Statistiky hráčů Statistiky hráčů

 
Vyčistit

Typ turnaje

Kategorie

 
 


# Jméno G A B Z Ø G Ø A Ø B
601 Dominik Grézl Jednička 7 -- 7 10 0.7 -- 0.7
602 René Chodura Tuleni 4 3 7 10 0.4 0.3 0.7
603 Barbora Charousová Dračice Dubí 7 -- 7 9 0.8 -- 0.8
604 Eliška Willmannová Mládežka 6 1 7 3 2 0.3 2.3
605 Marek Židů ZŠ Rovensko pod Troskami 5 2 7 9 0.6 0.2 0.8
606 Šimon Prouza ZŠ Úprkova 4 3 7 12 0.3 0.3 0.6
607 Jakub Erben Dobříšští drtiči 5 2 7 4 1.3 0.5 1.8
608 Vojtěch Pánek ZŠ Soběslav, E. Beneše 7 -- 7 5 1.4 -- 1.4
609 Adéla Dostálová ZŠ ODRY Komenského 3 4 7 15 0.2 0.3 0.5
610 Vojtěch Petrželka Masarykova ZŠ Kdyně 4 3 7 4 1 0.8 1.8
611 Jan Bartoš 2. ZŠ Plzeň 7 -- 7 5 1.4 -- 1.4
612 Michal Frýdecký Borci 5 2 7 2 2.5 1 3.5
613 Radim Švajný BOROVACI 4 3 7 8 0.5 0.4 0.9
614 Roman Vala Kravsko 6 1 7 8 0.8 0.1 0.9
615 Petr Frkala Šumáci 7 -- 7 4 1.8 -- 1.8
616 Alexandra Klichuková Alšovačky5 4 3 7 21 0.2 0.1 0.3
617 Matěj Zeleník Bad Boys Dubí 2 5 7 10 0.2 0.5 0.7
618 Matěj Mazourek ZŠ Březová 3 4 7 6 0.5 0.7 1.2
619 Matěj Jambor ZŠ Praha - Petrovice 5 2 7 3 1.7 0.7 2.3
620 Kryštof Blokeš ZŠ Na Pražské, Pelhřimov 5 2 7 5 1 0.4 1.4
621 Artjom Gavrishev Klíček Team 6 1 7 2 3 0.5 3.5
622 Barbora Bartusková ŠKEBLE 7 -- 7 8 0.9 -- 0.9
623 Adam Číčovský Základní škola Velké Březno 4 3 7 4 1 0.8 1.8
624 Lukáš Řezáč Fbc Panthers Božice 4 3 7 8 0.5 0.4 0.9
625 Mikuláš Zažímal Sokolíci 3 4 7 12 0.3 0.3 0.6
626 Martin Chmelík TYLÁČCI 5 2 7 4 1.3 0.5 1.8
627 David Pozděna Šikovná škola Šumná 5 2 7 3 1.7 0.7 2.3
628 Dominik Pekař ZŠ Soběslav, E. Beneše 7 -- 7 5 1.4 -- 1.4
629 Marie Ema Paterová ZŠ ÚPRKOVA 5 2 7 4 1.3 0.5 1.8
630 Aleš Přeček orlováci 3 4 7 4 0.8 1 1.8
631 marek panáček SPORTOVKA HRADIŠTĚ 7 -- 7 10 0.7 -- 0.7
632 Petr Karala ZŠ a MŠ Šromotovo náměstí, Hranice 6 1 7 4 1.5 0.3 1.8
633 Jan Hajný ZŠ Libochovice 5 2 7 10 0.5 0.2 0.7
634 Richard Prokš ZŠ Klenčí pod Čerchovem 7 -- 7 4 1.8 -- 1.8
635 Veronika Bímová Crazy Girls Dubí 4 3 7 9 0.4 0.3 0.8
636 Jakub Šimůnek ZŠ Předměřice 7 -- 7 6 1.2 -- 1.2
637 libor bobčík SPORTOVKA HRADIŠTĚ 7 -- 7 10 0.7 -- 0.7
638 David Dobrovolný Sokolíci 3 4 7 12 0.3 0.3 0.6
639 Jan Brija Pod Zvonek 4 3 7 4 1 0.8 1.8
640 Matyáš Málek ZŠ Ohrazenice CH 6 1 7 9 0.7 0.1 0.8
641 Martin Horváth ZŠ Litvínov - Janov 3 4 7 4 0.8 1 1.8
642 Petr Šimánek Tygří drtiči 6 1 7 4 1.5 0.3 1.8
643 Filip Horský ZŠ BECHYNĚ, Školní 7 -- 7 4 1.8 -- 1.8
644 Leonid Lachman ZŠ Bratrská 3 4 7 7 0.4 0.6 1
645 Kateřina Ševčíková ZŠ Příbram,28.října-dívky 2 5 7 9 0.2 0.6 0.8
646 Marek Daněk ZŠ a MŠ Blažovice 4 3 7 5 0.8 0.6 1.4
647 Miroslav Drábek Základní škola a Mateřská škola Meziboří 5 2 7 10 0.5 0.2 0.7
648 Jakub Hofbauer Čarostřelci Most 4 3 7 6 0.7 0.5 1.2
649 Jan Hloužek ŠFbK Dalmatini Višňová 6 1 7 5 1.2 0.2 1.4
650 Karolína Nováková ZŠ Ještědská 5 2 7 9 0.6 0.2 0.8
651 Tomáš Demuth 15. ZŠ Most 3 4 7 5 0.6 0.8 1.4
652 Kryštof Pejchal FZŠ BEES Táborská 6 1 7 2 3 0.5 3.5
653 Vojtěch Holubec ZŠ Poniklá 6 1 7 4 1.5 0.3 1.8
654 Dominik Mrázek Skoty tým chlapci 6 1 7 4 1.5 0.3 1.8
655 Jakub Sýkora ZŠ Eden 3 4 7 13 0.2 0.3 0.5
656 Jakub Červencl ZŠ ZELENEČ 3 4 7 4 0.8 1 1.8
657 Vratislav Hak Vodníci 6 1 7 7 0.9 0.1 1
658 Matyáš Pípal Ámos 5 2 7 9 0.6 0.2 0.8
659 Vojtěch Cestr ZŠ Kadaň 4 3 7 5 0.8 0.6 1.4
660 Ondřej Satranský ZŠ Hradec Králové - Pouchov 5 2 7 13 0.4 0.2 0.5
661 Tomáš Habrnál Ohniví střelci 5.ZŠ 7 -- 7 6 1.2 -- 1.2
662 Pavel Ocelák BOROVACI 4 3 7 8 0.5 0.4 0.9
663 Michaela Válová ZŠ Chodov 3 4 7 11 0.3 0.4 0.6
664 Michal Kohout ZŠ Bratrská -- 7 7 7 -- 1 1
665 Denis Vohrabal ŽELÁTKY 4 3 7 19 0.2 0.2 0.4
666 Martin Král Šikovná škola Šumná 3 4 7 3 1 1.3 2.3
667 Radek Horáček Fbc Panthers Božice 5 2 7 8 0.6 0.3 0.9
668 Denis Brabec ZŚ Okříšky 5 2 7 7 0.7 0.3 1
669 Štěpán Heger Sionští lvi 5 2 7 6 0.8 0.3 1.2
670 Max Kuštán ZŠ Josefa Gočára 6 1 7 6 1 0.2 1.2
671 Jakub Hába PIRANI 3 4 7 4 0.8 1 1.8
672 Jakub Novotný Základní škola Rudná 3 4 7 9 0.3 0.4 0.8
673 Vojta Syrovátka NINJOVÉ 6 1 7 12 0.5 0.1 0.6
674 Jan Lacina 4.a 5.třída - chlapci 4 3 7 3 1.3 1 2.3
675 Ondřej Kolda ZŠ a MŠ Štefcova 4 3 7 6 0.7 0.5 1.2
676 Matěj Podroužek ZŠ Campanus, Praha 11 6 1 7 2 3 0.5 3.5
677 Matěj Plocek Veselá školička Vraclav 6 1 7 5 1.2 0.2 1.4
678 Martin Kvičala BOROVACI 7 -- 7 8 0.9 -- 0.9
679 Lukáš Macháček ZŠ Hudcova 3 4 7 9 0.3 0.4 0.8
680 Nina Ondráková ZŠ Kunratice 4 3 7 5 0.8 0.6 1.4
681 Vincenc Drabčík Oldřišovské sovičky 2 5 7 3 0.7 1.7 2.3
682 Ladislav Ševčík DREAM TEAM 3 3 6 4 0.8 0.8 1.5
683 Tereza Dostálová Skoty tým dívky 6 -- 6 4 1.5 -- 1.5
684 David Rohn ZŠ Maršovská Teplice 3 3 6 5 0.6 0.6 1.2
685 Filip Kovář Tygří drtiči 2 4 6 4 0.5 1 1.5
686 Matěj Hamerník DRACI 6 -- 6 3 2 -- 2
687 Roman Krása Hoši Heyrák 4 2 6 11 0.4 0.2 0.5
688 Matěj Maštalířský ZŠ Bělá nad Radbuzou 6 -- 6 3 2 -- 2
689 Daniel Günther ZŠ ZELENEČ 2 4 6 4 0.5 1 1.5
690 Jaromír Kubátko orlováci 3 3 6 4 0.8 0.8 1.5
691 Jakub Neděla Lukáška 5 1 6 4 1.3 0.3 1.5
692 Lenka Tlapáková Golčův Jeníkov 5 1 6 4 1.3 0.3 1.5
693 Zdeněk Bednář ŠTĚPÁNOV NAD SVRATKOU 6 -- 6 4 1.5 -- 1.5
694 Victorie Spáčilová ZŠ ODRY Komenského 3 3 6 15 0.2 0.2 0.4
695 Tomáš Hanzelka Lubina 6 -- 6 3 2 -- 2
696 Tomáš Pieczonka BOROVACI 4 2 6 8 0.5 0.3 0.8
697 Ondřej Vlach FZŠ BEES Táborská 1 5 6 2 0.5 2.5 3
698 Radovan Franěk BOROVACI 2 4 6 8 0.3 0.5 0.8
699 Michal Záruba ZŠ Dr. Miroslava Tyrše Děčín 4 2 6 6 0.7 0.3 1
700 Michal Ďurika Bruntaláci 3 3 6 9 0.3 0.3 0.7
< Předchozí | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Další >
Celkový počet hráčů s minimálně jedním bodem: 3105
Česká florbalová unie SportBohemia

Tisk ze stránky: https://www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly2012/turnaj/statistiky/7