Statistiky hráčů Statistiky hráčů

 
Vyčistit

Typ turnaje

Kategorie

 
 


# Jméno G A B Z Ø G Ø A Ø B
401 Martin Jirák 1. ZŠ Sedlčany 7 3 10 5 1.4 0.6 2
402 Zdeněk Černý ZŠ Nádražní Bystřice n. P. 5 5 10 4 1.3 1.3 2.5
403 Ondřej Vančura ZŠ Žehušice 6 4 10 8 0.8 0.5 1.3
404 Jan Laskovský ZŠ a MŠ Pod Ralskem 8 2 10 8 1 0.3 1.3
405 David Šrejma ZŠ VYBÍRALOVA 6 4 10 3 2 1.3 3.3
406 Josef Stříbrný Rychlá Sedma 4 6 10 8 0.5 0.8 1.3
407 Dominik Czeszewski ZŠ Ohrazenice CH 10 -- 10 9 1.1 -- 1.1
408 Michal Derevlanyj ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín 8 2 10 6 1.3 0.3 1.7
409 Matyáš Bilíček ZŠ Plánická KT 9 1 10 13 0.7 0.1 0.8
410 Šimon Juračka ZŠ Otevřená Žebětín 8 2 10 5 1.6 0.4 2
411 David Filouš Aligátoři Mokrá 6 4 10 9 0.7 0.4 1.1
412 Pavel Škodný 1.ZŠ Dobříš 4 6 10 8 0.5 0.8 1.3
413 Ondřej Siman Ohniví střelci 5.ZŠ 8 2 10 6 1.3 0.3 1.7
414 Daniel Šedivý ZŠ Jaroměř 7 3 10 6 1.2 0.5 1.7
415 Josef Kutifel Lítí lišáci 10 -- 10 4 2.5 -- 2.5
416 Ondřej Bárta Bezručka 5 5 10 6 0.8 0.8 1.7
417 Matouš Nikl Dobříšští drtiči 9 1 10 4 2.3 0.3 2.5
418 Lukáš Umlauf Červenka 8 2 10 10 0.8 0.2 1
419 Matouš Burian 4.a 5.třída - chlapci 7 3 10 3 2.3 1 3.3
420 Lukáš Lánik ZŠ a MŠ Černčice 7 3 10 3 2.3 1 3.3
421 Tomáš Čermák ZŠ Vinařská 8 2 10 5 1.6 0.4 2
422 Jakub Moravec ZŠ Úprkova 7 3 10 12 0.6 0.3 0.8
423 Vojtěch Otta Pod Zvonek 10 -- 10 4 2.5 -- 2.5
424 Natálie Fišerová Dračice Dubí 8 1 9 9 0.9 0.1 1
425 Dušan Volgyi ZŠ Jaroměř 8 1 9 6 1.3 0.2 1.5
426 Jakub Žáček Devils Zlín 8 1 9 21 0.4 0 0.4
427 Lukáš Smetana K-15 7 2 9 4 1.8 0.5 2.3
428 Denis Motl ZŠ TGM Hrádek nad Nisou 7 2 9 7 1 0.3 1.3
429 Martin Havlíček KFC Nezvěstice 9 -- 9 3 3 -- 3
430 Marek Funti ZŠ Křenová 6 3 9 5 1.2 0.6 1.8
431 Tadeáš Talafa Devils Zlín 6 3 9 21 0.3 0.1 0.4
432 Dominik Štefek Borci 7 2 9 2 3.5 1 4.5
433 Sabir Saypitdinov 4.a 5.třída - chlapci 5 4 9 3 1.7 1.3 3
434 Štěpán Veselý Bad Boys Dubí 5 4 9 10 0.5 0.4 0.9
435 Tomáš Glabazňa Piráti ze Svinova 3 6 9 4 0.8 1.5 2.3
436 Adam Prudík Kinder Team Adamov 3 6 9 5 0.6 1.2 1.8
437 Tomáš Sova Seventeam.cv 6 3 9 10 0.6 0.3 0.9
438 Kristýna Eislerová ZŠ Chodov 3 6 9 11 0.3 0.5 0.8
439 Ondřej Sahula Prosetín 1 7 2 9 4 1.8 0.5 2.3
440 David Hrdlička Tasanda 1 8 9 14 0.1 0.6 0.6
441 Lukáš Vlček ZŠ Kamenická- Zabijáci 7 2 9 12 0.6 0.2 0.8
442 Jan Bárta Chlapci ZŠ Libina 6 3 9 4 1.5 0.8 2.3
443 Dominik Pauš Sobíčci 7 2 9 10 0.7 0.2 0.9
444 Marek Udržal Mandyska 3 6 9 6 0.5 1 1.5
445 Tereza Janotová STONOŽKY - KATEŘINKY 5 4 9 4 1.3 1 2.3
446 Petr Konečný Tyršovka 6 3 9 4 1.5 0.8 2.3
447 Filip Šedivý ZŠ Kamenická- Zabijáci 3 6 9 12 0.3 0.5 0.8
448 Ondřej Štěpán ZŠ E. Beneše 7 2 9 4 1.8 0.5 2.3
449 Martin Mlýnek Pohořelští Tygři 5 4 9 5 1 0.8 1.8
450 Jonáš Mareš ZŠ Campanus, Praha 11 8 1 9 2 4 0.5 4.5
451 Ema Adzimová ZŠ a MŠ Šromotovo náměstí 177, Hranice 8 1 9 4 2 0.3 2.3
452 Vojtěch Branštýl Protivín 7 2 9 4 1.8 0.5 2.3
453 Adam Frýza Pozořice 6 3 9 5 1.2 0.6 1.8
454 David Hruda ZŠ Ještědská 3 6 9 9 0.3 0.7 1
455 Vít Vejnar ZŠ Strž Dvůr Králové n. L. 8 1 9 14 0.6 0.1 0.6
456 Filip Vlček Nehvizdy 8 1 9 4 2 0.3 2.3
457 Vojtěch Frolík Tuchlovice 7 2 9 3 2.3 0.7 3
458 Tereza Šulová Zebry Nové Strašecí 5 4 9 8 0.6 0.5 1.1
459 Lucas Ernst ZŠ Eden 8 1 9 13 0.6 0.1 0.7
460 David Ležatka ZŠ Pod Vinohrady Uh.Brod CH 8 1 9 10 0.8 0.1 0.9
461 Radim Haša ZŠ Buchlovice 9 -- 9 6 1.5 -- 1.5
462 Michael Řehák ZŠ Chodov 6 3 9 3 2 1 3
463 Tereza Podlipská Hradská 8 1 9 8 1 0.1 1.1
464 Filip Záděra Lukáška 5 4 9 4 1.3 1 2.3
465 Matěj Hrbáč Štěpánkovice 9 -- 9 4 2.3 -- 2.3
466 Tomáš Doležal Sokolíci 5 4 9 12 0.4 0.3 0.8
467 Tomáš Havelka ZŠ Břeclav Slovácká 9 -- 9 5 1.8 -- 1.8
468 Šimon Glatter ZŠ U Stadionu Uničov 7 2 9 9 0.8 0.2 1
469 Adam Bocián NINJOVÉ 9 -- 9 12 0.8 -- 0.8
470 Ondřej Šorm ZŠ Ještědská 6 3 9 9 0.7 0.3 1
471 Michal Novák ZŠ Eden 2 7 9 13 0.2 0.5 0.7
472 Filip Zbořil ZŠ Elišky Přemyslovny 2 7 9 5 0.4 1.4 1.8
473 Tomáš Poskočil ZŠ Radvanice 6 3 9 3 2 1 3
474 Ondřej Kočvara Masarykova ZŠ Litoměřice LFP 5 4 9 4 1.3 1 2.3
475 Jakub Horký Jednička 6 3 9 10 0.6 0.3 0.9
476 Robin Kaplan Jednička 6 3 9 10 0.6 0.3 0.9
477 Zuzana Pfefferová Butulka 7 2 9 13 0.5 0.2 0.7
478 Matěj Kropáček ZŠ Horní Čermná 9 -- 9 5 1.8 -- 1.8
479 Martin Snokrot Bruntaláci 3 6 9 9 0.3 0.7 1
480 Michal Friedl Sharks 3 6 9 5 0.6 1.2 1.8
481 Jakub Prášek ZŠ Dašice 9 -- 9 4 2.3 -- 2.3
482 Plos Lukáš ZŠ Havlíčkova Litoměřice 4 5 9 10 0.4 0.5 0.9
483 Filip Knobloch ZŠ Tábor,Zborovská 2696 9 -- 9 5 1.8 -- 1.8
484 Tomáš Burdych ZŠ Smržovka 3 6 9 7 0.4 0.9 1.3
485 Tomáš Dytrt ZŠ Maršovská Teplice 6 3 9 5 1.2 0.6 1.8
486 Marcel Virág Tygří drtiči 5 4 9 4 1.3 1 2.3
487 MATĚJ PŘIBYL PLAMÍNCI 7 2 9 2 3.5 1 4.5
488 Ondřej Přibyl Kravsko 6 3 9 8 0.8 0.4 1.1
489 Martin Hejný Boys5_Milevsko 8 1 9 9 0.9 0.1 1
490 Jakub Veselý ZŠ ZELENEČ 3 6 9 4 0.8 1.5 2.3
491 Vojtěch Stárek ZŠ Žehušice 4 5 9 8 0.5 0.6 1.1
492 Lenka Holacká ZŠ Šitbořice Dívky 7 2 9 11 0.6 0.2 0.8
493 Matěj Volejník ZŠ TGM Lomnice n. P. - Yellow Devils 4 5 9 13 0.3 0.4 0.7
494 Michal Dančišin Sobíčci 5 4 9 10 0.5 0.4 0.9
495 Adam Novotný Resslovka Pardubice 8 -- 8 4 2 -- 2
496 Filip Skácel lvíčata 7 1 8 9 0.8 0.1 0.9
497 Janis Mach Litvínovská 600 6 2 8 4 1.5 0.5 2
498 Matyáš Hronek ZŠ Univerzum 5 3 8 3 1.7 1 2.7
499 Zdeněk Husák Tuchlovice 3 5 8 3 1 1.7 2.7
500 Vojtěch Snop Rytíři 4 4 8 3 1.3 1.3 2.7
< Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Další >
Celkový počet hráčů s minimálně jedním bodem: 3105
Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/statistiky/5