 0.6 1.9
245 Šimon Šnajdr ZŠ Pšovka Mělník 5 8 13 3 1.7 2.7 4.3
246 Tereza Hašková Šestka 5 8 13 17 0.3 0.5 0.8
247 Vilém Braun Tygři - ZŠ F.L.Č. Strakonice 9 4 13 21 0.4 0.2 0.6
248 Štěpán Jansa ZŠ a MŠ Horní Jiřetín 11 2 13 4 2.8 0.5 3.3
249 Tomáš Houska Snipers z Klášteráku 12 1 13 4 3 0.3 3.3
250 Jiří Horák Vápenští lvi 10 3 13 5 2 0.6 2.6
251 Štěpán Pokorný Boys5_Milevsko 8 5 13 9 0.9 0.6 1.4
252 Erik Meluzín Dynamiters 9 4 13 9 1 0.4 1.4
253 Vít Járka ZŠ Hovorčovická 10 3 13 4 2.5 0.8 3.3
254 Barbora Skleničková Dračice Dubí 7 6 13 9 0.8 0.7 1.4
255 Filip Vybíral ZŠ Kamenická- Zabijáci 7 6 13 12 0.6 0.5 1.1
256 Samuel Kordiak TRUHLA 10 3 13 5 2 0.6 2.6
257 Jakub Zemánek ZŠ TGM Lomnice n. P. - Yellow Devils 9 4 13 13 0.7 0.3 1
258 Sebastian Maršík Šestka 7 6 13 13 0.5 0.5 1
259 MATYÁŠ MEISNER ZŠ NÁM.JIŘÍHO Z PODĚBRAD 7 6 13 4 1.8 1.5 3.3
260 Ondřej Batěk Červenka 8 5 13 10 0.8 0.5 1.3
261 Ondřej Bradáč Česká mládež 6 7 13 18 0.3 0.4 0.7
262 Dominik Baloun Mandyska 9 4 13 6 1.5 0.7 2.2
263 Hampejz Dominik 4.ZŠ Most 9 4 13 5 1.8 0.8 2.6
264 Dominik Botek Červenka 8 5 13 10 0.8 0.5 1.3
265 Milan Návrat Kylešovice 5 8 5 13 18 0.4 0.3 0.7
266 Albert Kulík ZŠ Nad Přehradou 6 7 13 3 2 2.3 4.3
267 Patrik Cabal ZŠ A MŠ LIPOVEC 8 5 13 5 1.6 1 2.6
268 Adam Hrebinka ZŠ Libochovice 13 -- 13 10 1.3 -- 1.3
269 Erik Juračka ZŠ Uherský Ostroh 13 -- 13 6 2.2 -- 2.2
270 Lukáš Wolf Chrastavští lvi 8 5 13 4 2 1.3 3.3
271 David Gorol ZŠ Litvínov - Janov 12 1 13 4 3 0.3 3.3
272 Petr Ton Rychlá Sedma 7 6 13 8 0.9 0.8 1.6
273 Michaela Neumanová ZŠ Nová Paka, Husitská 3 10 13 15 0.2 0.7 0.9
274 Vojtěch Zubatý ZŠ Libochovice 9 4 13 10 0.9 0.4 1.3
275 Ondřej Řehoř Smog 8 5 13 11 0.7 0.5 1.2
276 Radek Čáp ZŠ Kamenická- Zabijáci 9 4 13 12 0.8 0.3 1.1
277 Marie Jirková Šestka 3 10 13 17 0.2 0.6 0.8
278 Martin Dzida Kylešovice 5 6 6 12 18 0.3 0.3 0.7
279 Maxim Svoboda Rytíři Dlouhého lánu 11 1 12 7 1.6 0.1 1.7
280 Lukáš Vlach ZŠ Kadaň 8 4 12 5 1.6 0.8 2.4
281 Veronika Macháčková Bělky 11 1 12 10 1.1 0.1 1.2
282 Lukáš Dubský ZŠ Kunratice 7 5 12 15 0.5 0.3 0.8
283 Jan Čihák ZŠ a MŠ Štefcova 7 5 12 6 1.2 0.8 2
284 Jan Kaufman Brána jazyků 5 7 12 9 0.6 0.8 1.3
285 Marek Svoboda Bodlinka Dobruška 8 4 12 8 1 0.5 1.5
286 David Frydrich Osmička 12 -- 12 3 4 -- 4
287 Patrik Tarnoczy ŽELÁTKY 8 4 12 19 0.4 0.2 0.6
288 David Křenek Kinder Team Adamov 4 8 12 5 0.8 1.6 2.4
289 Roman Makový Tuchlovice 7 5 12 3 2.3 1.7 4
290 Lukáš Vopálenský Ámos 12 -- 12 9 1.3 -- 1.3
291 Matěj Lichtenberg ZŠ Želetice 5 7 12 12 0.4 0.6 1
292 Hliněný Tygři ZŠ Budiměřice 9 3 12 2 4.5 1.5 6
293 Kamil Janouš Chrastavští lvi 8 4 12 4 2 1 3
294 Martin Maleček ZŠ Nad Přehradou 11 1 12 3 3.7 0.3 4
295 Vít Hron Boys5_Milevsko 7 5 12 9 0.8 0.6 1.3
296 Jakub Vrba ZŠ Želetice 4 8 12 12 0.3 0.7 1
297 Michal Zelenický ZŠ Březová 10 2 12 6 1.7 0.3 2
298 Nikol Nevoralová Vlčata 12 -- 12 8 1.5 -- 1.5
299 Marek Zvolánek Smetaňáci 11 1 12 8 1.4 0.1 1.5
300 Andrej Hroza BUZULKA 10 2 12 3 3.3 0.7 4
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další >
Celkový počet hráčů s minimálně jedním bodem: 3105
Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/statistiky/3