Statistiky hráčů Statistiky hráčů

 
Vyčistit

Typ turnaje

Kategorie

 
 


# Jméno G A B Z Ø G Ø A Ø B
301 Jan Kaufman Brána jazyků 5 7 12 9 0.6 0.8 1.3
302 Lukáš Dubský ZŠ Kunratice 7 5 12 15 0.5 0.3 0.8
303 David Frydrich Osmička 12 -- 12 3 4 -- 4
304 Patrik Tarnoczy ŽELÁTKY 8 4 12 19 0.4 0.2 0.6
305 David Křenek Kinder Team Adamov 4 8 12 5 0.8 1.6 2.4
306 Roman Makový Tuchlovice 7 5 12 3 2.3 1.7 4
307 Marek Svoboda Bodlinka Dobruška 8 4 12 8 1 0.5 1.5
308 Lukáš Vopálenský Ámos 12 -- 12 9 1.3 -- 1.3
309 Matěj Lichtenberg ZŠ Želetice 5 7 12 12 0.4 0.6 1
310 Hliněný Tygři ZŠ Budiměřice 9 3 12 2 4.5 1.5 6
311 Patrik Paulík ZŠ a MŠ Blažovice 5 6 11 5 1 1.2 2.2
312 David Gašpar ZŠ Vinařská 8 3 11 5 1.6 0.6 2.2
313 Jáchym Walter Lázeňští šviháci 11 -- 11 4 2.8 -- 2.8
314 Valérie Matějčíková ZŠ Nová Paka, Husitská 7 4 11 15 0.5 0.3 0.7
315 Michal Šulc Bílí tygři 3 8 11 5 0.6 1.6 2.2
316 Václav Boguaj Smetaňáci 9 2 11 8 1.1 0.3 1.4
317 Vojtěch Jiruš ZŠ Komenského nám., Děčín 11 -- 11 6 1.8 -- 1.8
318 Ondřej Stejskal ZŠ J.A. Komenského Brandýs nad Orlicí 7 4 11 5 1.4 0.8 2.2
319 Matúš Poznán Chodová Planá 9 2 11 4 2.3 0.5 2.8
320 David Krafčík Koperníci 3 8 11 9 0.3 0.9 1.2
321 František Kyc Pod Zvonek 6 5 11 4 1.5 1.3 2.8
322 Natálie Talášková Vlčata 7 4 11 8 0.9 0.5 1.4
323 Roman Kučírek Kravsko 8 3 11 8 1 0.4 1.4
324 Martina Skřičková ZŠ a MŠ Těšany dívky 9 2 11 5 1.8 0.4 2.2
325 Aleš Slezák RG a ZŠ města PV 5 6 11 10 0.5 0.6 1.1
326 Daniel Klusák Boys5_Milevsko 9 2 11 9 1 0.2 1.2
327 Štěpán Kalbáč Tygři - ZŠ F.L.Č. Strakonice 9 2 11 21 0.4 0.1 0.5
328 Jaroslav Jiřík ZŠ a MŠ Nýrsko Komenského 11 -- 11 4 2.8 -- 2.8
329 Milan Vavro ZŠ ZELENEČ 6 5 11 4 1.5 1.3 2.8
330 Martin Vocásek ZŠ a MŠ Pod Ralskem 11 -- 11 8 1.4 -- 1.4
331 Markéta Purmová ZŠ Havlíčkova Litoměřice 4 7 11 6 0.7 1.2 1.8
332 Tadeáš Pospíšil Tuchlovice 8 3 11 3 2.7 1 3.7
333 Ondřej Dvořák ZŚ Okříšky 7 4 11 7 1 0.6 1.6
334 Jakub Holovej Čert to vem 7 4 11 4 1.8 1 2.8
335 ladislav vašák Sokolovská 1 10 1 11 3 3.3 0.3 3.7
336 Tadeáš Dřímal Devils Zlín 7 4 11 21 0.3 0.2 0.5
337 Martin Pfeifer Litvínovská 600 7 4 11 4 1.8 1 2.8
338 Václav Raška ŽELÁTKY 10 1 11 19 0.5 0.1 0.6
339 Ladislav Michna NINJOVÉ 10 1 11 12 0.8 0.1 0.9
340 Adam Šmíd Lvíčata 11 -- 11 9 1.2 -- 1.2
341 Pavel Vítek Česká mládež 7 4 11 18 0.4 0.2 0.6
342 Libor Olečko Chlapci ZŠ Libina 8 3 11 4 2 0.8 2.8
343 Ondřej Veltruský Rytíři 9 2 11 3 3 0.7 3.7
344 Jan Matoušek tvj chlumcany 8 3 11 8 1 0.4 1.4
345 Kryštof Bušek ZŠ Libochovice 9 2 11 10 0.9 0.2 1.1
346 Kateřina Vachudová Dračice 11 -- 11 4 2.8 -- 2.8
347 Matěj Slavětínský Ámos 9 2 11 9 1 0.2 1.2
348 František Melounek ZŠ a MŠ Petřiny - jih 9 2 11 4 2.3 0.5 2.8
349 Veronika Appeltová ZŠ Smržovka D 6 5 11 13 0.5 0.4 0.8
350 Tomáš Straka Pohořelští Tygři 8 3 11 5 1.6 0.6 2.2
351 Petr Varmužka ZŠ Otevřená Žebětín 6 5 11 5 1.2 1 2.2
352 Jáchym Janák ZŠ Úprkova 7 4 11 12 0.6 0.3 0.9
353 Jakub Henzl ZŠ Hudcova 7 4 11 9 0.8 0.4 1.2
354 Zuzana Vacková ZŠ Na Pražské, Pelhřimov 11 -- 11 8 1.4 -- 1.4
355 Benjamin Čížek Mládežka 8 3 11 7 1.1 0.4 1.6
356 David Magasanik ZŠ Vinařská 11 -- 11 5 2.2 -- 2.2
357 Vojtěch Bejbl ZŠ Čelákovice 5 6 11 8 0.6 0.8 1.4
358 Jiří Dolejší Česká mládež 6 5 11 18 0.3 0.3 0.6
359 Michal Kračman ZŠ Hovorčovická 6 5 11 4 1.5 1.3 2.8
360 Alexandr Kotík ZŠ Za Branou 8 3 11 5 1.6 0.6 2.2
361 Vojtěch Blažek ZŠ Ještědská 10 1 11 9 1.1 0.1 1.2
362 Jakub Rusina Ohniví střelci 5.ZŠ 6 5 11 6 1 0.8 1.8
363 Jan Benko Mládežka 8 3 11 7 1.1 0.4 1.6
364 Kryštof Vejnar ZŠ TGM Lomnice n. P. - Yellow Devils 7 4 11 13 0.5 0.3 0.8
365 Tomáš Hrubý Sokolíci 9 2 11 12 0.8 0.2 0.9
366 Viktor Bučatskyj ZŠ ZELENEČ 6 5 11 4 1.5 1.3 2.8
367 Tomáš Svoboda Tasanda 5 5 10 14 0.4 0.4 0.7
368 Daniel Ministr ŽELÁTKY 5 5 10 19 0.3 0.3 0.5
369 Radim Kolařík ŽELÁTKY 6 4 10 19 0.3 0.2 0.5
370 Jakub Hora Základní škola Rudná 1 9 10 9 0.1 1 1.1
371 Matěj Chodora FBC Poběžovice 7 3 10 4 1.8 0.8 2.5
372 Matěj Šrámek 33. základní škola Plzeň 9 1 10 9 1 0.1 1.1
373 Martin Ryšavý ŽELÁTKY 4 6 10 19 0.2 0.3 0.5
374 Kateřina Vlková ZŠ Rovensko pod Troskami 8 2 10 9 0.9 0.2 1.1
375 Václav Vimr Smog 7 3 10 11 0.6 0.3 0.9
376 Kateřina Křížová Zebry Nové Strašecí 7 3 10 8 0.9 0.4 1.3
377 Michal Tůma ZŠ Bratrská 2 8 10 7 0.3 1.1 1.4
378 Matyáš Zouhar Aligátoři Mokrá 8 2 10 9 0.9 0.2 1.1
379 Tomáš Bernat ZŠ Soběslav, E. Beneše 10 -- 10 5 2 -- 2
380 Libor Pavlík Chlapci ZŠ Libina 7 3 10 4 1.8 0.8 2.5
381 Daniel Petr Rychlá Sedma 7 3 10 8 0.9 0.4 1.3
382 Kristýna Bačová ZŠ ODRY Komenského 8 2 10 15 0.5 0.1 0.7
383 Zdeněk Černý ZŠ Nádražní Bystřice n. P. 5 5 10 4 1.3 1.3 2.5
384 Martin Jirák 1. ZŠ Sedlčany 7 3 10 5 1.4 0.6 2
385 Jan Laskovský ZŠ a MŠ Pod Ralskem 8 2 10 8 1 0.3 1.3
386 David Šrejma ZŠ VYBÍRALOVA 6 4 10 3 2 1.3 3.3
387 Josef Stříbrný Rychlá Sedma 4 6 10 8 0.5 0.8 1.3
388 Dominik Czeszewski ZŠ Ohrazenice CH 10 -- 10 9 1.1 -- 1.1
389 Michal Derevlanyj ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín 8 2 10 6 1.3 0.3 1.7
390 Matyáš Bilíček ZŠ Plánická KT 9 1 10 13 0.7 0.1 0.8
391 Ondřej Vančura ZŠ Žehušice 6 4 10 8 0.8 0.5 1.3
392 Šimon Juračka ZŠ Otevřená Žebětín 8 2 10 5 1.6 0.4 2
393 David Filouš Aligátoři Mokrá 6 4 10 9 0.7 0.4 1.1
394 Ondřej Siman Ohniví střelci 5.ZŠ 8 2 10 6 1.3 0.3 1.7
395 Daniel Šedivý ZŠ Jaroměř 7 3 10 6 1.2 0.5 1.7
396 Josef Kutifel Lítí lišáci 10 -- 10 4 2.5 -- 2.5
397 Ondřej Bárta Bezručka 5 5 10 6 0.8 0.8 1.7
398 Matouš Nikl Dobříšští drtiči 9 1 10 4 2.3 0.3 2.5
399 Pavel Škodný 1.ZŠ Dobříš 4 6 10 8 0.5 0.8 1.3
400 Lukáš Lánik ZŠ a MŠ Černčice 7 3 10 3 2.3 1 3.3
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další >
Celkový počet hráčů s minimálně jedním bodem: 3105
Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/statistiky/4