Statistiky hráčů Statistiky hráčů

 
Vyčistit

Typ turnaje

Kategorie

 
 


# Jméno G A B Z Ø G Ø A Ø B
501 Filip Kotalík Sobíčci 5 3 8 10 0.5 0.3 0.8
502 Ondřej Volejník ZŠ TGM Lomnice n. P. - Yellow Devils -- 8 8 13 -- 0.6 0.6
503 Šárka Jílková ZŠ Na Pražské, Pelhřimov 6 2 8 8 0.8 0.3 1
504 Adam Tomas Pavka ZŠ Břeclav Slovácká 8 -- 8 5 1.6 -- 1.6
505 Ondřej Sedláček RG a ZŠ města PV 4 4 8 10 0.4 0.4 0.8
506 Adam Vlček Základní škola Mládežnická, Trutnov 4 4 8 7 0.6 0.6 1.1
507 Ondřej Pulkrábek ZŠ a MŠ Štefcova 4 4 8 6 0.7 0.7 1.3
508 Matěj Kroupa Masarykova ZŠ Litoměřice LFP 7 1 8 4 1.8 0.3 2
509 Filip Slatinský ZŠ VYBÍRALOVA 4 4 8 3 1.3 1.3 2.7
510 Petr Kučera ZŠ A MŠ LIPOVEC 6 2 8 5 1.2 0.4 1.6
511 Filip Skácel lvíčata 7 1 8 9 0.8 0.1 0.9
512 Janis Mach Litvínovská 600 6 2 8 4 1.5 0.5 2
513 Matyáš Hronek ZŠ Univerzum 5 3 8 3 1.7 1 2.7
514 Zdeněk Husák Tuchlovice 3 5 8 3 1 1.7 2.7
515 Vojtěch Snop Rytíři 4 4 8 3 1.3 1.3 2.7
516 Jan Bárta ZŠ Trmice 8 -- 8 3 2.7 -- 2.7
517 Adam Novotný Resslovka Pardubice 8 -- 8 4 2 -- 2
518 Jan Hodula Kylešovice 5 5 3 8 18 0.3 0.2 0.4
519 Martin Kožený lvíčata 5 3 8 9 0.6 0.3 0.9
520 Vojtěch Lednický Osmička 8 -- 8 3 2.7 -- 2.7
521 Kryštof Pinkava K-15 5 3 8 4 1.3 0.8 2
522 Filip Vlach Klíček Team 6 2 8 2 3 1 4
523 Vojtěch Srp ZŠ Pšovka Mělník 3 5 8 3 1 1.7 2.7
524 Kryštof Koloušek Sokolíci 5 3 8 12 0.4 0.3 0.7
525 Tomáš Maryška ZŠ Třešť 5 3 8 8 0.6 0.4 1
526 Ondřej Kyncl Smetaňáci 7 1 8 8 0.9 0.1 1
527 Soňa Andělová ZŠ Příbram,28.října-dívky 6 2 8 9 0.7 0.2 0.9
528 Dominik Tuma Březinky 3 5 8 4 0.8 1.3 2
529 Tomáš Česák ZŠ Josefa Gočára 4 4 8 6 0.7 0.7 1.3
530 Sebastián Maxa ZŠ Praha - Petrovice 5 3 8 3 1.7 1 2.7
531 Jan Gajda Líšáci 5 3 8 3 1.7 1 2.7
532 Tereza Cuperová Vlčata 5 3 8 8 0.6 0.4 1
533 Jan Fric ŠFbK Šmoulíci Habartice 7 1 8 5 1.4 0.2 1.6
534 Adam Jiránek ŠTĚPÁNOV NAD SVRATKOU 5 3 8 4 1.3 0.8 2
535 Michaela Hradecká Lvice Hradec Králové 8 -- 8 4 2 -- 2
536 Max Nápravník ZŠ a MŠ Petřiny - jih 7 1 8 4 1.8 0.3 2
537 Marek Korych Osmička 8 -- 8 3 2.7 -- 2.7
538 Filip Chromý ZŠ Čerčany 4 4 8 4 1 1 2
539 Martin Slíva Alšováci5 8 -- 8 7 1.1 -- 1.1
540 David Vašata Maliňáci 6 2 8 4 1.5 0.5 2
541 Tereza Fleková Základní škola Rudná 6 2 8 9 0.7 0.2 0.9
542 Josef Smetana ZŠ Třešť 6 2 8 8 0.8 0.3 1
543 Daniel Bek Třebechovští válečníci 8 -- 8 6 1.3 -- 1.3
544 Tomáš Nivnický BOROVACI 4 4 8 8 0.5 0.5 1
545 Jakub Gambo ZŠ Třešť 3 5 8 8 0.4 0.6 1
546 Dominik Přibyl ZŠ Za Branou 7 1 8 5 1.4 0.2 1.6
547 Dominik Bořecký ZŠ Hudcova 5 3 8 9 0.6 0.3 0.9
548 Pavel Hubáček ZŠ Březolupy 8 -- 8 6 1.3 -- 1.3
549 Radek Pilo ZŠ Křenová 3 5 8 5 0.6 1 1.6
550 Veronika Fӧrdӧsová Komety 7 1 8 12 0.6 0.1 0.7
551 Kristýna Tinková ZŠ ODRY Komenského 7 1 8 15 0.5 0.1 0.5
552 Šimon Machala Mládežka 5 3 8 7 0.7 0.4 1.1
553 Kryštof Volf ZŠ Čerčany 4 4 8 4 1 1 2
554 Štěpán Burián ZŠ Uherský Ostroh 8 -- 8 6 1.3 -- 1.3
555 Andrea Hnojská Dračice 8 -- 8 7 1.1 -- 1.1
556 Milan Skočovský ZŠ a MŠ Těšany hoši 5 3 8 5 1 0.6 1.6
557 Ondřej Skalický ZŠ Čelákovice 5 3 8 8 0.6 0.4 1
558 Matěj Kubík Draci Chotoviny 4 4 8 5 0.8 0.8 1.6
559 Adam Klečka Proskovice 3 5 8 8 0.4 0.6 1
560 Filip Kvapil VORŠILCI 4 4 8 5 0.8 0.8 1.6
561 Marek Vejmola Hoši Heyrák 5 3 8 11 0.5 0.3 0.7
562 Nikola Bidlová ZŠ OHRAZENICE 6 2 8 4 1.5 0.5 2
563 Miroslav Špicar Mamutíci 6 2 8 3 2 0.7 2.7
564 Marie Ščasnárová Chodová Planá 7 1 8 4 1.8 0.3 2
565 Štěpán Rataj RG a ZŠ města PV 8 -- 8 10 0.8 -- 0.8
566 Daniel Hosnedl Jakubováci 8 -- 8 3 2.7 -- 2.7
567 Jaromír Muržín Korýši 6 2 8 4 1.5 0.5 2
568 Barbora Bartáková 1. ZŠ Sedlčany 1 7 8 5 0.2 1.4 1.6
569 Jakub Tomíšek ZŠ Na Pražské, Pelhřimov 7 1 8 5 1.4 0.2 1.6
570 Matěj Fišera ZŠ TGM Lomnice n. P. - Yellow Devils 6 2 8 13 0.5 0.2 0.6
571 Matěj Pták Základní škola Velké Březno 8 -- 8 4 2 -- 2
572 Max Kuštán ZŠ Josefa Gočára 6 1 7 6 1 0.2 1.2
573 Jakub Novotný Základní škola Rudná 3 4 7 9 0.3 0.4 0.8
574 Radek Horáček Fbc Panthers Božice 5 2 7 8 0.6 0.3 0.9
575 Denis Brabec ZŚ Okříšky 5 2 7 7 0.7 0.3 1
576 Štěpán Heger Sionští lvi 5 2 7 6 0.8 0.3 1.2
577 Ondřej Kolda ZŠ a MŠ Štefcova 4 3 7 6 0.7 0.5 1.2
578 Matěj Podroužek ZŠ Campanus, Praha 11 6 1 7 2 3 0.5 3.5
579 Matěj Plocek Veselá školička Vraclav 6 1 7 5 1.2 0.2 1.4
580 Vojta Syrovátka NINJOVÉ 6 1 7 12 0.5 0.1 0.6
581 Jan Lacina 4.a 5.třída - chlapci 4 3 7 3 1.3 1 2.3
582 Jakub Hába PIRANI 3 4 7 4 0.8 1 1.8
583 Martin Kvičala BOROVACI 7 -- 7 8 0.9 -- 0.9
584 Lukáš Macháček ZŠ Hudcova 3 4 7 9 0.3 0.4 0.8
585 Nina Ondráková ZŠ Kunratice 4 3 7 5 0.8 0.6 1.4
586 Vincenc Drabčík Oldřišovské sovičky 2 5 7 3 0.7 1.7 2.3
587 Adéla Střídová ZŠ Lutín 5 2 7 15 0.3 0.1 0.5
588 Roman Šatánek Tuleni 3 4 7 10 0.3 0.4 0.7
589 David Smutný Seventeam.cv 7 -- 7 10 0.7 -- 0.7
590 Laštovička Patrik ZŠ Elišky Přemyslovny 7 -- 7 5 1.4 -- 1.4
591 Matěj Kurcin 15. ZŠ Most 5 2 7 5 1 0.4 1.4
592 Zdeněk Novotný Aligátoři Mokrá 2 5 7 9 0.2 0.6 0.8
593 Štěpán Kaleta Florbal Třanovice 6 1 7 3 2 0.3 2.3
594 Dominik Vaněk Kupkova 5 2 7 11 0.5 0.2 0.6
595 Roman Bolek ZŠ Chyšky 6 1 7 4 1.5 0.3 1.8
596 Václav Vondrák ZŠ Rovensko pod Troskami 5 2 7 9 0.6 0.2 0.8
597 Jan Svoboda Orli Mutěnická 3 4 7 5 0.6 0.8 1.4
598 Daniela Volfová Základní škola Rudná 5 2 7 9 0.6 0.2 0.8
599 Tomáš Žďánský Fráňové 7 -- 7 3 2.3 -- 2.3
600 Filip Kotlár ZŠ ŽELEZNÝ BROD, Školní 700 7 -- 7 4 1.8 -- 1.8
< Předchozí | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | Další >
Celkový počet hráčů s minimálně jedním bodem: 3105
Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/statistiky/6